Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discuții
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Campionatul internațional
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeti că va castiga turneul ?
Mark Allen
45%
 45%  [ 5 ]
Mark Williams
36%
 36%  [ 4 ]
Ricky Walden
18%
 18%  [ 2 ]
Robert Milkins
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 11

Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 27 Oct 2014, 9:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Probleme tehnice la Chengdu – pentru moment, se știe doar că Neil și Marco ar fi la conducere cu 2-1.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun 27 Oct 2014, 9:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc pt raspuns, oricum am adormit inainte de 3:30, vad ca Ebdon a castigat... probabil cu noroc, dar mai departe nu vad cum ar putea trece.

Cu toate astea... am gasit o poza frumoasa Laughing



Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Lun 27 Oct 2014, 19:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iarasi s-a apucat Zhao sa bata jucatorii din MT hehe Very Happy

Daca trece si de Li Hang s-ar putea sa joace cu O'Sullivan, si-apoi sa vezi nebunie pe copilul asta Smile.

Sper sa castige maine!



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Lun 27 Oct 2014, 23:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se stiu meciurile transmise de la ora 8:30? Daca nici acum nu-l baga pe Ebdon, ratez orice sansa sa-l mai vad ca de Perry nu trece nici daca joaca 5 zile Rolling Eyes Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 28 Oct 2014, 12:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Poate în optimi.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mar 28 Oct 2014, 20:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai daca nici in optimi, atunci chiar nu il mai vad ca de Burnett nu trece 100% !! De data asta sunt mai mult decat sigur ca o sa piarda, nu are cum sa treaca de scotian nici daca Jamie joaca cu tacul unui alt jucator, norocul nu il poate salva la nersfarsit si sa castigi al 3-lea meci consecutiv cu doar 2 breakuri de peste 50 nu este posibil.
Pe parcursul meciului, in special in ultimul frame am avut mari emotii si voiam ca Trump sa piarda insa abia dupa am realizat ca asta inseamna netelevizarea meciului lui Ebdon, cel putin asta cred.....
Deja imi facusem planul, maine imi rezervasem ziua sa raman sa ma uit la meci, dar asa sigur nu am la ce sa ma uit ca nu o sa fie televizat.


edit: 0-5 !!!! Era clar, pacat ca nu a jucat cu Trump, asa il vedeam la TV, cum la UK nu o sa se califice, probabil prin 2015 daca ajunge in CHINA !!!




Ultima modificare efectuată de către Adi4Ebbo la Mie 29 Oct 2014, 16:28, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
Heri
More than a fan


Data înscrierii: 28/Apr/2011
Mesaje: 41

MesajTrimis: Mar 28 Oct 2014, 22:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stiu ca sunt offtopic, dar am sa intreb, totusi, aici, pentru ca ma "roade" de ceva timp:

Stie cineva cum se numeste melodia pe care o foloseste Eurosport-ul in pauzele dintre meciuri, cand se prezinta imaginea cu "ramurile" de pe tabloul principal? In stanga, pe coloane, saisprezecimile, care se reduc la optimi... si tot asa. Este un Jazz, Nu-Jazz, nici nu stiu ce categorie sa bifez. Multumesc!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Heri Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 29 Oct 2014, 18:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ladies & Gents, poftim la un poll ! Very Happy

Încă nu știu pe cine să mizez, dar măcar aici e o votare necompromisă de calomnii & neacompaniată de foarte întârziate dezvăluiri de natură penală. Laughing

________________


Îmi pare rău, Heri, dar se pare că nu are nimeni răspunsul la întrebarea ta... Sad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 29 Oct 2014, 19:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am vazut si eu azi meciul lui Ronnie cu Li Hang, primul de la acest turneu. Smile Din pacate nu o sa am ocazia sa vad prea multe partide, dar asta e...Mi-a placut Ronnie, nu a avut cel mai bun joc,dar nici nu aveam pretentii tinand cont ca este destul de "ruginit" dupa pauza cam lunga pe care si-a luat-o. Laughing Va fi probabil mai in forma la Uk si la Masters. Wink Mi-a parut rau doar ca nu a reusit niciun break de peste 100, vad ca ieri cu Anthony McGill a fost mai eficient. Smile

Va fi interesanta intalnirea de maine cu Mark, poate apuc sa vad si eu ceva. Rolling Eyes Sper sa ii priasca lui Ronnie mancarea chinezeasca. Laughing



Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 30 Oct 2014, 1:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mănâncă destulă și la Londra. Laughing

___________________________


Părerea lui MJW Arrow http://www.express.co.uk/sport/othersport/529056/Ronnie-OSullivan-Mark-Williams-snooker-China-news



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Joi 30 Oct 2014, 15:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se pare ca a cazut greu maincarea chinezeasca.Ronnie l-a bagat in meci si semifinala pe Mark.De la 3-0 nimica nu a mai jucat.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 30 Oct 2014, 16:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am refăcut poll-ul fiindcă toate voturile de până acum se duseseră spre RO'S. El nu ne-a prea ajutat în chestia asta așa că trebuie s-o luăm de la capăt. (Ceea ce nu înseamnă că acum știu cu cine să votez... Laughing )

Fantastic ce repede a redevenit galezul MJW „animalul de pradă” care fusese altădată !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mac1951ro
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Apr/2011
Mesaje: 394

MesajTrimis: Joi 30 Oct 2014, 17:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt dezamagit ca nu a castigat Ronnie,dar ma bucur ca l-am vazut in cateva jocuri pe Williams asa cum juca pe vremuri,adica splendid!

Ronnie a avut momentele lui de magie si ratarile pe care timp de catva ani le uitasem.

Presimt ca in meciurile viitoare imi va produce mari emotii si stress pe masura,fiindca nu mai are constanta si jocul magic din 2012 si 2013.

Vom vedea ce suprize ne vor aduce turneele viitoare. Astept revenirea lui John Higgins si confirmarea lui Williams.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Players' Championship 2018
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mac1951ro Trimite mesaj privat
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Joi 30 Oct 2014, 18:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Crying or Very sad Pt. Ronnie a fost o incalzire buna inainte de Campionul campionilor, bine nu m-as fi suparat daca ar fi castigat, dar sincer m-am bucurat un pic si pt. Mark, pentru ca mi-am dorit sa revina cat de cat la forma de altadata si mi-ar placea sa castige turneul dar..... Allen e un adversar in forma iar daca ajunge in finala, Ricky joaca foarte bine (care cred ca nu va avea deloc probleme cu Milkins).



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 31 Oct 2014, 5:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Are Ronnie cativa "clienti" preferati: Williams, Perry,Maguire, Bingham. Toti au reusit insa in ultimii ani sa mai si castige cateva meciuri, in afara lui Mark. Daca nici acum nu il invingea galezul pe Ronnie nu stiu cand mai reusea. Laughing A semanat un pic cu meciul de anul trecut cu Liang. Rolling Eyes Nu merita Ronnie sa castige la cum a jucat. Imi pare un pic rau, pentru ca avea un culoar destul de bun, dar per total sunt multumit cu sferturile de finala. Smile Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Campionatul internațional Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community