Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Wuxi Classic 2014
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că are șanse mai mari la titlul 2014 ?
Neil Robertson
83%
 83%  [ 10 ]
Barry Hawkins
8%
 8%  [ 1 ]
Joe Perry
8%
 8%  [ 1 ]
Martin Gould
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 12

Autor Mesaj
O.Alexandru
A super fan


Data înscrierii: 21/Sep/2012
Mesaje: 58

MesajTrimis: Mar 24 Iun 2014, 9:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc de clarificari !



_________________
Fara reguli
Laureat al Premiului Oscue - Wuxi Classic 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui O.Alexandru Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 26 Iun 2014, 11:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vad eu bine? Ivy a fost la meciul lui Murphy? pai nu se zicea ca e gravida? Arata de zici ca e trasa prin inel Mr. Green mai slaba ca inainte Mr. Green


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 26 Iun 2014, 20:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din pacate nu am vazut niciun meci astazi. Sad Voiam sa spun ieri ca mi se pare ca Stephen Maguire si-a revenit dupa finalul foarte slab al sezonului trecut. Rolling Eyes Whitewash-ul pe care i l-a administrat lui Judd imi confirma aceasta impresie. O surpriza placuta este si calificarea in sferturi a lui Robin Hull. Smile M-as fi asteptat sa ajunga aici si Liang Wenbo dupa victoria frumoasa de ieri cu Selby. Rolling Eyes

LATER EDIT: Am vazut intamplator statistica meciului lui Maguire si am observat cel mai mare break al sau: 36 Shocked Deci nu, nu a castigat pentru ca ar fi jucat senzational, a fost Judd extrem de slab. Confused Cum a spus si scotianul la conferinta de presa, e un meci pe care ambii vor vrea sa il uite mai repede. Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Vin 27 Iun 2014, 8:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Insist Mr. Green a fost sau nu Ivy la meciul lui Murphy. Am vazut in reluare cateva cadre si arbitru era o femeie din China, nu i-am vazut bine fata, dar parca nu semana Mr. Green

Daca cumva se face poll inainte semi-finale, eu votez cu Marco FU. Sunt sigur ca o sa castige acest turneu.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
CosminCtin
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Feb/2008
Mesaje: 552
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 27 Iun 2014, 14:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce revenire a reusit Stephen Maguire la 2-0 ptr M Gould ...printr-un break de 145 foarte frumos!!! Astfel a depasit breakul de 139 al lui Robin Hull ....poate vedem si unul maxim pana la sfarsitul turneului Very Happy



_________________
Laureat al Premiului Oscue - World Open 2010, Shanghai Masters 2011, World Grand Prix 2015
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CosminCtin Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 27 Iun 2014, 17:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poftim la poll, Ladies & Gents ! Very Happy

Teoretic, n-ar trebui să fie greu, numai că... Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 27 Iun 2014, 21:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu i-as prefera pe Martin Gould sau Joe Perry, ca tot nu au niciun turneu important. Rolling Eyes Daca nu, poate Barry care nu are nici el foarte multe trofee in palmares. Smile Nu am nimic cu Neil, dar ar putea de data asta sa lase si el pe altcineva sa castige. Laughing Twisted Evil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 29 Iun 2014, 9:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bun articolul de ieri, al lui Dave Hendon Arrow http://www.inside-snooker.com/snooker/2014/6/28/friends-become-rivals-for-wuxi-finale



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Bleic
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Oct/2008
Mesaje: 393
Locație: Iasi

MesajTrimis: Dum 29 Iun 2014, 10:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

groaznic de putina lume in tribune, pentru o finala de turneu important; banui ca la meciurile anterioare au fost si mai putini spectatori



_________________
Applause ronnie
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2020
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Bleic Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 29 Iun 2014, 11:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A treia finală în China pentru Leo Scullion, după cele de la Beijing (Openul Chinei 2011) și Haikou (Openul mondial 2012).

Scoțianul a mai arbitrat finalele UK 2012 și Welsh Open 2014.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 29 Iun 2014, 17:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Premierea la Wuxi Arrow http://www.frombar.com/20140617/vv539f6a92e100c8.17829317-838538.html



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
O.Alexandru
A super fan


Data înscrierii: 21/Sep/2012
Mesaje: 58

MesajTrimis: Dum 29 Iun 2014, 17:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Emotionant momentul din finalul meciului.Asta este definitia prieteniei,si mai ales a RESPECTULUI intre jucatori.



_________________
Fara reguli
Laureat al Premiului Oscue - Wuxi Classic 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui O.Alexandru Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 29 Iun 2014, 18:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Așa este ! Frumos și emoționant moment !




__________________________

Album Wuxi 2014 Arrow https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152089444157062.1073741880.10215162061&type=3

__________________________

Dave Hendon Arrow http://www.inside-snooker.com/snooker/2014/6/29/tearful-robertson-denies-perry-in-wuxi-thriller



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 29 Iun 2014, 19:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oricat de mare ar fi prietenia dintre cei doi (si sincer, chiar nu stiam asta pana la finala de astazi), am fost tare surprins sa-l vad cu lacrimi in ochi pe Neil... La inceput credeam ca doar exagereaza el, dar se pare ca a fost pe bune...



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mr.GloSs
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2011
Mesaje: 222
Locație: Braila

MesajTrimis: Dum 29 Iun 2014, 21:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Incredibilă reacție a lui Neil din finalul meciului, asta înseamnă să prețuiești o persoana, un prieten mai presus decât orice lucru material. Sunt sigur că Robertson, daca nu ar fi jucat cu Perry finala, s-ar fi bucurat foarte mult de reușită. Chiar am rămas fără cuvinte! Jos pălăria pentru Neil! Ca fan al australianului, sincer, și eu mi-aș fi dorit să câștige Joe.



_________________
„Nu au râs ei cât am plâns eu.” Charlie Chaplin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mr.GloSs Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Wuxi Classic 2014 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 3 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community