Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » The Masters 2005
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 459
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 19:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A batut White. Sad



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 19:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu trebuie sa fii suparat. Cum iti spuneam, Mark isi revine treptat si deja a facut o figura foarte frumoasa la Masters, anul asta. Sigur ca ma bucur pentru Jimmy, dar asta nu inseamna ca nu ma bucur si pentru ca Mark a jucat, sunt sigura, foarte bine : 5-6 numai un scor jenant nu e !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 20:16    Titlul subiectului: Victoria lui Jimmy White (Brown) Răspunde cu citat (quote)

Se pare ca lui Jimmy ii prieste numele de Brown.

Ma bucur pentru el.

Si spun si eu: pacat ca nu am putut vedea meciul.

Si pacat ca nu putem vedea inceputul meciului dintre Ronnie si Ding.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 459
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 20:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai gata, d-acum o sa vedem doar o parte din finala..asa se intampla, vedem live ce-i in timpul saptamanii, iar cand se apropie weekend-ul se face loce sporturilor importante, care-or mai fi si alea.
Sunt chiar mahnit in momentele astea, Ronnie vs. Ding abia la 22:45.. Sad



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 20:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe www.globalsnookercentre.co.uk la sectiune Mastres - livescoring puteti vedea si un comentariu al fiecarui frame. Este 1-0 pentru Ronnie!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 21:40    Titlul subiectului: Mda... Răspunde cu citat (quote)

Era destul de clar rezultatul White-Williams... Nici nu m-ash fi ashteptat sa fie altfel.
WD Jimmy... Nu pot sa stiu ce s-a intamplat in timpul meciului, dar ma bucur pe de-o parte ca a pierdut blajinul galez. Poate se mai trezeste si el la viatza, ca prea se apropiase de semifinale. Laughing Laughing Laughing
(Acu' pot sa stiu ce s-a intamplat ca e 12.31 AM si am vazut si eu cate ceva pe Eurosport. La un moment dat stiu ca m-am enervat si am schimbat canalul... Ratari ca alea... Rushinica, mon cher, rushinica.)

Alo, domnu' Williams, v-am mai spus eu o data dom'le... Daca tot punetzi mana pe tac pentru bani, apai punetzi-o, dom'le, bine!

(P.S. Mie chiar imi place de dvs. Si... Nu asha, oricum, ci mult. Cucu, e cineva acasa? Rolling Eyes Rolling Eyes)



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary


Ultima modificare efectuată Mrs. Hendry la Sâm 19 Feb 2005, 0:31, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 22:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Cam neclar a fost cel in care a pierdut Stevey Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 1:21    Titlul subiectului: Re: Mda... Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
Era destul de clar rezultatul White-Williams... Nici nu m-ash fi ashteptat sa fie altfel.
WD Jimmy... Nu pot sa stiu ce s-a intamplat in timpul meciului, dar ma bucur pe de-o parte ca a pierdut blajinul galez. Poate se mai trezeste si el la viatza, ca prea se apropiase de semifinale. Laughing Laughing Laughing
(Acu' pot sa stiu ce s-a intamplat ca e 12.31 AM si am vazut si eu cate ceva pe Eurosport. La un moment dat stiu ca m-am enervat si am schimbat canalul... Ratari ca alea... Rushinica, mon cher, rushinica.)

Alo, domnu' Williams, v-am mai spus eu o data dom'le... Daca tot punetzi mana pe tac pentru bani, apai punetzi-o, dom'le, bine!

(P.S. Mie chiar imi place de dvs. Si... Nu asha, oricum, ci mult. Cucu, e cineva acasa? Rolling Eyes Rolling Eyes)


Daca MIE imi venea sa schimb canalul !!!... Rolling Eyes Laughing Laughing Dar presupun ca miza aiuritor de mare cam ... aiureste si concentrarea. Intr-un anumit fel, si Jimmy, si Mark s-au batut pentru REVENIRE. Nu numai in meci, ci si in cariera, in general. Mark, dupa vreo doua sezoane dezastruoase, Jimmy, dupa un inceput de sezon relativ slab. Poate as fi schimbat, de nervi, canalul, dar asteptam si, cind am vazut-o, mi-a inmuiat inima faza cu pustiul lui Jimmy !... Very Happy Very Happy Very Happy

Tare as fi curioasa cam ce spun snookeristii astia ai noștri dragi atunci cind, ca Jimmy & Mark in seara asta, dau mărunțel din gură in drumul de la masa spre fotoliu !... Laughing Laughing Laughing Lesne de imaginat ?!... Ba bine ca nu !...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Sâm 19 Feb 2005, 1:30, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 1:27    Titlul subiectului: Da... Răspunde cu citat (quote)

Eu cred ca datul asta maruntzel din gura e semn de going cuckoo... Si pe bune de nu-i asha de multe ori... Dai maruntzel pentru una, pentru alta, mai spunand un cuvant de dulce, mai unul de-amar Razz, pana ajungi sa dai intr-una... Si sa vezi atunci de s-or mai putea concentra tot dand din guritza. Laughing Laughing Laughing Abd, abd...



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 8:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

URAAAAAAAAAAAAA, RONNIE ESTE IN SEMIFINALE! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Se pare ca totusi i-a tremurat tacul micutului Ding!

O sa avem o semifinala frumoasa in seara aceasta: Ronnie vs Jimmy.
Cred ca sala o sa fie in delir! Desi cred ca cea mai mare parte din spectatori o sa tina cu Jimmy, cred ca si Ronnie are destui fani.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 11:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va dati seama ce-o sa fie in sala?! Mai ales daca o sa fie un meci strans..juma de sala o sa fie GO JIMMY si cealalta GO RONNIE! smurf..vreau si eu sa fiu acolo Crying or Very sad



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Johnny
Fan


Data înscrierii: 21/Ian/2005
Mesaje: 10
Locație: Bacau

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 12:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se pare ca noua tunsoare a lui Ronnie ii poarta noroc Razz si cred ca el o sa castige turneul !! GO RONNIE !! 8)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Johnny Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 14:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aura a scris:
Va dati seama ce-o sa fie in sala?! Mai ales daca o sa fie un meci strans..juma de sala o sa fie GO JIMMY si cealalta GO RONNIE! smurf..vreau si eu sa fiu acolo Crying or Very sad


Si eu vreau sa fiu acolo!! Cred ca toti vrem sa fim acolo!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 14:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Atentie la ce va fi in seara aceasta in sala de la Londra !!! Sala va fi cel putin plina de fani JIMMY , as da multi bani sa fiu si eu acolo Exclamation
Atmosfera explozibila 100%



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Ronnie STRATAN O Sullivan
More than a fan


Data înscrierii: 17/Feb/2005
Mesaje: 31

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 16:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie o sa-l niveleze !!!
Exclamation


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie STRATAN O Sullivan Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » The Masters 2005 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
Pagina 5 din 6

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community