Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Calendarul competițional
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2015-2016 » Sezonul național
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Ronnie147
Addicted to snooker


Data înscrierii: 04/Dec/2005
Mesaje: 263

MesajTrimis: Vin 9 Ian 2015, 17:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[Impreuna cu Doamna profesoara (mai mult dumneaei) am ajuns la concluzia ca acest mesaj este sub nivelul acestui forum si astfel a fost editat. Sper ca l-au citit destul de multi pentru a-si face o parere despre personajul in cauza.]



_________________
ONLY POT THE BLACK FOR PERFECTION!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie147 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 9 Ian 2015, 19:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

V-am rugat să păstrați dezbaterea la un nivel civilizat. De acest lucru depinde menținerea deschisă sau nu a acestei secțiuni a forumului. Sper că jucătorii și fanii snookerului sunt capabili să discute. Discuția nu e deversare de injurii și de alte asemenea cuțitării verbale de mahala.

Se discută despre un proiect (RST), care este o inițiativă constructivă, se discută despre probleme de sistem, să nu revenim la tonul agresiv al reglării conturilor personale și la limbajul suburban, care nu arată decât incultură, imaturitate și lipsă de perspectivă în analiza lucrurilor cu adevărat importante.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
predatorsli



Data înscrierii: 09/Mar/2012
Mesaje: 8
Locație: Oradea

MesajTrimis: Sâm 10 Ian 2015, 3:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salut lume a snooker-ului din România.
Mă simt obligat să dau câteva replici la unele afirmații și relatări, acompaniate de dovezi concrete, iar voi cei care nu mă cunoașteți și nu cunoașteți împrejurările, întâmplările în care au avut loc acestea, să vă formați o părere cât mai corectă pe această temă.
Deși sunt în conflict personal cu FRS, nu am intervenit niciodată pe acest forum spre a-mi exprima nemulțumirile și nu o făceam nici acum dacă nu eram provocat de către persoana care mi-a pronunțat numele în câteva rânduri și anume Antrenorul Federal al FRS!
Nu doresc sub nici o formă ca cele ce urmează a fi relatate de mine să fie motiv de închidere a acestei pagini de forum, drept pentru care am deschis o pagină de forum la următoarea adresă, unde sunteți invitați să vă exprimați părerile și opiniile fără a avea teama de cenzură.
http://www.snookeroradea.com/forum/2-11-1
Voi încerca deasemenea să fac câteva afirmații la unele neînțelegeri care s-au pentrecut pe parcursul dialogului dintre administrator și utilizatori, vizitatori ai acestui forum și dintre utilizatori între ei.
Am să încep cu administratorul acestui forum, Clara White!
Citat:
Înainte de orice : forumul acesta NU aparține Federației. Este un forum absolut independent, care are relații amicale cu toată lumea – mai exact cu toți cei care nu țin să folosească locul acesta pentru nesfârșitele răfuieli personale între tabere.
De unde provine această eroare, datorită faptului că acest forum stă la loc de cinste pe site-ul FRS, precum reiese din imaginea atașată!
https://www.dropbox.com/s/ssqicfeo1nvakxn/Firefox_Screenshot_2015-01-10T00-33-26.401Z%20copy.jpg?dl=0
El este implementat în structura site-ului și nu apare la rubrica de parteneri sau colaboratori și de aici se deduce că este sub tutela FRS!
Oricine intră pe acest site, care logic nu este un site privat ce unul public la lef ca și FRS, deduce că acest forum este forum-ul FRS!
”......cei care nu țin să folosească locul acesta pentru nesfârșitele răfuieli personale între tabere
Și aici am o obiecție personală, dacă nu avem dreptul la replici și discuții contradictorii cum vrem să aflăm adevărul? Progresul se obține și din discuții contradictorii! Adevărul nu trebuie să fie mușamalizat sau moderat chiar dacă uneori trebuiesc răstite unele cuvinte neadevărate. Răfuielile sunt bune, din ele reies multe adevărul și cei care sunt din afară pot să-și facă o părere. Dacă le(ne) băgăm ”pumnul” în gură vom trăi ca în trecut! Mințiți de o realitate falsă!
ATENȚIE!
Sub nici o formă nu doresc să aduc cuvinte ofensatoare sau jigniri la persoane fizice, nu am nimic personal cu nimeni.
Am citit toate comentariile și unele sunt foarte productive și ele au rolul de a informa opinia publică despre cele ce se întâmplă în această federație, iar aceste lucruri sunt relatate de către cei care ani la rând au trăit aceste evenimente pe pielea rol. Deci sunt relatări cât se poate de adevărate iar rolul lor este acela de a reuși împreună să schimbăm acest sistem pentru ca ceilalți care vin din urmă să nu mai treacă prin ce au trecut ei. Haideți să ne deschidem ochii să fim raționali să analizăm cu discernământ toate relatările și faptele și să ne formăm o părere corectă.
Vă aștept pe forum-ul postat mai sus, pentru a continua discuțiile iar cei care sunt interesați de răspunsurile mele le găsesc tot acolo.
Hai să îmbunătățim acest mod de a promova și implementa acest sport și la noi în România.



