Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Domnul Ancuta

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Alex
Fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 10

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2005, 23:52    Titlul subiectului: Domnul Ancuta Răspunde cu citat (quote)

O poza a d-lui Ancuta am mai vazut intr-un nr. din tv mania. Daca nu ma insel el este sotul Ralucai Moianu. Din linkul acela de la viva nu vi se pare ca Marius Ancuta seamana nitel cu celalalt comentator de la ciclism stimatul domn Radu Naum? As vrea oricum sa vad si o poza a lui Daniel "Sandy" Bontea . Scuzati sunt la inceput pe forum n-am vrut sa deschid un nou topic



_________________
Jimmy White Rullzz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Alex Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 461
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 15 Feb 2005, 12:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ouch! Nu, nu cred ca semana cei doi. Laughing Plus ca, Naum & Banciu sunt cel mai bun cuplu de comentatori pe care i-a dat si ii va da vreodata, poate, pamantul romanesc. Laughing Laughing
Dar nici Ancuta & Bontea nu e rau deloc, mult mai bun decat Topescu & celalalalt de la tenis, sau decat Bonifaciu & Micky Mitmoman.
Chiar imi sunt simpatici Marius si cu Daniel.Very Happy



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
baixinho
Vizitator





MesajTrimis: Mar 15 Feb 2005, 21:27    Titlul subiectului: Re: Domnul Ancuta Răspunde cu citat (quote)

Alex a scris:
nu vi se pare ca Marius Ancuta seamana nitel cu celalalt comentator de la ciclism stimatul domn Radu Naum?

Radu Naum este tuns scurt, iar Marius Ancutza are oareshce chica.


Sus
csoka.zsolt
Fan


Data înscrierii: 16/Feb/2005
Mesaje: 11
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 16 Feb 2005, 16:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi puteti zice si mie un site sau ceva unde pot sa-l vad pe Dl-ul Marius Ancuta? Laughing



_________________
Nu conteaza scorul final!
Ci maniera jocului!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui csoka.zsolt Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mie 16 Feb 2005, 18:27    Titlul subiectului: Re: Domnul Ancuta Răspunde cu citat (quote)

Alex a scris:
O poza a d-lui Ancuta am mai vazut intr-un nr. din tv mania. Daca nu ma insel el este sotul Ralucai Moianu.


In ce numar din TVmania? iau revista in fiecare saptamana (bine, la ce perle scot pe toate domeniile pe-acolo nu ma condamnati ca nu citesc cu maxim interes chiar fiecare cuvintel Laughing Laughing ) si pana acuma nu am nici cea mai vag ideea despre cum arata Marius. De Daniel nici nu mai spun...
Si apropo, da, chiar este sotul Ralucai Moianu. Au si o fetita impreuna Very Happy (nascuta in ianuarie acuma): Ilinca... uita-te la topicul cu WHAT'S NEW... si ai sa vezi.
Ma gandeam... e foarte interesant sa-ti faci o imagine ("fizica") despre cineva numai dupa voce... Smile



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 461
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 16 Feb 2005, 18:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Uite aici, Smaranda. Smile Alaturi de Raluca Moianu..

http://www.viva.ro/index.php?c=7&pg=1&a=902&cat_id=-1



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mie 16 Feb 2005, 19:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Thanks, posseidon. Si... as putea spune... Most interesting. Very Happy



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 461
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 16 Feb 2005, 19:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu placere.
Auzi, si in caz ca ai probleme cu dintisorii..nenea Marius e stomatolog, atata-i trebuie sa aflam unde-si are cabinetu', intre un detartraj si o plomba merge si o discutie despre snooker. Laughing Laughing



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Alex
Fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 10

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 1:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smaranda am vazut acum aproape 2 ani parca si acuma mai am revista ( "TV Mania" ) in care am descoperit accidental. Erau vreo 2 pagini despre Raluca Moianu ir pe acolo scria ca sotul ei Marius Ancuta este stomatolog si ocazional comenteaza la Euro Sport. Erau puse si niste poze ale celor 2 soti din excursii ( din cate am vazut Domnu Ancuta s-a plimbat destul de mult) Very Happy



_________________
Jimmy White Rullzz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Alex Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community