Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » The Masters
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga de data asta Masters-ul ?
Mark Selby
15%
 15%  [ 6 ]
John Higgins
2%
 2%  [ 1 ]
Marco Fu
2%
 2%  [ 1 ]
Shaun Murphy
2%
 2%  [ 1 ]
Neil Robertson
15%
 15%  [ 6 ]
Stephen Maguire
0%
 0%  [ 0 ]
Ricky Walden
5%
 5%  [ 2 ]
Ronnie OSullivan
56%
 56%  [ 22 ]
Voturi totale : 39

Autor Mesaj
Undergrow
Addicted to snooker


Data înscrierii: 12/Dec/2010
Mesaje: 306
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 14 Ian 2014, 15:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Nu vă alarmați : în zona londoneză a arenei Ally Pally este o pană de curent care încă nu a fost remediată.


Chiar vroiam sa intreb de ce nu se difuzeaza meciul Laughing . Mersi de informatie!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Undergrow Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 14 Ian 2014, 15:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Meciul va începe la ora (noastră) 16.15. Evident, dacă nu mai apare o nouă "criză" a sistemului de alimentare cu energie electrică. Rolling Eyes

Unul dintre cameramani avea la el chitara ...





_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 14 Ian 2014, 21:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Interesant, nu-mi amintesc sa-i mai fi vazut pe Ronnie Wood si Jimmy la vreun meci de-al lui R'OS din primul tur. 8) De obicei apareau prin fazele finale. Rolling Eyes Sper sa nu ii dezamageasca. Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
ney
More than a fan


Data înscrierii: 05/Dec/2010
Mesaje: 34

MesajTrimis: Mar 14 Ian 2014, 21:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Meci cu Ronnie insa Eurosport International alege ski si basket. No comment. Evil or Very Mad

Aveti aici un stream pt British Eurosport:
http://cricfree.tv/euro-sports.php


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ney Trimite mesaj privat
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Mar 14 Ian 2014, 23:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vai, a pierdut Ding Mad

Nu pot sa cred. Eu am pus la Oscue contra lui in nestire si cand ma gandesc sa pun pronosticuri mai serioase, pierde...

No numai bine ca asa are mai mari sanse Marco sa-l bata pe Murphy.

Let's go Arrow

Bravo ding Rolling Eyes



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Mie 15 Ian 2014, 8:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ma uit la meciuri si traiesc cu impresia ca baietii nu si-au revenit dupa sarbatori.Ratari la bile usoare,lipsa de concentrare.Sa speram ca in sferturi va fi altceva.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
MarkSelby
More than a fan


Data înscrierii: 02/Dec/2012
Mesaje: 28

MesajTrimis: Mie 15 Ian 2014, 19:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca Neil trece de Allen cred ca va castiga turneul.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MarkSelby Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Mie 15 Ian 2014, 20:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu jocul asta fie-mi iertat, nu cred .Nu pot sa-mi dau seama cum a putut sa-i scape victoria lui Allen si cum nu a profitat de jocul slab al lui Neil Surprised

Bag de seama ca fostul manager al lui Ronnie, Django parca il cheama este managerul lui Neil, se pare ca s-a orientat bine .



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 16 Ian 2014, 1:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poftim la poll, Ladies & Gents ! Smile Cine dintre ultimii opt va rămâne ultimul în arenă ?...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 16 Ian 2014, 12:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dupa prima repriza a meciului de aseara voiam sa spun ca Barry practica cel mai bun snooker de la acest Masters. Din pacate pentru el, s-a incurcat intr-un stil, as zice, caracteristic, desi in ultima perioada parea ca depasise aceste probleme. Confused Ricky are un dublu motiv sa fie fericit: pe langa victorie si-a luat si revansa pentru semifinala de anul trecut de la Crucible. Smile
Daca va continua sa fie neglijent, cum l-am vazut si in meciul cu Milkins, Ronnie va avea probleme. Rolling Eyes Plus ca nu trebuie sa uitam, Ricky a castigat primul sau titlu chiar intr-o finala cu Ronnie... Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Joi 16 Ian 2014, 13:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:

Daca va continua sa fie neglijent, cum l-am vazut si in meciul cu Milkins, Ronnie va avea probleme. Rolling Eyes Plus ca nu trebuie sa uitam, Ricky a castigat primul sau titlu chiar intr-o finala cu Ronnie... Wink

Dar aici campionul castiga 200.000 lire Embarassed Shocked Very Happy



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Joi 16 Ian 2014, 20:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Constat ca urmaresc cel mai slab Masters din ultimii zece ani cel putin.Din pacate.Am urmarit absolut toate meciurile si sunt dezamagit complet.Slab,slab,slab de tot,si nu neaparat prin prisma faptului ca dupa 9 meciuri (incluzand aici si primul sfert de finala,penibil) sunt doar 13 break-uri de peste 100 (iarasi penibil,cand participa top 16,in format "primul la 6") cat prin exprimarea in joc a tuturor (mai putin RONNIE).
Jenant...
Sper din tot sufletul sa triumfe RONNIE pt a cincea oara,desi sanse au si Robertson sau Selby.desi ambii in optimi au jucat lamentabil.
In fine,sper sa vad altceva incepand de la al doilea sfert de finala,ca altfel ramane o editie de Masters ce nu face cinste acestui sport absolut magnific.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Joi 16 Ian 2014, 21:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie mi se pare ca si Higgins joaca mai bine decat ne-a obisnuit in ultimul timp, se pare ca vrea sa faca o figura frumoasa. Eurosport nu se dezminte, va transmite maine de la 17,15 cand meciul lui Ronnie cu Ricky se va fi terminat deja pentru ca amandoi joaca repede, iar sambata si duminica vom face o cura masiva de Premier League, fotbal in speta. Crying or Very sad ,au scos din program si sariturile cu schiurile, mare jale, ce mai!

Ma vad nevoita sa marturisesc ca eu nu prea gust snooker-ul la calculator. Crying or Very sad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 16 Ian 2014, 22:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)




_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Vin 17 Ian 2014, 1:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

L-am votat ieri pe Mark Selby, si dupa meciul de azi, pot spune ca il ador. E un geniu. Smile Nu regret ca am stat pana la ora asta sa urmaresc meciul, chiar daca maine de la 12 am un examen. Cata tarie de caracter. Trebuie neaparat sa gasesc maine ultimul frame pe youtube. L-a scos din sarite pe John cu acel snooker in spatele bilei verzi, care intr-adevar, cum spunea si domnul Bontea, a fost lovitura meciului. Eu as zice momentul cheie al acestei victorii pentru Selby. GG Jester. Very Happy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » The Masters Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
Pagina 2 din 8

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community