Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Snooker Craiova
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Marius1987



Data înscrierii: 02/Mai/2013
Mesaje: 2

MesajTrimis: Joi 2 Mai 2013, 15:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

S A N O a scris:
Dragos, iti multumesc pentru faptul ca te-ai "aplecat" la problema mea! Apreciez tot ce mi-ai scris, dar, totodata, nu ma las descurajat, ci..dimpotriva, ma voi ambitiona si mai mult sa fac ceva in privinta asta.. Iubesc prea mult acest sport nobil!. Eu consider snooker-ul o combinatie perfecta de geometrie, rabdare, strategie, imaginatie si noroc, peste care , obligatoriu, trebuie sa presaram si un pic de ..poezie! Sunt convins ca se poate face ceva, daca exista dorinta.. Poate cu niste fonduri nerambursabile, am sa ma interesez.. Sper sa ma consiliezi in ceea ce voi intreprinde!.. Am auzit numai lucruri frumoase despre tine si dna profesoara Cristescu!.. La buna re-auzire!.. Adrian Fundeanu (poate olteanul cel mai impatimit de snooker..)

Prietene ai castigat un tac dupa ce ai batut campii pe facebook si deja ti-ai luat zoborul (ca sa fiu plastic.)
Te-a pus cu picioarele pe pamant domnul Cozmaciuc si vad ca o dai in sport nobil si cuvinte a caror inteles le cauti prin dex.
Ai un tac! BRAVO! pune mana si joaca , exerseaza pentru ca asa inveti snookerul.... poti sa ai tu o masa de snooker langa pat daca nu pui mana si lovesti pe ea degeaba.
Dute acolo in club 300 si dai in bile si dupa daca esti cumva un talent ascuns al Romaniei o sa-ti cumperi si o masa! si iti zic eu ca daca esti asa bun cei de la FRS o afilieze orice club pe care-l faci (chiar daca esti doar tu membru si ai o masa in garaj).
Nu cunosc ce varsta ai dar deschide ochii si uita-te in ce lume traiesti... crezi ca asa se gasesc persoanele care sa arunce cu mii de euro pe ceva ce exista si nu este macar folosit?
Daca te plangi ca ora e scumpa acolo in Club 300 mai gaseste inca un oltean ca tine (care probabil o sa fie al 2-lea oltean cel mai impatimit de snooker, banuiesc ca tu ai descoperit acest sport acum 10-15 ani) si mergeti la patron. Stabiliti un program fix in care sa jucati la masa respectiva si sunt sigur ca va face o reducere ca doar nu e nimeni nebun sa refuze publicitatea si clientii.

In primul rand imi cer scuze doamnei profesoare pt acest mesaj fiind si primul dar pana acum m-am rezumat sa stau si sa privesc ce se intampla pe aici din afara, insa consider ca a trebuit sa scriu acest mesaj. Sincer nu-mi plac oamenii care cred ca ei au descoperit America sau in cazul de fata snookerul in Oltenia. Sigur tuturor ne plac povestile care incep "Totul a plecat de la un tac iar acum a ajuns Campion Mondial" insa sunt bune pentru filme.
O precizare importanta! (ca sa nu se deschida acest subiect) Nu sunt patron/angajat la 300 si nu am nici macar o tangenta cu acest club


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Marius1987 Trimite mesaj privat
S A N O
More than a fan


Data înscrierii: 25/Apr/2013
Mesaje: 41

MesajTrimis: Joi 2 Mai 2013, 17:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iti multumesc, Marius, pentru atitudinea ta, "prieteneasca" si pentru "incurajarile" tale sincere!.. Iar daca tu spui ca ..am batut campii, probabil ca asa este!.. Nu indraznesc sa te contrazic!.. Stiu cine esti si de unde provine acesta atitudine ostila!.. De pe un site de snooker online, unde eu te-am lasat sa stai in fotoliu de cate ori ai jucat cu mine!.. Iar dupa felul in care te-ai "inflamat" banuiesc faptul ca ai, totusi, niste interese vis-a-vis de acel club.. Nu-i problema! Craiova este un oras suficient de mare incat sa "suporte" mai multi impatimiti de snooker. Eu sunt optimist in privinta asta! Iti doresc succes, "prieten drag"! Nu vreau sa intru cu tine intr-o polemica din care nu as avea nimic de castigat.. Iti dedic un "147", realizat de mine, de curand Smile




Ultima modificare efectuată de către S A N O la Joi 2 Mai 2013, 18:26, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui S A N O Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 2 Mai 2013, 18:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LOL Very Happy...... totul a inceput de la intrebarea daca avem o masa si acum discutiile au ajuns la 147 pe internet.

