Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Openul galez
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga de data asta Openul galez ?
Joel Walker
0%
 0%  [ 0 ]
Ding Junhui
22%
 22%  [ 7 ]
John Higgins
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie OSullivan
70%
 70%  [ 22 ]
Joe Perry
0%
 0%  [ 0 ]
Mark Selby
3%
 3%  [ 1 ]
Marco Fu
3%
 3%  [ 1 ]
Barry Hawkins
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 31

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 27 Feb 2014, 18:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Abia după sferturi m-aș încumeta să-mi dau cu presupusul dacă Mr Higgins is back – au ba. Wink



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Bleic
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Oct/2008
Mesaje: 393
Locație: Iasi

MesajTrimis: Joi 27 Feb 2014, 19:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

comentatorul ala de aseara o fi ruda cuiva? adica o fi ajuns sa comenteze acolo pe pile? spaga eventual?



_________________
Applause ronnie
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2020
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Bleic Trimite mesaj privat
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 27 Feb 2014, 20:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hop-așa Smile Joel Walker deci .. 19 ani, jucător pofesionist din 2012, ajunge în sferturi la un turneu mare în doi ani de zile. Pentru mine sună foarte bine, bravo Joel !



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 27 Feb 2014, 20:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O victorie mare pentru Joel Walker. Very Happy Desi nu l-am mai vazut, am votat cu el la Oscue pentru ca stiam ca Mags are probleme cu spatele...

*Pana acum Ronnie a avut adversari care s-au cam speriat de el. Rolling Eyes Nu va fi cazul lui John. Wink Sper sa fie un meci frumos. Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 27 Feb 2014, 21:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bleic a scris:
comentatorul ala de aseara o fi ruda cuiva? adica o fi ajuns sa comenteze acolo pe pile? spaga eventual?


Te referi la Niculescu? ala de zice "Eli Carter" ? si "Dezastru , dezastru , dezastu" Asta e cel mai prost comentator din istoria unui eveniment sportiv. Sa comentezi snooker de 2-3 ani si sa fi atat de penibil !!! e un lucru greu de egalat.


Ma bucur la nebunie ca Higgins a trecut de sTrump !!! Am o placere nebuna cand il vad pe Trump cum sufera .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
ney
More than a fan


Data înscrierii: 05/Dec/2010
Mesaje: 34

MesajTrimis: Joi 27 Feb 2014, 23:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi cer scuze anticipat, dar nu ma pot abtine (vorba celor de la Fara Zahar). Sa ai doar pe acest forum aproape 900 de comentarii "si sa fi atat de penibil !!!" la limba romana "e un lucru greu de egalat". Personal nu-i simpatizez pe noii comentatori romani de snooker, dar cand mai simti nevoia sa faci astfel de comentarii ingaduie-ti un moment de cugetare asupra barnei, ca paie sunt destule. Rolling Eyes




Ultima modificare efectuată de către ney la Joi 27 Feb 2014, 23:52, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ney Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 27 Feb 2014, 23:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poftim la poll, Ladies & Gents ! Very Happy

Ce părere aveți asupra șanselor celor opt rămași în competiție : care dintre ei va lua acasă bucata de ardezie galeză (și, dacă are pic de gust, o va ascunde, repede, în spatele altor trofee Wink ) ?...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Alex Speed
A super fan


Data înscrierii: 30/Noi/2011
Mesaje: 67
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 27 Feb 2014, 23:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Abia astept maine meciul dintre dintre John si Ronnie. O sa fie un meci intre 2 titani, super meci o sa fie.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Alex Speed Trimite mesaj privat
hunt3r
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Feb/2012
Mesaje: 145
Locație: sibiu

MesajTrimis: Vin 28 Feb 2014, 19:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu am vazut meciul, dar scorul este convingator Very Happy !!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hunt3r Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Vin 28 Feb 2014, 19:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bravo Ronnie! Mai slab calitativ meciul , s-au cam chinuit amandoi, dar important e ca a spart gheata pentru ca de ceva ani nu l-a mai invins pe John.
Higgins nu mi se pare in forma , o fi varsta, sau altceva, dar sa nu reuseasca nicio lovitura de distanta, pe tot parcursul meciului.......

Foarte bun mi s-a parut Joel Walker, era cat pe ce sa faca figura Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 28 Feb 2014, 23:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Il bate si Ronnie pe John dupa 1000 de ani intr-un turneu din Regat si eu nu pot sa vad meciul. Laughing Bine ca s-a terminat asa pana la urma. Felicitari! Very Happy Dupa cele doua titluri mondiale consecutive, dupa Mastersul din acest an cred ca asta e printre ultimele lucruri pe care mi-ar mai dori sa le realizeze inainte de retragere: o victorie in fata lui John intr-un meci mare. Twisted Evil De multi ani astept lucru, mai precis de la finala Mastersului din 2006. Wink Frumoase cuvintele pe care si le-au adresat cei doi la final: doi mari campioni care reusesc sa ramana amici in ciuda rivalitatii sportive. Smile


* Felicitari lui Joe Perry!!!!! Twisted Evil Applause


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
serbanm
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Feb/2011
Mesaje: 181

MesajTrimis: Sâm 1 Mar 2014, 0:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Unde ai vazut cuvintele?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui serbanm Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 1 Mar 2014, 0:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am citit aici: http://www.inside-snooker.com/snooker/2014/2/28/osullivan-dismisses-old-foe-higgins
Video n-am vazut inca...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Tudorg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Apr/2012
Mesaje: 119
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 1 Mar 2014, 11:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

joe perry imi pare capabil sa-l elimine pe ding, ar merita sa joaca o finala importanta. Dincolo, reeditarea finalei CM de anul trecut pare cu final asteptat.. as merge pe o finala ronnie-joe


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Tudorg Trimite mesaj privat
hunt3r
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Feb/2012
Mesaje: 145
Locație: sibiu

MesajTrimis: Sâm 1 Mar 2014, 23:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu merg pe o finala:"Ronnie de unul singur"... 8) Razz Very Happy !!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hunt3r Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2013-2014 » Openul galez Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 2 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community