Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Openul Chinei
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga de data asta Openul Chinei ?
Neil Robertson
8%
 8%  [ 2 ]
Graeme Dott
0%
 0%  [ 0 ]
Ricky Walden
8%
 8%  [ 2 ]
Ali Carter
0%
 0%  [ 0 ]
Ding Junhui
50%
 50%  [ 12 ]
Mark King
0%
 0%  [ 0 ]
Mike Dunn
0%
 0%  [ 0 ]
Mark Selby
33%
 33%  [ 8 ]
Voturi totale : 24

Autor Mesaj
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 3 Apr 2014, 15:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Adi4Ebbo a scris:
Clara, inteleg ce spui de stream-uri, dar exista camere si la celelalte doua ce transmit pe stream? Nici nu-mi fac probleme, Ebdon pierde 5-1


După câte știu eu, nu, nu există.
Scorul sugerat de tine nu mai e posibil. Laughing


da, nu am gasit video, dar scorul a fost aproape, rezultatul a fost exact Very Happy

5-3 un scor foarte bun pt Ebdon !! A scapat fara sa se faca de rusine, am auzit ca a reusit si un break de peste 100. O victorie era imposibila, dar macar a terminat sezonul cu capul sus. Probabil ca o sa incerce si la CM sa ajunga, dar o sa fie greu spre imposibil. Norocul lui e ca la CM se joaca BO 19. El e jucator de cursa lunga si ar putea face ceva.

Acum ramane sa-l sustin pe Jimmy !!!!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 3 Apr 2014, 17:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poftim la poll, Ladies & Gents ! Very Happy Pentru penultima oară în acest sezon, ne dăm și noi cu presupusul : cine-cine oare va fi campionul care va (re)câștiga titlul ?...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ciprian(Ding)
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2013
Mesaje: 77

MesajTrimis: Joi 3 Apr 2014, 19:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tot ceea ce sper este sa fie Clopotel!!! Embarassed



_________________
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2013, UK Championship 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ciprian(Ding) Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 3 Apr 2014, 20:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu de ce, dar cred ca o sa castige Ricky Mr. Green


A spus ceva Peter dupa meciul cu Ali ? ori a preferat sa taca Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Joi 3 Apr 2014, 20:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:

Consolare :

http://postimg.cc/image/vz8zfvfpb/

Vegan power!??? Smile



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 3 Apr 2014, 21:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Cam așa m-am gândit și eu, Mircea, dar am verificat pagina lui de pe site [ http://www.30bananasaday.com/profile/PeterDavidEbdon ] și am văzut că n-a prea mai dat semn de viață pe acolo de câteva luni. Confused

_________________________________


Deja am votat cu Ding. Inspirație de moment. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Vin 4 Apr 2014, 7:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu l-am ales tot pe Ding,din mai multe considerente,evident sportive,dar trebuie sa recunosc ca am tinut cont si de unul non sportiv,si anume ca e conational cu Ivy,nu ? Very Happy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin 4 Apr 2014, 11:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Laughing Cam așa m-am gândit și eu, Mircea, dar am verificat pagina lui de pe site [ http://www.30bananasaday.com/profile/PeterDavidEbdon ] și am văzut că n-a prea mai dat semn de viață pe acolo de câteva luni. Confused

_________________________________


Deja am votat cu Ding. Inspirație de moment. Laughing


Ebdon are site? Laughing


edit: are chiar si Facebook Shocked dar trebuie sa-l ai la friends ca sa vezi ce posteaza Very Happy

https://www.facebook.com/peter.d.ebdon?fref=ts


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 4 Apr 2014, 18:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Zid e fenomenal omul asta ..e absolut fenomenal cum poate el să-și bată joc sistematic de atatea șanse



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Bleic
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Oct/2008
Mesaje: 393
Locație: Iasi

MesajTrimis: Sâm 5 Apr 2014, 17:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

s-o fi pastrat pentru CM, ca nu-l are in palmares 8)



_________________
Applause ronnie
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2020
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Bleic Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 5 Apr 2014, 18:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Așa să fie Bleic Smile Ei bine acum, conform așteptărilor tuturor, sper să avem de urmărit o finală frumoasă mâine !



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Sâm 5 Apr 2014, 22:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bleic a scris:
s-o fi pastrat pentru CM, ca nu-l are in palmares 8)


Pe ala il castiga Ebdon Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 6 Apr 2014, 14:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Streaming Arrow http://news.my147.com/2014/03/53568.html
Scroll down : sunt 4 variante, de exemplu Arrow http://www.my147.com/cctv5/

Sau, bineînțeles Arrow http://www.sportlemon.tv/20140331/vv533898c3c2f6c4.90842814-786477.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Luci



Data înscrierii: 02/Apr/2014
Mesaje: 3
Locație: Arad

MesajTrimis: Dum 6 Apr 2014, 20:51    Titlul subiectului: Eurosport Răspunde cu citat (quote)

Ce agasant ca in ultima vreme nu se mai transmit meciurile in intregime de la Snooker, ba e pe Eurosport ceva meci din Premier League, ba e pe ceva din Bundesliga 1 sau 2 pe Eurosport 2... Ar fi bine sa mai faca inca un Eurosport 3...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Luci Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Ciprian(Ding)
A super fan


Data înscrierii: 18/Oct/2013
Mesaje: 77

MesajTrimis: Lun 7 Apr 2014, 14:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Unde pot gasi declaratile de dupa finala?



_________________
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2013, UK Championship 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ciprian(Ding) Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Openul Chinei Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 3 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community