Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cine credeti ca va castiga titlul?
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » Campionatul Mondial 2005
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 24 Noi 2004, 12:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si Williams are sanse. Daca se pune la punct cu pregatirea.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Mie 24 Noi 2004, 16:02    Titlul subiectului: Re: Apropo Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
Topicul asta era pentru campionatul mondial... Eu cred ca in ultimele mesaje ne-am referit la UK. Pentru asta exista topic... Asta pentru a-l satisface si pe FlaviusO.
Oricum, daca vorbim de Campionatul Mondial, imi doresc sa castige Stephen Hendry (Anul trecut he was so close... So close!!), dar cred ca va castiga tot O'Sullivan... Asta-i doar parerea mea. Rolling Eyes


exista destule modalitati de a ma satisface Mrs. Hendry Mr. Green







una ar fi sa imi trimiti o punga de pufuleti Mr. Green



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Mie 24 Noi 2004, 16:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zsolt_tuser a scris:
Eu sper sa castige Stephen Hendry, cu toate ca ii va fi cam greu. Dar daca prinde cateva zile bune, cine stie? Daca nu castiga Hendry mi-as dori sa castige Hunter sau Maguire


ai fffff mare dreptate hunter rulZZzzZZzzZZzz.... Razz Razz



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 24 Noi 2004, 22:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

luiza_hunter a scris:
zsolt_tuser a scris:
Eu sper sa castige Stephen Hendry, cu toate ca ii va fi cam greu. Dar daca prinde cateva zile bune, cine stie? Daca nu castiga Hendry mi-as dori sa castige Hunter sau Maguire


ai fffff mare dreptate hunter rulZZzzZZzzZZzz.... Razz Razz


My God. Luiza, scuza-ma si nu mi-o lua in nume de rau... Este doar o curiozitate personala. Tu altceva mai jtii sa zici in afara de Hunter rulz? Smile Embarassed



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20163
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 24 Noi 2004, 23:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Papa-ti fericit pufuletii, flaviusO, si relax : la inceputul lui mai viitor, cred ca tot Ronnie va ridica deasupra capului ( tuns? - ca tot iti place tie discutia de inalt nivel "snookerologic" despre frizuri Laughing Laughing Laughing ) cupa multdorita. Nu sunt la fel de convinsa, insa, ca acelasi lucru se va repeta si in 2006... Very Happy Dar, cine stie?!... Oricine va cistiga, isi va asigura si simpatia sau macar respectul + admiratia noastra...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Joi 25 Noi 2004, 16:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

parca as avea chef de niste chipsuri... 8)



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Joi 25 Noi 2004, 18:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
luiza_hunter a scris:
zsolt_tuser a scris:
Eu sper sa castige Stephen Hendry, cu toate ca ii va fi cam greu. Dar daca prinde cateva zile bune, cine stie? Daca nu castiga Hendry mi-as dori sa castige Hunter sau Maguire


ai fffff mare dreptate hunter rulZZzzZZzzZZzz.... Razz Razz


My God. Luiza, scuza-ma si nu mi-o lua in nume de rau... Este doar o curiozitate personala. Tu altceva mai jtii sa zici in afara de Hunter rulz? Smile Embarassed


ca imi face mare placere sa scriu de fiecare data "hunter rulZzZzZzZzZz" Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy h3h3...



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 460
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 25 Noi 2004, 18:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mpai...cred ca Ronnie.



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
radu_grig
Fan


Data înscrierii: 20/Ian/2005
Mesaje: 23
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 27 Feb 2005, 2:02    Titlul subiectului: cine va castiga? Răspunde cu citat (quote)

Cred ca Ronnie, avand in vedere ca a mers excelent in acest sezon, castigand pana acum 3 turnee din 6, ceea ce-i da si o mai mare incredere in fortele proprii.

Sa nu facem abstractie nici de Hendry, chiar daca arata o cadere de forma in ultima perioada; poate oricand sa revina la starea care l-a consacrat si sa ne ofere o mare surpriza. Pariez de pe acum ca pe 2 mai vom avea o finala intre cei doi.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui radu_grig Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 27 Feb 2005, 8:39    Titlul subiectului: Jimmy sau Steve ! Răspunde cu citat (quote)

Dar ce ar fi daca ar casrtiga Steve Davis ? L-ar egala pe Hendry la campionate mondiale castigate ... Dar totusi trebuie sa fim realisti nu mai are puterea interioara sa mai castige un campionat mondial , asta e va fi intodeauna in spatele lui Hendry ! Cat despre Jimmy ar fi o treaba sa castige si el un campionat modial sa aiba si el din 7 finale macar una castigata Very Happy Merita si el nu-i asa ? Parca a pierdut de prea multe ori Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 27 Feb 2005, 16:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dupa forma pe care o arata acum Ronnie,Hendry si Higgins au cele mai mari sanse. Insa pot aparea si surprize. Williams, Dott sau chiar Jimmy.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Dum 27 Feb 2005, 23:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu cred in felul urmator:

Ronnie O'Sullivan - 40%
Stephen Hendry - 30%
John Higgins - 20%
Altul - 10%

In afara de cei 3, nu-l vad pe nici unul cu sanse reale de a castiga. Doar daca cineva prinde o forma extraordinara (gen Maguire de la UK Championship)



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 28 Feb 2005, 18:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sau Steve Davis al anilor '80 !!



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 28 Feb 2005, 19:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va fi foarte greu pentru Davis sa revina la forma din anii '80. Si nici nu cred ca mai are motivatia necesara. Dar nu se stie niciodata.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 28 Feb 2005, 19:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai daca e sa vb despre treaba asta singura motvatzie este sa il ajunga pe Hendry la campionate mondiale , dar nu stiu daca vrea asta , plus ca Hendry inca mai are mana si va ma casiga un titlu pana la sf carierei , pe cand Steve trebe sa depuna un efort considerabil pentru castigarea macar unui titlu !
Cat despre forma de la mijlocul anilor '80 sunt sigur ca nu o va mai atinge niciodata , din cauza varstei . Pur si simplu corpul lui nu ii mai ofera aceeasi capacitate de concentrare si echilibru !! La peste 20 de ani de profesionalism nu cred ca mai e usor , si mai temura tacu' !



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » Campionatul Mondial 2005 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 2 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community