SANO, ti-a ajuns tacul?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
S A N O
More than a fan


Data înscrierii: 25/Apr/2013
Mesaje: 41

MesajTrimis: Joi 2 Mai 2013, 18:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Maine ajunge.. Voi posta imagini cu el!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui S A N O Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 2 Mai 2013, 18:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

S A N O a scris:
Maine ajunge.. Voi posta imagini cu el!


e bine asa Very Happy fix inainte de weekend ... altfel il primeai tocmai marti->miercuri.

sa-l stapanesti sanatos oricum Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
S A N O
More than a fan


Data înscrierii: 25/Apr/2013
Mesaje: 41

MesajTrimis: Joi 2 Mai 2013, 18:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iti multumesc frumos!!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui S A N O Trimite mesaj privat
S A N O
More than a fan


Data înscrierii: 25/Apr/2013
Mesaje: 41

MesajTrimis: Vin 3 Mai 2013, 15:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A sosit si arata foarte bine!.. Fotografii pe Mihai-Adrian Fundeanu (FB)..


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui S A N O Trimite mesaj privat
S A N O
More than a fan


Data înscrierii: 25/Apr/2013
Mesaje: 41

MesajTrimis: Lun 27 Ian 2014, 17:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Marius 1987, au trecut 8 luni de la ultima noastra <discutie>.. Imi pare rau sa te anunt ca pronosticul tau a fost gresit! La Craiova e chiar.. ca-n filme, acum!..


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui S A N O Trimite mesaj privat
S A N O
More than a fan


Data înscrierii: 25/Apr/2013
Mesaje: 41

MesajTrimis: Lun 27 Ian 2014, 18:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iata si o imagine din sens opus! Chiar se plimba bilele pe mese Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui S A N O Trimite mesaj privat
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 27 Ian 2014, 18:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari ptr club si tot ce s-a realizat la Craiova pana acum!!! Wink



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Mar 4 Feb 2014, 23:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

S A N O a scris:
La Craiova e chiar.. ca-n filme, acum!..

Unde se întâmplă asta? V-aș face și eu o vizită... Wink



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
S A N O
More than a fan


Data înscrierii: 25/Apr/2013
Mesaje: 41

MesajTrimis: Sâm 8 Feb 2014, 9:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Craiovita Noua, complex Fortuna, turnul din mijloc, la parter!.. Tel 0767 30 60 60 Va asteptam!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui S A N O Trimite mesaj privat
snsu



Data înscrierii: 30/Apr/2014
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mie 30 Apr 2014, 10:40    Titlul subiectului: Q Club Răspunde cu citat (quote)

Mai exista o masa noua si, zicem noi, foarte buna, pe str. Caracal nr. 9 - la Club Q - http://www.clubq.ro . Este 25 de lei pe ora seara si in weekend si 20 de lei pe ora in timpul saptamanii, pana in ora 18:00.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snsu Trimite mesaj privat
S A N O
More than a fan


Data înscrierii: 25/Apr/2013
Mesaje: 41

MesajTrimis: Dum 22 Feb 2015, 12:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu poate exista comparatie!.. Preturile la noi sunt:
Masa 3 - 10 lei/h; Masa 2 - 15 lei/h; Masa 1 - 20 lei/h
Preturile sunt stabilite in functie de avantajele oferite de fiecare masa!
Masa 3 este chiar langa usa si este ceva mai lenta decat celelalte, masa 2 este o masa calitativ mai buna, iar masa 1 intruneste toate conditiile de competitie, inclusiv bile calitate Premium si transmisie LIVE pe net!
Iar in celelalte cluburi nu se pune accent pe competitii. Noi avem LIGA DE SUD, care intruneste in Editia 2015:45 de jucatori impartiti in 4 sectiuni:18 in Liga Principala, 18 in Liga Secunda, 4 in Liga a Treia si 5 in Liga Old Boys, (40+). Plus alti 25-30 de jucatori stabili, care nu participa in Liga de Sud, deocamdata!
In Editia 2016 vom introduce alte 2 sectiuni: Liga de Fete si Liga de Juniori!..


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui S A N O Trimite mesaj privat
S A N O
More than a fan


Data înscrierii: 25/Apr/2013
Mesaje: 41

MesajTrimis: Dum 22 Feb 2015, 12:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

As dori s-o intreb pe Dna profesoara Cristescu, daca pot deschide un Topic, numit Liga de Sud, in care sa postez Rezultate, Statistici, Clasamente si alte informatii legate de competitia noastra?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui S A N O Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community