Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Betting
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 6 Mar 2006, 12:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

AI DREPTATE.
NU MA ASTEPTAM.
MURPHY E TOTUSI CAMPION MONDIAL-ERAM SIGURA CA VA CISTIGA.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 23 Mar 2006, 13:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca prima pozitie in clasament mondial o va ocupa hendry.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 23 Mar 2006, 13:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:
cred ca prima pozitie in clasament mondial o va ocupa hendry.


Snooky sa nu uitam de Higgie...sa vedem cum vor juca cei doi in aceste ultime turnee. Wink Smile Pe Ronnie sigur nu'l mai vad pe prima pozitzie...shi dak stau sa ma uit...nici alt jucator.
Dar pe cine vedetzi Campion Mondial? This is the question... Razz



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Joi 23 Mar 2006, 14:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu cred ca lupta pentru locul intai se va da intre Stephen si John. John vine puternic din urma iar Stephen se cam balbaie in ultimul timp. Sper totusi sa reuseasca sa se mentina pe prima pozitie.
Cat despre cine va fi campion mondial, asta e greu de spus in acest moment.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 23 Mar 2006, 14:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu am uitat de higgy.cred ca lupta se va da intre cei 2,dar sper ca hendry va iesi victorios. Smile la ronnie nu mai am sperante nici eu...pacat
Sad Mad Evil or Very Mad
in privinta cm,astept sa vad cum evolueaza baietii in primele meciuri si dupa aceea voi da si eu un pronostic.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 23 Mar 2006, 17:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu cred ca lupta pentru primul loc se da intre Hendry si Higgins.Nu ma intereseaza in mod deosebit care dintre cei doi va iesi invingator.Cat despre Campinatul Mondial favorit pare a fi John,dar cum am mai spus-o nu prea cred ca mai putem vorbi despre favoriti in lumea snookerului.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mie 29 Mar 2006, 23:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

andolini a scris:

si mark poate fi considerat unul dintre favoriti dupa evolutia la china open.cat despre ronnie ,primul loc este de acum un vis,iar hendry este in pericol sa cada din fruntea podiumului.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mie 29 Mar 2006, 23:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:

ai dreptate.m-a incintat evolutia lui mark de la china o. dc.isi mentine forma buna si increderea in sine poate cistiga cm.as fi bucuroasa. pe ronnie nu-l vad bine.sa speram ca anul viitor va fi intr-o stare mentala mai buna.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 26 Apr 2008, 18:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.888sport.com/bet?action=go_events&type_id=734

Fantastic cum au putut sa se schimbe cotele, desi Swailul a ramas tot cu cota 51, asa cum avea si la inceput...

Maguire insa l-a intrecut si pe Ronson. Ar fi tare ca de data asta sa fi dat si eu un pronostic corect. Very Happy

Initial erau Ronson pe 1, pe 2 si 3 parca erau Shaun Murphy si Maguire (nu stiu exact in ce ordine) si pe 4 era Ding, din cate stiu, iar pe 5 era Higginsu'.

Si stiu ca e normal sa apara favoriti noi si-asa mai departe in functie de cine a iesit, etc, dar dupa cum spuneam, cu toate ca Swail spre exemplu a castigat un meci cota lui nu s-a schimbat. Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi 4 Feb 2010, 8:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cum mai stati cu pariurile?
Ati mai pariat in 2009?
Ma uitam la cotele World snooker Championship 2010 ,ce ziceti de asta:
Steve David 750/1



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 19 Apr 2010, 10:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu nu pricep cum e posibil ca bet365.com sa nu fi introdus inca (s) cotele pentru meciurile de astazi (cu exceptia celor care sunt deja incepute)... Mai ales pentru meciul lui Mark Williams care mai incepe si-acum la 12... Rolling Eyes Confused



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 28 Mar 2011, 20:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OooOo ce cote interesante acum la China Open... Shaun Murphy 1.44 cu Joe Perry 2.62. Zic ca Murph nu va avea nicio problema... Williams 1.44 cu Lee 2.62... Tot nicio problema, parerea mea.

De departe cel mai interesant Fu 1.66 cu Trump 2.10. Trump e cotat bine si la Campionatul Mondial din acest an... Ma intreb de unde au dedus oamenii astia ca ar trebui sa-i acorde asa cota. Shocked Posibil sa aiba vreo sansa cu Marco Fu la China (desi extrem de putin probabil), dar sa-i dai cota lui Nelutzu 1.36 si lui Judd 3.00 la Mondiale imi pare o prajiturica pentru gamblers. Laughing Laughing

Si tot la China Open, Mark Allen 1.40 cu Marcus Campbell 2.75... Aici poate fi o problema daca Allen e iarasi visator si se gandeste ca mai prinde o semifinala si in 2040. Laughing Laughing Cred insa ca va rula fin. Very Happy Cu ora n-o sa fie problema, caci joaca in sesiunea de dupa-amiaza. Laughing Cu toate ca depinde totusi de cum se adapteaza fiecare fusului orar. Shocked



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
maryusg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Oct/2009
Mesaje: 218
Locație: Zalau

MesajTrimis: Mar 29 Mar 2011, 22:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Openul Chinei e plin de surprize mereu. Cine se gandea anul trecut ca Mark Williams care se zbatea intre a fi sau nu in top 16 poate castiga? Sau acum 2 ani ca Peter Ebdon va reusi sa castige? Aici la ultimul m-am ars putin si eu mizand cu mare incredere pe Higgins.

Sezonul acesta pot sa spun ca la Masters au fost cele mai neasteptate rezultate. Eu pariind (sau cel putin urmarind) constant cotele si rezutatele.

La Perry si Lee ma asteptam sa produca surprize, nu a reusit decat Lee. Cei doi au jucat foarte bine in ultima perioada si trebuie luati in serios in meciurile de la Campionatul Mondial. Pe Campbell chiar l-am jucat, insa nu ma asteptam ca Ding Junhui sa aibe asa mari probleme si la fel Dott sa fie invins de Li Hang.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui maryusg Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 30 Mar 2011, 12:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

M-am inselat cam mult la acest turneu. Shocked Cat de unreliable e lumea asta a pariurilor, bine ca nu m-am ascultat. Laughing Laughing

Si obviously l-am subestimat pe Judd Trump. Poate o fi sosit si timpul lui. Shocked Da' tot nu cred ca trece de Nelutzu la Mondial.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
maryusg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Oct/2009
Mesaje: 218
Locație: Zalau

MesajTrimis: Mie 30 Mar 2011, 19:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu sunt de parere ca Robertson va reusi sa treaca de Trump. Trebuie sa faca un meci foarte bun Trump ca sa aibe sanse.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui maryusg Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4
Pagina 4 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community