_________________
don't give up!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui predatorsli Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
predatorsli



Data înscrierii: 09/Mar/2012
Mesaje: 8
Locație: Oradea

MesajTrimis: Sâm 10 Ian 2015, 3:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am uitat să mă semnez:
Sorin AVRAM!



_________________
don't give up!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui predatorsli Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 10 Ian 2015, 3:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Așa cum am spus, forumul NU aparține Federației. Nu știu cine a pus acolo linkul. Poate, dl Valentin Militaru. Se poate afla. La un moment dat, linkul a dispărut de pe site-ul lor. Într-o convorbire telefonică cu dl Dragoș Cozmaciuc, țin minte că i-am spus, destul de tăios că nici nu mi-a cerut permisiunea atunci când a publicat linkul, nici nu m-a avertizat atunci când l-a scos. Repet, nu avem nicio obligație față de Federație, iar Federația n-are nicio obligație față de noi. Forumul NU aparține Federației.

În privința definiției discuției civilizate, văd că, într-adevăr, avem păreri diferite. Poate ar fi bine să rămână fiecare acolo simte că-i este locul.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
predatorsli



Data înscrierii: 09/Mar/2012
Mesaje: 8
Locație: Oradea

MesajTrimis: Sâm 10 Ian 2015, 4:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

În acest caz nu era(este) normal să se corecteze această eroare???
Haideți să punem lucrurile pe un făraș normal, rezolvați această eroare și astfel lumea nu vă va mai asocia și confunda în viitor ca fiind un forum al Federației Române de Snooker, ce doar un forum privat!
Cât timp acest lucru nu se remediază veți rămâne tot în această situație.



_________________
don't give up!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui predatorsli Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 10 Ian 2015, 4:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vă mulțumesc pentru grija manifestată față de forumul nostru, dar pe noi nu ne preocupă atât de intens aspectul acesta și nu înțeleg de ce v-ar preocupa pe dumneavoastră. Nu asta pare a fi problema din snookerul românesc.

În orice caz, forumul a luat ființă acum peste 10 ani, iar Federația Română de Snooker s-a constituit în 2007.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
predatorsli



