Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Campionatul Regatului Unit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga trofeul în acest an ?
Neil Robertson
41%
 41%  [ 15 ]
Stuart Bingham
5%
 5%  [ 2 ]
Ricky Walden
8%
 8%  [ 3 ]
Mark Selby
44%
 44%  [ 16 ]
Voturi totale : 36

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 14 Noi 2013, 14:35    Titlul subiectului: Discuții Răspunde cu citat (quote)

Formatul reprezintă rezultatul negocierilor cu BBC-ul. S-a păstrat (totuși) ideea capilor de serie : astfel, în prima rundă, Numărul 1 îl are ca adversar pe Numărul 128, Numărul 2, pe Numărul 127 și tot așa, până la meciul dintre Numerele 64 și 65. Pentru necăjiții din coada de la bucătăria conacului trebuie să fie incitant să aibă de jucat cu boierii din capul mesei. Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată Clara White la Vin 6 Dec 2013, 1:55, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin 15 Noi 2013, 12:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Astept cu mare interes acest turneu ! sincer pt mine e cel mai important. Ma bucur de snooker cat pot de mult in acest an pentru ca am timp sa ma uit la toate meciurile. Chiar mi-am pregatit provizii de floricele ,ciocolata , suc si ciocolata calda pt UK.

Din pacate Ebdon are o parte de tablou imposibila ! are niste meciuri infernale ... daca reuseste sa treaca de Norman (greu de crezut) si scapa fara sa fie facut tocanita de Cope.... in urmatorul tur o sa-l puna la colt Marco Fu.

Macar de pica pe tablou cu Ronnie ! asa il vedeam... dar un meci intre Ebdon-Cope/Fu nu o sa fie niciodata transmis de Eurosport

Am si un pronostic optimist pt acest turneu ! Cred ca sunt sanse sa il vedem pe JImmy in fazele mai avansate. Daca trece de primul tur ! il bate cu siguranta pe Bingham. Ding si Perry au avut parte de o tragere usoara. Si daca tot sunt la pronosticuri... cred sau sper ca Judd o sa se faca de ras


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Vin 15 Noi 2013, 18:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar Higgins de ce nu participa?


Sus
Ciprian(Ding)
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2013
Mesaje: 77

MesajTrimis: Vin 15 Noi 2013, 20:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Participa si Higgins, nu scapam asa usor de el Smile
O sa il intalneasca in primul tur pe ALEX BORG



_________________
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2013, UK Championship 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ciprian(Ding) Trimite mesaj privat
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Lun 18 Noi 2013, 14:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cand dam predictile?


Sus
Ciprian(Ding)
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2013
Mesaje: 77

MesajTrimis: Lun 18 Noi 2013, 20:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Banuiesc ca din 16-imi sau 8-imi Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2013, UK Championship 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ciprian(Ding) Trimite mesaj privat
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Joi 21 Noi 2013, 22:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e transmis de Eurosport?


Sus
Vallentin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Noi/2011
Mesaje: 324
Locație: Lugoj

MesajTrimis: Vin 22 Noi 2013, 12:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salut. Da este transmis din câte am auzit de la comentatori.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2012, Masters 2016, Mastersul european 2016, UK Championship 2017, Masters 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Vallentin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin 22 Noi 2013, 19:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vallentin a scris:
Salut. Da este transmis din câte am auzit de la comentatori.


era si culmea sa nu transmita UK. Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 738
Locație: Brasov

MesajTrimis: Lun 25 Noi 2013, 17:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In programul de pe site-ul Eurosport nu apare deloc finala duminica. Nu va fi televizata ?



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 25 Noi 2013, 17:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De neconceput să nu fie transmisă, dar finala e tocmai pe 8 decembrie, probabil că, până atunci, se mai aduc modificări.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ciprian(Ding)
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2013
Mesaje: 77

MesajTrimis: Lun 25 Noi 2013, 18:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O sa vedem destul de putin snooker LIVE la ESP in timpul weekend-ului, deoarece oameni isi chiar fac de cap cu transmiterea sporturilor de iarna Sad



_________________
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2013, UK Championship 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ciprian(Ding) Trimite mesaj privat
hunt3r
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Feb/2012
Mesaje: 145
Locație: sibiu

MesajTrimis: Lun 25 Noi 2013, 19:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va fi un turneu foarte interesant Smile , sper sa reusesc sa vad cateva meciuri macar.Cred ca Judd va face o figura foarte buna, arata semne de revenire de un timp incoace, ii lipsesc cateva victorii de moral, victorii importante, ca sa revina pe prima scena...iar pe Ronnie il vad principal favorit Smile !!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hunt3r Trimite mesaj privat
Robertson
Vizitator





MesajTrimis: Lun 25 Noi 2013, 20:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pe ce canal televizeaza.?


Sus
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 25 Noi 2013, 21:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Robertson a scris:
pe ce canal televizeaza.?


Etno TV, live all day long !



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Campionatul Regatului Unit Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Următoare
Pagina 1 din 18

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community