Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Openul Australiei
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeți că va câștiga turneul ?
Neil Robertson
64%
 64%  [ 9 ]
Robert Milkins
7%
 7%  [ 1 ]
Stuart Bingham
0%
 0%  [ 0 ]
Mark Davis
0%
 0%  [ 0 ]
Judd Trump
28%
 28%  [ 4 ]
Ricky Walden
0%
 0%  [ 0 ]
Matthew Stevens
0%
 0%  [ 0 ]
Xiao Guodong
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 14

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 2 Iul 2014, 7:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu era programat pentru streaming, dar cum tot a rămas, deocamdată, singurul meci, cine știe... Pentru moment, nu funcționează nici live scoring-ul.

Primul frame a fost câștigat de Peter.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 2 Iul 2014, 8:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc, e clar. Cei care se ocupa de organizare sunt aiuriti rau de tot la acest turneu. Favoritul numarul 2 joaca cu un campion mondial si fost finalist la acest turneu, dar decid sa nu transmita meciul. Am ratat si programarea la dentist, nu mai zic ca m-am trezit la 7 dupa ce m-am culcat la 2. Offf

Oricum Ebdon cu acel joc ramane, pacat ca l-am ratat.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 2 Iul 2014, 8:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu, că l-a mai câștigat și pe-al doilea. Wink

Ba și pe-al treilea, dar iată că a revenit și livescoring-ul.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Mie 2 Iul 2014, 8:31, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 2 Iul 2014, 8:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am incercat sa caut pe net, dar nu am gasit aceasta informatie. Acest turneu din Australia de cine este transmis in UK? British Eurosport? sau de BBC? Iar in australia e transmis de eurosport sau de o televiziune de acolo.

Pe stream la meciul lui Trump nu a fost cometariu, dar am avut interviul de la final. Ma gandesc ca daca meciurile sunt transmise in Australia, trebuie sa fie si comentariu.
Cei din Romania am vazut ca transmit doar o sesiune. Oare pt meciurile de la 4:30 e stream? Mr. Green



L-a castigat probabil cu noroc, mereu are 2-0 si dupa e egalat, se face 2-4 si final, poate face 3-4 ...sau 3-0 si dupa 3-4 Pacat ca am ratat aceste doua jocuri Shocked Oricum meciul e pierdut.
Putin ciudat ca nu misca camera aia sa arate imagini de la masa. Singura imagine vine de la o camera din coltul arenei, undeva sus, nu intelegi nimic, vezi doar jucatorii cum se plimba pe langa o masa. Sunt fix 16 spectatori, astia au intrat in cadru, poate mai sunt 2-3 ascunsi.




Ultima modificare efectuată de către Adi4Ebbo la Mie 2 Iul 2014, 8:35, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 2 Iul 2014, 8:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

British Eurosport.

Da, e pe stream și câte un meci din prima serie, de la 04.30. Azi, a fost meciul lui Shaun, care meci a mers repede, mai ales că, în ultimele patru frame-uri, Jack n-a trimis în buzunar decât o singură bilă.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 2 Iul 2014, 8:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ms Smile

Sa speram ca singura bila trimisa n-a fost bila alba Laughing Se stie tintarul pentru meciurile de maine dimineata? S-ar putea ca invingatorul adica Hawkins sa joace cu Guodong de la 4:30, iar Murphy-Davis sa fie tot de la 4:30 Rolling Eyes
Shaun pare intr-o forma buna Smile il vad departe in acest turneu, poate chiar sa-l castige. Pacat ca nu este Fu prezent... probabil ca a vrut sa ramana langa familie Wink

Eu as vrea sa vad o finala Walden-Murphy sau Milkins-Stevens.


