Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Mastersul german
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga turneul ?
Ryan Day
0%
 0%  [ 0 ]
Ding Junhui
52%
 52%  [ 10 ]
Judd Trump
47%
 47%  [ 9 ]
Rod Lawler
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 19

Autor Mesaj
zveros
A super fan


Data înscrierii: 17/Apr/2013
Mesaje: 65
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 12 Dec 2013, 22:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Probabil Ronnie a pus la pariuri ca pierde Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zveros Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 12 Dec 2013, 22:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ca s-a terminat. Laughing Nu stiu ce a fost in capul meu de am stat sa ma uit pana la sfarsit la o asemenea prostie de meci. Rolling Eyes Era cat pe ce asiaticul sa piarda dupa ce a ratat acea bila rosie simpla la 40-0, norocul lui ca a avut grija Ronnie sa se faca dreptate. Laughing Cand te asezi pe lovitura inainte sa se opreasca bila alba sau ca arbitrul sa repozitioneze culoare, nu meriti sa castigi un meci de Main Tour...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 12 Dec 2013, 23:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
Bine ca s-a terminat. Laughing Nu stiu ce a fost in capul meu de am stat sa ma uit pana la sfarsit la o asemenea prostie de meci. Rolling Eyes Era cat pe ce asiaticul sa piarda dupa ce a ratat acea bila rosie simpla la 40-0, norocul lui ca a avut grija Ronnie sa se faca dreptate. Laughing Cand te asezi pe lovitura inainte sa se opreasca bila alba sau ca arbitrul sa repozitioneze culoare, nu meriti sa castigi un meci de Main Tour...


Nu cred ca e vorba de pariuri Smile pur si simplu nu a avut chef sa-si piarda timpul prin Germania. Oricum treaba cu pariurile e frumoasa Smile daca esti un jucator mare gen O'Sullivan si ai chef de un ceas sau o noua masina trebuie doar sa pui 8-10mii de lire printr-un intermediar ca pierzi si ti-ai facut rost de banuti Very Happy

Un turneu fara Ronnie e ca un tort fara frisca Crying or Very sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 12 Dec 2013, 23:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Unde am zis eu ceva de pariuri? Yawnee


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Joi 12 Dec 2013, 23:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai daca n-are timp de pierdut prin Germania de ce s-a mai caznit sa faca 4-4 ? Shocked



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 12 Dec 2013, 23:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snookerclau a scris:
Pai daca n-are timp de pierdut prin Germania de ce s-a mai caznit sa faca 4-4 ? Shocked


si asa e surprinzatoare daca nu chiar suspecta infrangerea... daca pierdea si la o diferenta mare era si mai....

@Clau

scuze , am citat mesajul gresit Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Vallentin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Noi/2011
Mesaje: 324
Locație: Lugoj

MesajTrimis: Joi 12 Dec 2013, 23:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Încă un 147 Surprised . Bravo Gary ,și-o făcut un cadou de Crăciun și de Anul Nou .



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2012, Masters 2016, Mastersul european 2016, UK Championship 2017, Masters 2019


Ultima modificare efectuată de către Vallentin la Joi 12 Dec 2013, 23:31, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Vallentin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 12 Dec 2013, 23:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi, nu este necesar să citezi mesajul imediat anterior : majoritatea nu întâmpină dificultăți în a urmări un dialog scris.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 12 Dec 2013, 23:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa este... sunt obisnuit de pe alte forumuri unde e mai necesara citarea mesajului Smile. Am sa incerc sa nu mai faca asta asa des.

Suntem aproape de o alta surpriza... Ricky e mai aproape de China decat de Germania Laughing.

Din pacate si Haotian este aproape de eliminare Crying or Very sad de Ebdon nu mai zic nimic. Cand esti la egalitate cu un asemenea adversar...... nici nu meriti sa te califici.

edit: dupa ce s-a jucat cu nervii mei... Peter a reusit sa castige. Nu cred ca trebuie sa mai spun ca McManus o sa-l bage sub masa in primul tur pt ca e destul de evident. In forma asta... si pe mine care n-am pus mana pe un tac de snooker m-ar invinge cu greu Laughing




Ultima modificare efectuată de către Adi4Ebbo la Vin 13 Dec 2013, 1:23, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 13 Dec 2013, 4:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Referitor la "așa des," deh, tu știi cel mai bine câtă încredere se poate avea în ceea ce spui /promiți. Wink

_______________________

Secvențe din meciul lui Ronnie O'Sullivan Arrow http://www.youtube.com/watch?v=WuGWsMFJQA8

_______________________

Gary Wilson a rămas "în zonă" și după breakul maxim : l-a "continuat" cu un 135.

Mă gândesc și la bietul Ricky : n-a trecut nici măcar o săptămână după ce a urmărit, de foarte aproape, breakul maxim (istoric) al lui Mark Selby și, din nou, are ocazia să-și vadă adversarul reușind un 147.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
muti
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Mar/2009
Mesaje: 341
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 13 Dec 2013, 10:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutare,

Eu nu cred ca a fost vreun aranjament . Pur si simplu Ronnie nu a avut chef sa se deplaseze in Germania, si a fost probabil obligat sa se prezinte la meci deoarece s-a inscris in prealabil.

Oricum, si fara nicio intentie de a castiga, a dus meciul in decisiv... Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Welsh Open 2013, Masters 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui muti Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin 13 Dec 2013, 14:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu-mi place sa fac pe lupul moralist ... dar si daca a fost asa tot e o mare problema. Daca nu vrei sa participi ... nu te duci sa joci pt ca daca faci asta esti obligat sa joci la nivelul tau. Lasam la o parte faptul ca poate sunt persoane care pun bani pe tine si tu intentionat pierzi.... nu este corect fata de competitie si de sportul in sine.

Eu zic sa spunem ca Un-Nooh a fost mai bun... altfel Ronnie trebuie suspendat sau sanctionat intr-un fel sau altul pt ca nu si-a aparat corect sansele.




Ultima modificare efectuată de către Adi4Ebbo la Vin 13 Dec 2013, 15:26, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Vallentin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Noi/2011
Mesaje: 324
Locație: Lugoj

MesajTrimis: Vin 13 Dec 2013, 15:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dacă zici că o fost aranjament , nu trebuie cumva să dovedești ce-a ce spui ?

Altă ordine de idei . O fi prins si Ronnie o zi mai rea.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2012, Masters 2016, Mastersul european 2016, UK Championship 2017, Masters 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Vallentin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zveros
A super fan


Data înscrierii: 17/Apr/2013
Mesaje: 65
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 13 Dec 2013, 16:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu nu va intelg fratilor , de ce naiba puneti pe cote de 1.05? Very Happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zveros Trimite mesaj privat
Ciprian(Ding)
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2013
Mesaje: 77

MesajTrimis: Vin 13 Dec 2013, 16:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E foarte greu sa faci un aranjament la un meci unde este implicat un jucator de prim rang. Nu cred ca gasesti vre-un nebun care sa fi pariat inpotriva lui Ronnie 100.000 euro sau mai mult si daca sar intampla asta meciul ar fi fost monitorizat indeaproape Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2013, UK Championship 2013


Ultima modificare efectuată de către Ciprian(Ding) la Vin 13 Dec 2013, 16:19, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ciprian(Ding) Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Mastersul german Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 3 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community