Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Openul Australiei
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 12 Iul 2013, 9:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu placere Wink Păcat că eurosport-ul nu transmite live nimic, se pezintă foarte foarte bine australienii .. dar probabil nu le-au mai rămas banuți și pt. snooker săptămâna asta,aia e.

Selby își menține palmaresul pozitiv contra lui Davis he hee Very Happy A fost un meci tensionat, cam în două reprize așa cu break-uri mici și 2,3 greșeli neașteptate din partea ambilor.În final mentalul l-a ajutat însă decisiv pe Selby, ca întotdeauna. Fine art those last shots, a meritat să mă trezesc devreme Razz
Foarte bune prestații până acum pentru Fu și Perry .. e un turneu foarte deschis, să vedem ce și cum Smile



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 14 Iul 2013, 6:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.sportlemon.tv/20130707/vv51d99b76d888a5.72976792-602245.html
http://www.stream2watch.me/live-tv/fox-sports-live-stream
http://www.qqzhibo.com/pindao/sinuoke.html


2-2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3-5
.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Dum 14 Iul 2013, 11:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cum se numeste melodia care intra robertson?imi place foarte mult.


Sus
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 14 Iul 2013, 11:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Melodia care intra Robertson... Two Steps from Hell - Heart of Courage . Laughing Am aflat si eu de aici .

Go Neil !!!



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 14 Iul 2013, 11:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Redboy a scris:
Melodia care intra Robertson... Two Steps from Hell - Heart of Courage . Laughing Am aflat si eu de aici .

Go Neil !!!


Si-a schimbat melodia de intrare, acum intra pe Two Steps From Hell - Protectors of the Earth



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Tudorg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Apr/2012
Mesaje: 119
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 14 Iul 2013, 14:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cine ar fi crezut.. bravo Fu!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Tudorg Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 14 Iul 2013, 15:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

6-9



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Dum 14 Iul 2013, 15:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multe multumiri pentru statistici. Am fost in concediu si nu am vazut nimic.

Judecand dupa cifre, Fu a fost putin mai norocos in prima parte. Dar mai bine astept sa vad meciul.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Dum 14 Iul 2013, 22:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce turneu urmeaza ? Very Happy


Sus
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 14 Iul 2013, 22:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Arrow CALENDARUL SEZONULUI 2013-2014



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Openul Australiei Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community