Edit:

Se vede ce Neil joaca azi Smile a mai venit lume in arena, sunt vreo 30+

edit2: e clar, Ebdon a castigat 4 jocuri cu noroc, fara sa joace ceva consistent, iar acum este pus la zid de Hawkins. este rusinos sa conduci 4-0 si sa pierzi 4-5.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 2 Iul 2014, 11:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adi, daca il mai vaiti mult pe Ebdon o sa incep sa cred ca o sa castige turneul. Laughing

*Foarte interesanta intalnirea dintre Neil si Andrew Higginson. Mi-am adus aminte de finala Welsh Open din 2007. Very Happy Ce vremuri...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 2 Iul 2014, 18:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A fost noroc, nu putea niciodata Ebdon sa-l bata pe Hawkins. Barry a fost obosit dupa ce a jucat in China, n-a fost in meci probabil.
Cum sa castigi cu 5-2, iar cel mai mare break sa fie de 67? De fapt doar doua breakuri de peste 50, 67 si 63. O intamplare, asta a fost rezultatul.

Mine, de fapt in dimineata asta, Xiao o sa-l omoare. Daca castiga doua jocuri este o performanta. Xiao e un super jucator, noua senzatie, o sa aiba rezultate minunate in urmatoarea perioada.


Clara, are rost sa ma trezesc la 4:30? Se stie care din meciurile de la ora aia o sa fie transmis pe stream?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Heri
More than a fan


Data înscrierii: 28/Apr/2011
Mesaje: 41

MesajTrimis: Mie 2 Iul 2014, 21:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai Adi, pe bune, ma intristeaza ingrozitor postarile tale despre Ebdon. E drept ca nu mai joaca asa cum o facea odinioara, dar daca tot il simpatizezi, tine-i macar pumnii si sustine-l, chiar si-asa, de la distanta, cum facem cu totii. Ia incearca! Acum e un moment potrivit, observ ca s-a calificat in optimi. Smile Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Heri Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Mie 2 Iul 2014, 21:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Singura sansa a lu' Adi pentru a fi scutit de astfel de trairi, ar fi sa i se adevereasca propriile vorbe... "Xiao o sa-l omoare.". Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 3 Iul 2014, 8:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bine ca nu m-am trezit, de fapt m-am trezit, dar mi-a fost greu sa ma ridic din pat Laughing Laughing

Rusinos, sa te bada Xiao dupa ce ai 4-3 si break de 61 de puncte... ala sa vina si sa inchdia masa cu un 67. Rolling Eyes

Era sansa lui sa urce putin in clasament, nu era prezent Selby, FU, Williams, Ding, Ronnie.... Acum nici ca mai ajunge pe tabloul principal Rolling Eyes Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 3 Iul 2014, 8:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu se poate spune că Peter ar fi jucat prost. Ar fi trebuit să câștige și cel de-al 8-lea frame și meciul să nu ajungă în decisiv. N-a fost un meci prost. Lung, da; prost, nu.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Joi 3 Iul 2014, 8:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ai vazut meciul? A fost transmis ? Sad cum sa ai 61 si sa pierzi dupa prin inchidere de masa, off. Aiurea rau de tot, de doar o bila mai era nevoie Rolling Eyes
La experienta lui nu este permis sa se intample asa ceva. Crying or Very sad Crying or Very sad Sad. Ce sa mai zic ca mereu a fost la conducere 2-0/ 3-2/ 4-3 ..... Rolling Eyes Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 3 Iul 2014, 11:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bietul Jamie Jones...L-a batut el cu 5-0 pe Maguire dar mi-e teama ca il asteapta aceeasi soarta azi. Rolling Eyes Deja este 3-0 pentru Neil Robertson care a reusit breakuri de 103,86 si 140. 8) O adevarata incantare sa il urmaresti pe australian. Very Happy Cred ca Neil este un pic suparat pentru ca ieri cu Andrew Higginson nu a reusit niciun 100+ desi a fost aproape de vreo 2 ori. Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
zveros
A super fan


Data înscrierii: 17/Apr/2013
Mesaje: 65
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 3 Iul 2014, 11:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Un stream pentru meciul Davis cu shaun ?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zveros Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Openul Australiei Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 3 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community