Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Cine va castiga Masters-ul?
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » The Masters 2005
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Invingator?
Jimmy White
8%
 8%  [ 1 ]
Mark Williams
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie O'Sullivan
66%
 66%  [ 8 ]
Ding Junhui (whatever, nush cum se scrie exact si mi-e lene sa ma uit; oricum, in locul vostru n-as vota cu el) :P
8%
 8%  [ 1 ]
Peter Ebdon
0%
 0%  [ 0 ]
John Higgins
16%
 16%  [ 2 ]
Voturi totale : 12

Autor Mesaj
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 459
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 11:15    Titlul subiectului: Cine va castiga Masters-ul? Răspunde cu citat (quote)

Chestionarul e facut inainte de disputarea ultimelor doua sferturi de finala, d-aia apar 6 optiuni.
Puteti vota pana duminica.



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Posseidon
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Noi/2004
Mesaje: 459
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 11:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am uitat sa precizez, eu am votat cu Ronnie. Very Happy



_________________
I'm unclean, a libertine
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Posseidon Trimite mesaj privat
Ronnie STRATAN O Sullivan
More than a fan


Data înscrierii: 17/Feb/2005
Mesaje: 31

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 13:25    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

EVIDENT

si eu am votat cu RONNIE

Embarassed


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie STRATAN O Sullivan Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 15:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am uitat sa mentzionez ca eu am votat cu Higgie...
Da, daca ar fi sa pariez ash merge pe Ronnie, dar de rugat ma rog pentru shansa lui Higgie. Go boy! Smile Stim ca potzi! Smile



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 15:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie pentru ca are cu ce. Very Happy



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 22:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hai mah de ce sa nu votam cu pustiul , votez cu el pentru ca sper sa ajung ca el !!! Sper sa isi faca loc si alte nationalitati pe langa englezi scotieni galezi si maltezi ....

Poate vedem si un roman in curand acolo Very Happy ( Feurdean Andrei ma numesc Very Happy )



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 22:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Promitem sa tinem minte numele Very Happy : dar, ce zici, tu promiti sa ne ajuti sa te gasim printre acei englezi, galezi, scotieni etc ? 8) Laughing Hai, ca tu ai timp sa-i ajungi din urma - no kidding ! 8)

Acum e tirziu sa mai votam cu pustiul ca ... is out, dar nu as fi votat cu el oricum...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Sâm 19 Feb 2005, 1:04, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 22:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Promit sa fac tot ce pot ! De la anu' ma voi ocupa serios , dar daca aveti incredere in mine tineti-mi pumnii anu asta sa iau capacitatea cu nota mare si la anu' va promit ca imi vetzi vedea numele pe net pe la juniori , un vice sau macar un break mai consistent !



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 18 Feb 2005, 23:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am votat cu Ronnie pentru ca eu cred ca va castiga el, dar totusi cred ca duminica voi tine cu Higgins. Si poate ca o sa vi se para ciudat, dar nu l-as scoate din carti nici pe Ebdon. Mi se pare ca e intr-o forma foarte buna.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 1:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cold_Fever a scris:
Promit sa fac tot ce pot ! De la anu' ma voi ocupa serios , dar daca aveti incredere in mine tineti-mi pumnii anu asta sa iau capacitatea cu nota mare si la anu' va promit ca imi vetzi vedea numele pe net pe la juniori , un vice sau macar un break mai consistent !


Nu numai ca o sa-ti tin pumnii, dar iti promit ca voi veni sa te sustin la TOATE meciurile ! Very Happy ( Dar mi-as permite sa-ti spun ceea ce, uneori, imi vine sa-i spun si lui Jimmy : "Numara pina la 10 inainte de a plasa lovitura !" Fiindca, pina una-alta, ceva aveti voi doi in comun : putintel self-control temperamental nu v-ar strica nici unuia ! Laughing Laughing Laughing )



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 1:12    Titlul subiectului: Da... Răspunde cu citat (quote)

Si tocmai cand ma pregateam sa repet ca vine taticu` vostru Ebdon si va arata el voua si o sa stitzi voi ce poate mana lui si azi si maine si poimaine... Smile))))))
Totushi il acompaniez pe Higgie si-ntr-o armonie desavarshita il vad valsand in finala...
Totushi (again) nu pot sa nu ma intreb... Daca Peter Ebdon ar castiga acest trofeu, well, oare ar reushi sa-shi smulga incordarea de pe fatza si sa ne arate un mic zambet? Clipocind incetishor din ochi... Clip clip... Very Happy Laughing Laughing si dupa aia, precum profetul (oricare dintre ei), sa zica: Auf Wiedersehen, k v-a aratat acum taticul si invatzatorul vostru Master Ebdon ce poate manutza lui sa faca in situatzii de maxima presiune precum cea de astazi si maine si poimaine... Laughing Laughing
E? Mr Ebdon? Avez-vous lu le livre?After this season, ales bules notre longtemps projectiles (long time shots conform traducerii google).
E clar... Din nou am luat-o razna... Sper totushi ca nu v-am rapit pretziosul timp prin enervare. Wink Laughing Laughing Laughing
Apropo, avetz grija ce traducetzi cu google ca traduce un spanac Razz. M-am conversat odinioara cu un italian caruia ii traduceam cu google si de-atunci n-a mai vorbit niciodata cu mine... Oare de ce? Rolling Eyes



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary


Ultima modificare efectuată de către Mrs. Hendry la Sâm 19 Feb 2005, 1:15, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 1:15    Titlul subiectului: Re: Da... Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
Daca Peter Ebdon ar castiga acest trofeu, well, oare ar reushi sa-shi smulga incordarea de pe fatza si sa ne arate un mic zambet?

Poate un mic zambet, dar si ala fortat. Laughing



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 1:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eh, poate nu atit fortat cit ... controlaaaaaat !... Laughing Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ronnie STRATAN O Sullivan
More than a fan


Data înscrierii: 17/Feb/2005
Mesaje: 31

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 3:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iata cine va castiga"

Ronnie "STRATAN" O'Sullivan


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie STRATAN O Sullivan Trimite mesaj privat
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2005, 8:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu am votat cu Ronnie, evident, dar sunt de acord ca si Ebdon este in mare forma si este periculos.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » The Masters 2005 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community