Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

RUGAMINTE (a fi citita de catre totzi utilizatorii)

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » FORUM RULES/REGULILE FORUMULUI
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 4:22    Titlul subiectului: RUGAMINTE (a fi citita de catre totzi utilizatorii) Răspunde cu citat (quote)

Va rugam ca acolo unde exista deja un thread (spre exemplu: Threadul Marius Ancuta si Daniel Bontea) pentru un anume subiect sa postatzi acolo parerile/noutatzile/whatever despre acel subiect.
Threadurile deschise aiurea (spre exemplu: Marius Ancuta 2, Marius Ancuta 3 s.a.m.d.) vor fi sterse sau inchise, iar utilizatorul care a postat va primi un avertisment.


Cu respect,

The Management (this sounds like something from that show on HBO). Razz

P.S. Cand vor aparea chestiuni noi de disputat, ar fi de preferat sa deschidetzi (deschidem) new threads pentru ele. Cred ca suntetzi si voi de-acord ca nu e normal sa vorbim la threadul (exemplu putzin exagerat:P) John Higgins de prietena lui Alexei Yagudin... Ce-am scos-o si pe-asta. Laughing Laughing Intzelegetzi voi ce-am vrut sa zic.
P.S.2 Cred ca la un moment dat, cat de curand, vor aparea si moderatori pe-aici... Ei vor face parte dintre membrii acestui forum.

In fine... Nimic nu e batut in cuie, dar trebuie sa facem putzina ordine pentru ca nu se mai intzelege om cu pom iar unele mesaje au devenit obositoare (dupa cum spuneam: Marius Ancutza 1,2,3...).



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
snookerforum
Site Admin


Data înscrierii: 19/Noi/2004
Mesaje: 38

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 18:39    Titlul subiectului: Rugaminte 2 Răspunde cu citat (quote)

N-am stiut cum sa fac sa o cititzi si p-asta... Mi-ar fi parut prea mult sa mai deschid un topic, sa mai scriu ceva...
O clipa de atentzie por favor. Very Happy Pe acest forum nu au fost setate reguli niciodata si mi-ash dori sa nici nu fie setate vreodata. Ceea ce am scris mai sus nu sunt reguli, ci mici atentzionari de genul: Hello? What are you doing there? Think again...
De cand va cunosc eu, pe cei din snookerland, n-a fost data cand sa ma simt ofensata de ceva ce mi-a zis vreunul dintre voi sau de ceva ce-a scris unul dintre voi. Si, nefiind vorba de mine, n-am vazut vreodata ceva care sa sfideze bunele moravuri. Smile)
A fost si este o atmosfera superba si va felicit... La o adica asha ar si trebui sa fie atmosfera pe un forum pentru un astfel de sport.
Cu toate acestea, am fost silita sa sterg un mesaj pentru ca mi s-a parut a fi cu totul nepotrivit pentru acest forum. Intamplator el imi era adresat mie, dar si daca ar fi fost adresat altcuiva ash fi procedat la fel.
Il Padrino, cunoscut si ca Ronnie Stratan O'Sullivan, a intrebat in sectiunea General a categoriei Malta ceva intim si care nu-si avea locul pe acest forum. Daca doreste sa reformuleze este binevenit.
M-am gandit mult inainte sa sterg pentru ca pana acum n-am sters nici un mesaj. Cu toate acestea, am incredere ca am luat decizia potrivita si ca acel mesaj nu ishi avea locul aici.
Repet: In snookerland nu va aparea cenzura de nici un fel. Cu toate acestea, asha cum este prevazut si in lege, atacul asupra bunelor moravuri cat si asupra drepturilor persoanelor (prevazute in declaratia de la Snookerland Razz) sau a binelui general vor fi sanctionate.
Mai exact, pentru a nu abera aiurea, acest forum este deschis tuturor si cenzura nu va exista, dar nu intrecetzi bunul simtz (de fapt nici nu stiu de ce spun asta din moment ce a greshit o singura persoana, deci, tu, acea singura persoana, nu intrece bunul simtz! Restul, carry on darlings!).


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerforum Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 459
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 17 Feb 2005, 18:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mrs, intamplator, am citit mesajul lui Stratan care-ti era adresat. Embarassed
Sincer, mi s-a parut peste ceea ce se discuta aici, insa nu mi s-a parut jignitor, ofensator sau rautacios, ci mai degraba haios. Nu cred ca a intentionat sa te jigneasca, dar cred ca e stilul lui..si, sincer sa fiu, e bine ca el e un pic mai mult altfel decat restul.
Eu as fi ras, de fapt am si facut-o, si am o vaga impresie ca si tu ai facut-o, dincolo de pozitia adoptata in ultimul mesaj de pe acest thread. Very Happy



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
doglover
Fan


Data înscrierii: 19/Dec/2005
Mesaje: 12

MesajTrimis: Lun 19 Dec 2005, 20:51    Titlul subiectului: Re: Rugaminte 2 Răspunde cu citat (quote)

snookerforum a scris:

Repet: In snookerland nu va aparea cenzura de nici un fel.
ce inseamna cenzura de nici un fel ? ori nu stiu eu ce inseamna ori inseamna altceva in ochii administratorilor acestui forum...deja vad ca ati scos 2 oameni de pe forum...stratan si yogi... nu prea stiu despre ce a fost vorba dar mi se pare deja mult pt. un forum necenzurat de nici un fel...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui doglover Trimite mesaj privat
snookerforum
Site Admin


Data înscrierii: 19/Noi/2004
Mesaje: 38

MesajTrimis: Lun 19 Dec 2005, 21:09    Titlul subiectului: Re: Rugaminte 2 Răspunde cu citat (quote)

doglover a scris:
snookerforum a scris:

Repet: In snookerland nu va aparea cenzura de nici un fel.
ce inseamna cenzura de nici un fel ? ori nu stiu eu ce inseamna ori inseamna altceva in ochii administratorilor acestui forum...deja vad ca ati scos 2 oameni de pe forum...stratan si yogi... nu prea stiu despre ce a fost vorba dar mi se pare deja mult pt. un forum necenzurat de nici un fel...


Reciteste mesajul pe care l-ai citat. Mai jos erau precizate cazurile care vor fi sanctzionate si in care aceasta "cenzura de nici un fel" nu va fi valabila. Rectific cu aceasta ocazie. Ar fi fost corect "cenzura de vreun fel".


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerforum Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
doglover
Fan


Data înscrierii: 19/Dec/2005
Mesaje: 12

MesajTrimis: Lun 19 Dec 2005, 23:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

no comment Shocked


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui doglover Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 20 Dec 2005, 3:53    Titlul subiectului: Re: Rugaminte 2 Răspunde cu citat (quote)

doglover a scris:
nu prea stiu despre ce a fost vorba dar mi se pare deja mult


Doglover, cred chiar că am avut noroc că n-au fost decât doi : dacă păstrăm aceeași proporție și trecem la populația întregii țări, ar însemna că NUMAI 235 294 de inși născuți pe plaiurile carpato-danubiano-pontice nu știu să se poarte & fac pe deștepții !... Așa-i că n-ai zice că numai atâția ar fi ?! Wink Laughing Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » FORUM RULES/REGULILE FORUMULUI Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community