Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » The Masters 2005
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 460
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 16 Feb 2005, 21:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In fine, trecand peste orice disputa vis-a-vis de lb. romana...

..e 2-1 pentru McManus. Sad Vreau sa bata Mark..chiar nu m-aude nimeni? Rolling Eyes



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20182
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 16 Feb 2005, 21:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Te aude, te aude, dar ... mai bine te-ar auzi Mark insusi !... Laughing Si eu as vrea sa bata el... Nu stiu ce e cu baiatul asta !... A ajuns sa ma deprime si pe mine jocul lui !...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mie 16 Feb 2005, 22:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu as vrea o semifinala Davis-Hendry dar cred ca va fi Ebdon-Hendry. Iar cealalta Jimmy-Ronnie. Iar finala Hendry-Ronnie. Eu il vad deja pe Hendry in finala si cred ca va fi, dar cu conditia sa treaca de meciul de maine. Cred ca meciul de maine va fi unul foarte greu pentru el. Si el si Higgins sunt in forma buna. Nici Ronnie nu va avea un meci usor in fata lui Ding, dar cred totusi ca il va castiga.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 460
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 16 Feb 2005, 23:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu pot sa cred!!! A batut Mark! Razz Razz Razz Uraaaaaaaaa!
N-a stralucit, dar a avut un joc constant bun si n-a ratat asa de mult. Bravo lui, va urma o confruntare a stangacilor White vs. Williams. si, la cat de mult a gresit White in meciul cu Stevens, as zice ca Marak are chiar sanse bune.



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 0:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca va juca cum a jucat in finalul meciului cu Matthew Stevens, cred ca are sanse mai mari Jimmy.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20182
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 1:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

GOD BLESS YOU, ZSOLT, SI EU CRED LA FEL !... Very Happy Si, chiar daca, de data asta, Posseidon nu ma va mai conjura "sa fac ceva" - asa cum s-a intimplat in meciul de care vorbea el mai sus, eu tot o sa incerc ! Laughing Jimmy can play, I can ... pray Laughing !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 5:10    Titlul subiectului: In ceas de noapte... Răspunde cu citat (quote)

Da... Am scris niscaiva mesaje si tocmai cand ma pregateam sa ma culc mi-a shoptit o voce: Are you out of your mind? The top event for tomorrow: Higgie vs Hendry.
Ei... Ei... Very Happy Ei, ei, ei, ei... Very Happy
Ziceam eu pe la "Stay in touch..." ca a fo' frumos ce a declarat Stephen si ca acest meci va fi "heart breaking, soul shaking". Laughing Laughing Laughing
Ce mai meci... De-abia ajtept.
Pe cat ma streseaza sa simt acei butterflies in my stomach (evident, "simpatia", suportul si sperantza se duc catre Stephen si cred ca va si castiga), pe-atat nu ash putea sa nu aplaud un astfel de meci, oricum s-ar incheia el.
Intr-adevar, tzin mult si la Higgie (obviously) si mi-ar placea mai mult un meci demonstrativ intre ei sau o finala. Very Happy De preferintza o finala care, fara stirea lor, sa se incheie cu victoria amandurora. Very Happy Jaja. Smile
De genul 16-16... Ok gentlemen, stop now! The cup belongs to both of you. Congrats! Clap clap clap clap si publicul in delir... Cred ca o iau razna din nou... Un meci trebuie sa aiba un singur castigator, altfel n-ar mai fi meci nu? Nici macar amical... Laughing
Inchei aici, dar vreu sa mentzionez ca sper sa avem 2x147 tomorrow (dreaming, huh?) si sa fie mai mult un meci prietenesc decat unul pe viatza si pe moarte. Un meci frumos, elegant, asha cum este snookerul in sine.
Oricum, orice s-ar intampla, dupa cum spuneam, de-abia astept.

Fortza-n tac, darlings, fortza-n tac!



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Ronnie Stratan O'Sullivan
Vizitator





MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 8:16    Titlul subiectului: 17 februarie 2005 - Situatia meciurilor Răspunde cu citat (quote)

17 fev 2005
Care va sa zica .. sferturile, si cine va castiga :

1. Ebdon / Davis Ebdon

2. O Sluuivan / Jun Hui Sullivan

3. Hendri / Higgie Hendry

4. White / Williams Williams

Semifinalele : Ebdon / Hendry
Sullivan / Williams

Finala Sullivan / Hendri

Ghiciti si voi mai departe ...

