Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discutii
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Campionatul Regatului Unit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeti că va castiga turneul ?
Ronnie OSullivan
72%
 72%  [ 16 ]
Judd Trump
27%
 27%  [ 6 ]
Voturi totale : 22

Autor Mesaj
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 6 Dec 2014, 22:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da Răzvan, atâta timp cât meciurile vor fi și pe vreunul din posturile tv mari din UK, instalează filmon pentru dispozitive mobile (valabil pt Android,iOS,Blackberry și Mac) Arrow click aici, iar pe coloana din stânga ultimul buton afișează link-uri pentru fiecare platformă mobilă în parte.

Acum Trump-Maguire este live pe BBC2 și Eurosport2 Rolling Eyes



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 6 Dec 2014, 22:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cam dezechilibrata a doua semifinala...




Adevarul este ca Maguire a inceput bine turneul, a avut un meci foarte bun cu Williams dar de atunci este in scadere, nu vad ce sanse ar avea sa mai revina. Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Sâm 6 Dec 2014, 23:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum e 5-3.S-a mai echilibrat!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20152
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 7 Dec 2014, 0:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Păi, de-acum încolo, după cum zicea un mare filozof (era mare filozof în timpul liber, că altminteri era poștaș), „s-ar putea să nu se știe”. Laughing Laughing


Apropo de care chestie, Ladies & Gents, poftim la un pui de poll pripit : cine, oare, dintre cei doi ași ia trofeul cel frumos ?...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Dum 7 Dec 2014, 1:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oricine ar castiga va fii un meci placut sunt sigur de asta!

Chiar si astazi in prima semifinala la 4-1 pt. Bingham comentatorii britanici au avut o remarca de genul 'anyway, it's going to be an outstanding game...' (nu mai retin exact replica).

Deci, dragilor, snooker de calitate ne asteapta Very Happy

Nu tin cu niciunul, la Oscue am zis Ronnie, la poll pe Trump >> sa nu ies in pierdere Rolling Eyes



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 7 Dec 2014, 1:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sper sa fie ceva de capul acestui meci. Mereu am sperante la astfel de finale...

Nu m-am uitat deloc in ultima vreme. O sa urmaresc si eu maine. Sper sa fie frumos. 8) Majoreta

Clara White a scris:
Păi, de-acum încolo, după cum zicea un mare filozof (era mare filozof în timpul liber, că altminteri era poștaș), „s-ar putea să nu se știe”. Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 7 Dec 2014, 7:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eram curioasa de un head-to-head Ronnie-Judd,asa ca am cautat si am gasit asta: www.cuetracker.net/pages/h2h.php?ID1=18&ID2=1



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Dum 7 Dec 2014, 8:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Filmon merge ok si pe tableta si din ce vad programul pe bbc2 se transmite finala integral.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Dum 7 Dec 2014, 13:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
Ramane insa impresia ca Stuart s-a invins singur,l-a avut pe Ronnie in mana la 4-1.

Așa mă gândeam și eu, dar cum spuneau și comentatorii un meci se joacă până când ultima bilă care îți asigură victoria a căzut în buzunar sau până în momentul când adversarul nu se mai ridică din fotoliu decât pentru a te felicita.
Chiar dacă formatul scurt ar fi trebuit să-l avantajeze pe Stuart, este foarte important să joci constant bine și mai ales să fii la înălțime în momentele importante ale meciului. În a doua sesiune Ronnie a profitat la maxim de aceste momente.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 7 Dec 2014, 13:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sunt cel mai fericit !!!
Am sa mai vad inca o data o finala intre Judd si Ronnie.Iar daca Ronnie va triumfa,nu ma voi supara deloc,dealtfel e singurul jucator care atunci cand il invinge pe Judd,nu imi provoaca suparare.Ronnie e Zeul suprem al snookerului,precum Federer in tenis sau Phelps in inot.Restul,sunt mari campioni,dar "pamanteni" la masa de joc,sa zic asa.
Si din cate stiu,ar fi a 14-a intalnire intre cei doi,conduce Ronnie cu 7-6,si cu 65-55 la jocuri,deci ar trebui sa avem o finala de vis,intre cei doi mari,mari jucatori,dealtfel cei mai in forma in acest final de an.
Nu imi doresc decat sa vad si o finala de Campionat Mondial intre cei doi,poate chiar la editia de la anul,incepand cu 18 aprilie.
Insa astazi,cu toata dragostea si admiratia maxima ce i-o port unicului Ronnie,voi tine cu JUDD TRUMP.
Si am sa imbrac si tricoul meu favorit chiar Wink

Sunt convins ca vom avea o finala absolut memorabila,si imi doresc atat,CA CEL MAI BUN la ora jocului SA INVINGA.




_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 7 Dec 2014, 13:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

skorpyo a scris:
Da Răzvan, atâta timp cât meciurile vor fi și pe vreunul din posturile tv mari din UK, instalează filmon pentru dispozitive mobile (valabil pt Android,iOS,Blackberry și Mac) Arrow click aici, iar pe coloana din stânga ultimul buton afișează link-uri pentru fiecare platformă mobilă în parte.

Acum Trump-Maguire este live pe BBC2 și Eurosport2 Rolling Eyes


Multumesc. Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 7 Dec 2014, 13:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Magnific,de colectie ....





_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
Angela40
A super fan


Data înscrierii: 28/Feb/2009
Mesaje: 92
Locație: Oradea

MesajTrimis: Dum 7 Dec 2014, 14:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zenart a scris:
Magnific,de colectie ....



Micul Judd si marele Ronnie.
Si mie mi-a placut de la inceput de Judd, va fi o placere sa-i vad la masa pe amandoi nu conteaza cine castiga ii iubesc pe amandoi.
Very Happy
Da poza Magnifica
Applause


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Angela40 Trimite mesaj privat
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Dum 7 Dec 2014, 14:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zenart a scris:
Magnific,de colectie ....



Excelenta poza.Ar trbui pusa ca poster in sala.
Sa fie snooker de calitate.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Angela40
A super fan


Data înscrierii: 28/Feb/2009
Mesaje: 92
Locație: Oradea

MesajTrimis: Dum 7 Dec 2014, 15:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BBC2 live
http://www.filmon.com/tv/bbc-two


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Angela40 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Campionatul Regatului Unit Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Următoare
Pagina 8 din 11

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community