Data înscrierii: 09/Mar/2012
Mesaje: 8
Locație: Oradea

MesajTrimis: Sâm 10 Ian 2015, 5:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Atunci permiteți-mi să vă lămuresc din moment ce nu înțelegeți din ce motiv mă preocupă acest aspect!
Ca orice iubitor de sport(snooker în acest caz) încerc să păstrez legătura cu acel sport prin intermediul site-ului oficial al acelui sport. Pentru a fi la curent cu toate informațiile. Iar pe acel site apare ca fiind parte din el și o rubrică numită forum. Iar eu și nu doar eu, oricine intră pe acest site și implicit pe Forum, pentru a afla informații despre acel sport furnizate de către persoane competente care fac parte din conducerea acelei Federații, aflăm de fapt că această rubrică deși se află pe pagina site-ului ea nu face parte și nu este administrată de către FRS!
Deci cu alte cuvinte suntem duși în eroarea. De unde să știe un vizitator al unui site că anumite pagini din acel site nu sunt reprezentative și asociate acelui site???
Am avut impresia că acest forum este al FRS atâta timp cât el este pe pagina principală și nu cred că este lipsită de logică argumentația mea.
Acum mă întreb din moment ce rubrica Forum de pe site-ul FRS nu este administrată și nici în proprietatea FRS, oare ce alte informații nu sunt gestionate și administrate de către FRS?
Greșesc în logică???



_________________
don't give up!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui predatorsli Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
predatorsli



Data înscrierii: 09/Mar/2012
Mesaje: 8
Locație: Oradea

MesajTrimis: Sâm 10 Ian 2015, 5:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Și ca să zic pe limba noastră de provinciali mai de la vest:
Lămuritu-vam? Wink
Iar dacă totși considerați că mai există nelămuriri vă invit să le dicutăm în privat pentru a nu acapara o discuție a cărei temă este abătută de la subiect.



_________________
don't give up!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui predatorsli Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 10 Ian 2015, 5:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Atunci, informați-vă mai temeinic ca să nu vă mai inducă nimeni în eroare. Dar dacă ați venit să mă atacați/provocați pe mine, la ora asta târzie din noapte, nu prea pot să vă felicit pentru cavalerism sau eleganță. Consider că, pe această temă, discuția e inutilă, cam plictisitoare și, aici, off topic.


____________________________


Iarăși văd că apare cuvântul „cenzură”. Profund nedrept. Care cenzură ? Regulile forumului sunt regulile simple ale unei comportări civilizate. Atât și nimic mai mult. Nu există subiecte tabu, doar că, pentru a le aborda, oamenii trebuie să știe să discute, să propună, să analizeze, să construiască ceva din ideile lor. A dezbate nu înseamnă a te lua la ceartă/înjurături/palme & pumni. Nu între inși serioși și civilizați, în orice caz. Nu invadăm/deturnăm forumuri ca să ne repezim cu ele în ținte predilecte.

Din păcate, nu prea se vede o discuție despre snooker. Nu prea se citește ce s-a scris. Grăbită & superficială (nu vreau să mă gândesc la rea credință), lumea nu dorește decât să-și verse oful, să înainteze în mijlocul scenei și să strige, sub o formă sau alta, din toți rărunchii, „Jos Cozmaciuc !” OK, și ?... Și mai departe, ce ? Aha, iarăși „Jos Cozmaciuc !” Poftim ?... De un milion de ori „Jos Cozmaciuc ” ?... Nu l-am întâlnit niciodată pe dl Cozmaciuc, dar sunt o gazdă amabilă, deci, din partea mea, s-a făcut : de un milion de ori „Jos Cozmaciuc !” Mă rog, dacă acest domn e atât de important pentru dumneavoastră încât să nu vă puteți defini decât raportându-vă la el... Laughing OK, și acum ce mai spunem ? Din nou, „Jos...” ?... O fi mare oful acela, nu zic, dar totul devine teribil de plictisitor, de la o vreme. Și viața asta-i așa de scurtă... Wink Nu mai bine discutăm despre snooker ? Vă amintiți de snooker, nu ? Păi, da, sigur că da : acel sport nobil, sport al fairplay-ului, sport al eleganței, sportul de gentlemani etc. Aha...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
predatorsli



