Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Campionatul internațional
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine, cine, cine credeți că are șanse mai mari la titlu?...
Joe Perry
0%
 0%  [ 0 ]
Marco Fu
15%
 15%  [ 3 ]
Graeme Dott
0%
 0%  [ 0 ]
Ding Junhui
85%
 85%  [ 17 ]
Voturi totale : 20

Autor Mesaj
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun 28 Oct 2013, 17:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stiti cumva cand are Ebdon urmatorul meci Smile vreau sa-l vad chiar daca o sa piarda fara drept de apel Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 28 Oct 2013, 17:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mâine, marți, la 13.30 (ora noastră), dar nu cred că va fi la TV : în același timp, au meciuri RO'S, Neil, Selby și tânărul star Zhao Xintong, deci...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun 28 Oct 2013, 17:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Mâine, marți, la 13.30 (ora noastră), dar nu cred că va fi la TV : în același timp, au meciuri RO'S, Neil, Selby și tânărul star Zhao Xintong, deci...


poate un stream Smile oricum chineziiii nu stiu ce pierd Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Lun 28 Oct 2013, 17:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce se intampla cu Fergal si Woolaston? Joaca la bila albastra de 30 de minute cred.

Chiar ar fi pacat sa piarda acum Ding cu Cao. Sa ma lipseasca pe mine de un meci Ding vs Higgins...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Lun 28 Oct 2013, 17:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce meci la junhui..pacat.merita victoria yupeng.


Sus
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 28 Oct 2013, 18:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multe surpize la acest turneu, Mark Allen si Ronnie par sa aiba parti mai usoare de tablou.
Kyren Wilson si Dave Gilbert au jucat foarte bine in ultima vreme, sunt 2 jucatori de urmarit.
Judd pe de alta parte, a reusit sa piarda iar devreme intr-un turneu, chiar nu stiu ce se intampla cu el.



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Lun 28 Oct 2013, 19:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

favorit ebdon la pariuri Razz


Sus
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun 28 Oct 2013, 20:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am analizat putin tabelul si am ajuns la urmaoarea concluzie.

Sunt cativa jucatori care s-au intalnit cu norocul aici in China (probabil l-au gasit prin avion) , dar o parte din ei nu au stiut sa profite de el.

1. Mehta ... care la cum a jucat in India + infrangerea lui sTrump... ma asteptam sa-l vad cel putin in sferturi sau in semi finala (cel mai greu adversar era Allen sau Murphy Rolling Eyes Rolling Eyes )

2. Allen care profita la randul sau de eliminarea lui Mehta , sTrump si Murphy. (cred ca Mark ajunge in semi finala fara mai batai de cap)

3. Joyce (si poate .. adica sigur cel mai norocos) care fara sa joace un meci e aproape calificat in optimi. Frumos sa faci un drum pana in china si sa joci cu Neil.... adversarul de pe traseu nu e chiar un adversar. Un jucator bun (acum ceva timp) care in aceasta perioada e in cadere libera

4. Ronnie (se putea el sa lipseasca din acest top) .... O'Sullivan ... care pana in sferturi nu are un adversar serios.... pe Williams si Dott ii bate si fara sa intre in sala.


Va las sa alegeti voi care e cel mai norocos !! eu zic ca Joyce , Ronnie si Allen.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mar 29 Oct 2013, 13:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva un stream la meciul Ebdon - Joyce?


in caz ca il aveti .... va rog sa-l postati Very Happy

edit: Joyce ! strege cu Peter pe jos Sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Mar 29 Oct 2013, 14:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa penibil ca hawkins nu am mai vazut decand ma uit la snooker.frate ai in primul joc si in al 92lea,sanseade 1-0.castiga ala.in al 2 lea tot asa.are bila de 1-1.greseste.castiga ala.in loc sa fie 2-0 pt el.e 2-0 pt chinez.du te nene.sa i a masuri.

edit: 3-0.si in jocul asta a avut el ,tot cu break.deci e penibil omul.


Sus
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Mar 29 Oct 2013, 14:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi4Ebbo a scris:
Stie cineva un stream la meciul Ebdon - Joyce?


in caz ca il aveti .... va rog sa-l postati Very Happy

edit: Joyce ! strege cu Peter pe jos Sad


e doar 1-0.peter la masa cu break.unde vezi ca sterge pe jos cu el.. http://livescores.worldsnookerdata.com/LiveMatchesList/Tournament/13581 uita te aici.arata tot.probabil te uiti pe flashscore.


Sus
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Mar 29 Oct 2013, 14:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

deci hawkins iar cu break.dupa iar pierde jocul.deci e penibil rau omul Smile)

p.s : incredibil Neil.


Sus
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Mar 29 Oct 2013, 14:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi4Ebbo a scris:
Stie cineva un stream la meciul Ebdon - Joyce?


in caz ca il aveti .... va rog sa-l postati Very Happy

edit: Joyce ! strege cu Peter pe jos Sad


bate ebdon.e 1-1 cum am zis.si la masa cu break.da peste neil,si o sa ti indeplineasca visul.de a fi transmis Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Sus
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mar 29 Oct 2013, 15:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Robertson a scris:
bate ebdon.e 1-1 cum am zis.si la masa cu break.da peste neil,si o sa ti indeplineasca visul.de a fi transmis Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad


bate pe naiba..... 3-2 pt el ! asa face mereu. Trece la conducere ca sa piarda pe final. Ori conduce cu un scor strans si in final pierde. Ori este condus la o diferenta mare ... castiga 1-2 jocuri (lasa senzatia ca revine) ca in final sa piarda.

Nu cred ca Joyce e invins... o sa revina si o sa castige. Peter nu are cum sa castige 3 jocuri la rand Rolling Eyes .... nu mai vorbesc de meciuri.

Deja Joyce are un break de 9 ! a inceput in forta jocul 6... simt ca o sa fie un break castigator.

Break de 22 Very Happy


edit: 3-3... cum spuneam ! peter o sa fie demolat dupa pauza.... bine macar ca a castigat 3 jocuri. oricum acest turneu e un succes ! a reusit sa castige iar un meci

edit2: 4-3 pt ebdon... cum spuneam. Se aplica prima varianta ! Lasa impresia ca poate castiga , dar Joyce o sa-l doboare in scurt timp. Nu cred ca o sa avem decisiv , dar e posibil pt ca e tipic pt el.

Deja Joyce a plecat pe un alt break mare... break de 13 ! o sa fie castigator ca cel precedent. Se face 4-4 si se termina 4-6. Il omoara Joyce

Joyce are 60 pcte avans... si Ebdon are nevoie de break. Deci e clar. 4-4... si de aici Joyce o sa-l domine din toate pctele de vedere pe Peter. Rolling Eyes

edit3: 4-4 si Joyce e pe un break mare ca o sa-i aduca jocul 9. O sa-l extermine rapid .. 4-6 Sad




Ultima modificare efectuată Adi4Ebbo la Mar 29 Oct 2013, 17:06, modificat de 8 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 29 Oct 2013, 15:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Robertson, te rog să observi că există opțiunea "Edit" care are tocmai rolul de a evita postarea unei cascade de mesaje (care, între noi fie vorba, nu cutremură cerul & pământul prin originalitate ori utilitate imediată și chiar dacă așa ar fi, dacă mesajul tău este ultimul postat, tot poți să-l redeschizi ca să adaugi ceea ce crezi că ai de adăugat). Wink

În caz că nu te conformezi uzanțelor, cu tot regretul, mesajele vor fi șterse.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Campionatul internațional Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
Pagina 2 din 9

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community