P.S. Cine mi-ar placea mie sa castige, simplu:
- Davis, Sullivan, Higgie, White (semifinale)

- Higgie, Ronnie

- Racheta.

In ordinea preferintelor, Masterul va fi castigat de : Ronnie, Higgie, Williams.


Sus
Ronnie Stratan O'Sullivan
Vizitator





MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 8:27    Titlul subiectului: Ah, era sa uit: ... puneti-va centurile !!! Răspunde cu citat (quote)

ATENTIUNE ATENTIUNE

Comunicat important pentru snokeristi

Simfonia O'Sullivan in Tac, Gauri si Bila Neagra, cu acompaniamentul bilelelor rosii, avand ca invitati celelalte bile colorate A INCEPUT !

Strangeti centurile, decolaaam !

Ochii pa televizoare si .. lasati flashurile !

Din ANDANTE intram in ALLEGRO, pe masura ce ce apropiem de punctul de climax al simfoniei, pe care il vom numi mr. Hen.

Domnisoarelor, va rugam jos marginea fustitzelor si nu roshiti, sunteti in public !

Domnilor, nu fiti ingrijorati de transformarile fiziologice ale doamnelor, este vorba despre efectul Ronnie, natural si perfect firesc. Sunteti rugati sa nu profitati de aceste clipe de slabiciune ale sexului frumos.

atentiune, ...

suntem IN DIRECT !


Sus
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 460
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 9:12    Titlul subiectului: Re: Ah, era sa uit: ... puneti-va centurile !!! Răspunde cu citat (quote)

Ronnie Stratan O'Sullivan a scris:


Simfonia O'Sullivan in Tac, Gauri si Bila Neagra, cu acompaniamentul bilelelor rosii, avand ca invitati celelalte bile colorate A INCEPUT !

Din ANDANTE intram in ALLEGRO, pe masura ce ce apropiem de punctul de climax al simfoniei, pe care il vom numi mr. Hen.


Laughing Laughing Laughing Asta-i tare. Bine-ai revenit, Stratane..it took you so long. Razz



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Ronnie STRATAN O Sullivan
More than a fan


Data înscrierii: 17/Feb/2005
Mesaje: 31

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 9:22    Titlul subiectului: hehe Răspunde cu citat (quote)

Poseidon,

Biine v-am regasit, Smile

Daaa, mi-a luat ceva timp !

Salutare tuturor si .......... la mai mare !!! !!! !!!

he

Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie STRATAN O Sullivan Trimite mesaj privat
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 460
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 9:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
GOD BLESS YOU, ZSOLT, SI EU CRED LA FEL !... Very Happy Si, chiar daca, de data asta, Posseidon nu ma va mai conjura "sa fac ceva" - asa cum s-a intimplat in meciul de care vorbea el mai sus, eu tot o sa incerc ! Laughing Jimmy can play, I can ... pray Laughing !


Ma tem ca nici cele mai deepest prayers ale tale nu-l vor mai ajuta pe Jimmy de datat asta. Razz Hai ca pe primul galez l-a mai digerat, cu greu ce-i drept, dar iti zic ca Jimmy n-are stomac pentru inca unul. Laughing Laughing

Citat:

Daca va juca cum a jucat in finalul meciului cu Matthew Stevens, cred ca are sanse mai mari Jimmy.


Razz Vom vedea, ma intreb ce-o sa fie daca Jimmy va juca asa cum a facut-o in prima parte a meciului cu Stevens...



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 16:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Posseidon a scris:
Razz Vom vedea, ma intreb ce-o sa fie daca Jimmy va juca asa cum a facut-o in prima parte a meciului cu Stevens...


Da... Poate ca tu n-ai vazut meciul Williams vs McManus de vorbesti asha. Very Happy In acel meci jocul a fost de o excelenta calitate. Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 460
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 18:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hai ca n-am sa mai fac pledoarie pentru Mark, observ ca "alb-maroniul" are mai multi sustinatori. 8) Vorbim dupa meciul dintrei ei. Laughing

Ce i-a dat Ebdon lui Davis...6-1. Shocked



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 460
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 19:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De acord cu tine. 8) Daca Ding nu-l bate pe Ronnie, 100% nu si-o va lua de la altcineva si va castiga Masters-ul.
Nu-s d-acord cu creditul pe care il acorzi lui Ebdon, in rest...asa zic si eu. Razz



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » The Masters 2005 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
Pagina 3 din 6

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community