Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discutii
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Campionatul Regatului Unit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeti că va castiga turneul ?
Ronnie OSullivan
72%
 72%  [ 16 ]
Judd Trump
27%
 27%  [ 6 ]
Voturi totale : 22

Autor Mesaj
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 28 Noi 2014, 10:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am reusit si eu astazi sa vad inregistrarile meciurilor lui Jimmy si Ronnie din prima runda. Rolling Eyes Ma bucur pentru Jimmy,a jucat destul de bine, a facut si un break foarte frumos de peste 100... Very Happy Va fi o placere sa il urmaresc impotriva lui Ding.

Ronnie a cam schiopatat si la propriu si la figurat. Laughing Bine ca a trecut mai departe, sper sa fie mai bine in meciul urmator. Smile



Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Vin 28 Noi 2014, 12:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In primul rand sa speram ca pentru Ronnie va fi meciul urmator la UK.Din ce spune sunt sanse ca acesta sa nu mai fie.



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 28 Noi 2014, 13:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am citit si eu acum: Arrow http://www.inside-snooker.com/snooker/2014/11/27/osullivan-on-verge-of-uk-pull-out Crying or Very sad

Sper sa nu fie cazul...m-as bucura sa il vad duminica in arena, chiar daca nu va castiga. Confused Vom vedea...

EDIT
* Peter Lines s-ar bucura evident de un abandon: Arrow http://www.bbc.com/sport/0/snooker/30246327 Laughing Sper sa fie dezamagit. Twisted Evil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 29 Noi 2014, 16:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Streaming BBC 2 Arrow http://www.filmon.com/tv/bbc-two

Blog Stephen Hendry Arrow https://beanbagsports.com/#/news/3907/uk-championship-saturday-preview-by-stephen-hendry

___________________

Cam nedormit proaspătul tătic Selbs dacă Dave Morris îi pune probleme ! Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
skorpyo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Mar/2011
Mesaje: 673
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 29 Noi 2014, 18:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mda, se poate spune fară probleme că noul tătic are nevoie întradevăr de mai mult timp să își revină, a fost total aerian astăzi .. deh, păcat că s-a nimerit acum la uk, dar e de înțeles. Imediat după meci Selby a declarat că cel mai important lucru pentru el, e că acum va putea petrece mai mult timp alături de Vikki și micuța lor Sofia Maria. E cel mai important "trofeu" Very Happy

N-aș fi crezut că o să pot spune asta vreodată după o înfrângere a lui Mark (mai ales la un turneu major) dar nu pot fi deloc supărat pe rezultat Laughing ce să-i faci .. cum necum uite că Morris s-a ținut de cuvânt, a dat totul din el și a jucat foarte bine per total, bravo lui !



_________________
Enjoy the moment Wink
Laureat al Premiului Oscue - International Championship 2014, World Grand Prix 2019, Campionatul Mondial 2023
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui skorpyo Trimite mesaj privat
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 30 Noi 2014, 1:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cand joaca ebdon?

Apropo... actualul format este penibil, nu poti sa pui jucatori ca Selby, Neil Ronnie etc sa joace din "primul tur". Sa fim seriosi... din 100 de meciuri Selby castiga 99....


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Dum 30 Noi 2014, 4:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se pare că la Hawkins - Bond, scorul a fost 5-0, 5-6 Shocked



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 30 Noi 2014, 11:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OMG. Chiar că Shocked . Îmi amintesc că Hawkins a mai căzut într-un astfel de "blocaj emoțional", la un meci de CM parcă, cu Dominic Dale, când Dale era pus pe o revenire masivă (foarte multe frame-uri la rând, nu știu exact câte... aș putea căuta, dar n-am timp), dar s-a trezit Barry în ultimul ceas, și a câștigat ultimele 2 frame-uri.

later edit : Am găsit. În sferturile CM-ului de anul acesta. Laughing (revenise Dom Dale de la 11-5 la 11-12... și s-a terminat 13-12... și acum îmi amintesc explozia de bucurie a lui Barry de la final... Smile )



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mr.GloSs
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2011
Mesaje: 222
Locație: Braila

MesajTrimis: Dum 30 Noi 2014, 11:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce revenire! Să fi condus cu 5-0 și să revii ? Nigel Bond cu stilul său "batrânesc" a reușit. Săracul Barry iar a trecut prin aceeași senzație ca la CM, acolo unde, sincer mai mult ca aseară mi-am dorit să câștige Dom Dale.



_________________
„Nu au râs ei cât am plâns eu.” Charlie Chaplin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mr.GloSs Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
snookerclau
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Feb/2008
Mesaje: 869
Locație: Buzau

MesajTrimis: Dum 30 Noi 2014, 11:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Shocked La revenirea lui Dale a contribuit jocul sau bun si cursiv, dar aseara atat cat am urmarit eu, Nigel nu a jucat absolut nimic. Nu ai voie sa fii in top 10 si sa pierzi astfel, Barry nu are nicio scuza.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Shanghai Masters 2010, International Championship 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerclau Trimite mesaj privat
hunt3r
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Feb/2012
Mesaje: 145
Locație: sibiu

MesajTrimis: Dum 30 Noi 2014, 15:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ma poate ajuta cineva cu un link pt. meciul lui Brecel?? Multumesc anticipat.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hunt3r Trimite mesaj privat
serbanm
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Feb/2011
Mesaje: 181

MesajTrimis: Dum 30 Noi 2014, 16:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hunt3r a scris:
Ma poate ajuta cineva cu un link pt. meciul lui Brecel?? Multumesc anticipat.

nu cred ca e transmis!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui serbanm Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20081
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 30 Noi 2014, 16:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hunt3r, un picușor mai sus am postat link-ul către BBC2, unde se transmit meciurile Arrow http://www.filmon.com/tv/bbc-two

Șerban are dreptate, în sensul că acum e altceva - un interviu cu Nigel Bond. In acest moment, s-a reluat meciul Neil Robertson v Kyren Wilson.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Dum 30 Noi 2014, 18:27, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Adi4Ebbo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Sep/2010
Mesaje: 1194
Locație: Craiova

MesajTrimis: Dum 30 Noi 2014, 17:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am impresia ca o sa mai vedem un 5-0 intors in seara asta, Maflin cred ca o sa intoarca.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Adi4Ebbo Trimite mesaj privat
hunt3r
Addicted to snooker


Data înscrierii: 10/Feb/2012
Mesaje: 145
Locație: sibiu

MesajTrimis: Dum 30 Noi 2014, 18:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai bine ca nu am vazut meciul Confused ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hunt3r Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2014-2015 » Campionatul Regatului Unit Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Următoare
Pagina 2 din 11

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community