Data înscrierii: 09/Mar/2012
Mesaje: 8
Locație: Oradea

MesajTrimis: Sâm 10 Ian 2015, 15:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, sunt de acord cu faptul că nu își au rost aceste postări la acest topic, total inadecvate. Mă uitam la prima postare pe care Mihai a făcut-o și la câteva postări mai încolo deja apar și nemulțumirile și reproșurile legate de acest individ(Antrenorul Federal). Acest lucru ar trebui să dea de gândit, să fie un semnal de alarmă pentru oricine. Oare de ce se întâmplă acest fenomen, de ce o parte importantă din lumea(snooker0ului românesc) este atât de revoltată legat de acest personaj, acuzele și reproșurile nu se opresc și ele uneori trec și dincolo de limita bunului simț ajugându-se la jigniri și injurii.
Poate ar trebui să se deschidă și aici pe acest forum un topic cu această temă, subiectul fiind unul foarte fierbinte. Indiferent din ce tabără ai fi acest subiect trebuie discutat iar problema care există trebuie rezolvată!
Să nu o mai lungesc, aici pe acest topic se vrea o discuție despre snooker în general și după topicul forumului mai exact, despre sezonul național. Dacă doriți o discuție despre snooker-ul romănesc și tot ce ține despre acesta vă invit pe adresa:
http://www.snookeroradea.com/forum/2-11-1
Aici puteți să vă spuneți părererile, opiniile, problemele, soluțiile legate despre acest sport la noi în România.



_________________
don't give up!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui predatorsli Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 10 Ian 2015, 17:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cum ziceam, nu prea se citește ce s-a scris. Există postări care cuprind acuzații extrem de grave la adresa dlui Cozmaciuc, dar care au fost publicate fără nicio dificultate tocmai pentru că sunt formulate aproape fără cusur, adică fără venin, injurii ori sarcasme ieftine – cu alte cuvinte, au fost publicate pentru că erau publicabile. Cel mai recent exemplu îl constituie postarea lui Rareș Sinca, pe pagina a 2-a a acestui thread.

E adevărat că există multă nemulțumire și multe resentimente concentrate asupra dlui Cozmaciuc - frapează ba chiar șochează numărul nemulțumiților. Sigur că o asemenea situație dă de gândit, dar nu este treaba mea să elucidez cauze și să găsesc soluții. Există ceea ce se cheamă „conflict de personalitate”, greșeli, sedimentări de reacții la nedreptate, opacitate, lipsă de comunicare, după cum există și interese divergente și, în general, rivalități între cluburi sau/și între proprietarii/patronii de cluburi. Pot fi o mie de lucruri de la neplăcut la intolerabil. Dar, iarăși zic, nu este treaba mea să elucidez cauze și să găsesc soluții. Eu trebuie să veghez la păstrarea regulilor forumului, care, așa cum am tot repetat, sunt regulile simple ale unei comportări civilizate. Atât și nimic mai mult. Dezbaterile ar trebui să elucideze, analizeze și clarifice. Evident, e vorba de discuții raționale & calme, nu de agresivități verbale care nu duc nicăieri.

Îmi pare foarte rău, dle Avram, dar subiect propriu nu „primesc” decât jucătorii din Main Tour. În cazuri excepționale, și arbitrii. Antrenorii, nu.

Trec, pentru ultima dată, peste lipsa de eleganță a gestului cuiva care face reclamă forumului propriu pe un alt forum. Mult succes & good luck ! Wink Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
predatorsli



Data înscrierii: 09/Mar/2012
Mesaje: 8
Locație: Oradea

MesajTrimis: Sâm 10 Ian 2015, 18:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Îmi fac ”reclamă” la forum?
Greșit, doar am adus în atenția celor care doresc să dezbată acest subiect că există alte locuri în care o pot face. Deoarece acest forum nu se pretează la astfel de gesturi. Aici sunt cu totul alte teme de discuții.
Am citit comentariile de pe acest topic și am crezut că este benefic pentru a nu degenera discuțiile pe cu totul o altă temă decât cea dedicată acestui topic.
Din păcate observ prea multă agresivitate în cuvintele adresate mie și nu o înțeleg. De ce vă simțiți ofensată sau atacată în vre-un fel? Tot ce am făcut a fost să dau dreptul la libera exprimare a unora care au intervenit pe acest forum.
Eu nu aș fi intervenit dacă nu eram provocat. Dar vă mulțumesc pentru că nu îmi acordați dreptul la replică, reprezentatului FRS.
Din păcate România este locuită!



_________________
don't give up!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui predatorsli Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 10 Ian 2015, 19:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asta e „reclama” :
predatorsli a scris:
Îmi fac ”reclamă” la forum? Greșit, doar am adus în atenția celor care doresc să dezbată acest subiect că există alte locuri în care o pot face.

Dar, în mod cert și sincer, apreciez și salut explicația :
predatorsli a scris:
Deoarece acest forum nu se pretează la astfel de gesturi. Aici sunt cu totul alte teme de discuții. Am citit comentariile de pe acest topic și am crezut că este benefic pentru a nu degenera discuțiile pe cu totul o altă temă decât cea dedicată acestui topic.

predatorsli a scris:
Din păcate observ prea multă agresivitate în cuvintele adresate mie și nu o înțeleg. De ce vă simțiți ofensată sau atacată în vre-un fel? Tot ce am făcut a fost să dau dreptul la libera exprimare a unora care au intervenit pe acest forum. Eu nu aș fi intervenit dacă nu eram provocat. Dar vă mulțumesc pentru că nu îmi acordați dreptul la replică, reprezentatului FRS.

Credeam că ați înțeles că tactica punerii mele în defensivă nu „ține”. Laughing Prin urmare, ori citiți mai atent textul, ori mergem repejor la dicționar. Laughing „Drept la replică” ?!... Laughing Păi, oricine are drept la replică din moment ce poate posta. Wink

predatorsli a scris:
Din păcate România este locuită!

În legătură cu afirmația de mai sus, tind să fiu oarecum de acord – în unele situații chiar mai mult decât în altele. Laughing


____________


În orice caz, l-am văzut patrulând pe aici pe MihaiMese care, în calitate de moderator, mai mult ca sigur că ar vrea să ne atenționeze că discuția de față e în afară de subiect și deja s-a prelungit prea mult. Ar avea dreptate. Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Dum 18 Ian 2015, 18:53, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mediatecar
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Mai/2010
Mesaje: 174
Locație: Arad

MesajTrimis: Joi 15 Ian 2015, 11:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Opinia mea este ca ar trebui (ambele "parti") sa nu ne mai impiedicam in demonstratii detaliate ale opiniilor, cu exemple, intamplari si atitudini, ci sa ne concentram pe imaginea de ansamblu. Si aceasta este urmatoarea: un manager de start-up de regula nu mai este (decat in foarte rare cazuri) un la fel de bun manager de linie. Valabil in orice intreprindere, indiferent ca e companie sau asociatie sportiva.

Dupa opinia mea, Dragos Cozmaciuc a fost un excelent manager de start-up, fara de care nu s-ar fi pomenit de snooker inca ani buni in Romania la nivel de cluburi sportive, Federatie samd. Constat si eu ca acum, cand de cativa ani activitatea ar trebui sa fie una mai putin de hei-rupism, cat una de mediere, conceptie si dezvoltare, acelasi Cozmaciuc nu mai da aceleasi rezultate ca la inceput. Si aici nu ma refer doar la jucatorii pe care ii antreneaza, pentru ca - cum gresit cred eu argumenteaza d-l Dragos pe forum - rezultatele cu jucatorii sunt de antrenor, pe cand aici e vorba de Federatia in ansamblul ei, cat si de relatia impecabila pe care aceasta ar trebui s-o aiba cu toate cluburile si membri din tara.

Dar discutia e mult mai lunga si nu e doar cu alb si negru. Toti avem nuantele noastre de gri. Cu toate ca si in snooker se simte nevoia unui "Iohannis", in sensul cuiva care sa normalizeze ce se intampla in Federatie si reuseste sa dezamorseze certuri si galceve, etc...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mediatecar Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2015-2016 » Sezonul național Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 3 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community