Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Ronnie O'Sullivan vs. Stuart Bingham in Romania
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
rooniefan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Dec/2007
Mesaje: 735
Locație: Targoviste

MesajTrimis: Mie 2 Sep 2015, 9:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se pare ca la Cluj s-a rezolvat problema :
http://www.stiridesport.ro/sporturi/alte-sporturi/oficial-ronnie-o-sullivan-joaca-la-cluj.html

Zvonu8rile de pe un site de socializare dau ca sigur si circul Globus.Daca nu invadam Clujul Very Happy .

Noutati de astazi :
http://www.gsp.ro/gspro/gspro/cererea-e-uriasa-pentru-meciul-lui-ronnie-o-sullivan-luni-la-ora-9-30-se-pun-in-vinzare-biletele-la-evenimentul-sportiv-al-anului-stim-preturile-457781.html



_________________
Un sport nobil pentru oameni nobili.
Laureat al Premiului Oscue - Campionatul Mondial 2013, Campionatul Mondial 2016, Campionatul Mondial 2017
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rooniefan Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Lun 7 Sep 2015, 9:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cica la ora 9:30 primim link si la 10:00 se pun biletele in vanzare pt toata lumea...E ora 10:10 si nici urma de bilete. Neseriozitate ca de obicei.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
muti
Addicted to snooker


Data înscrierii: 03/Mar/2009
Mesaje: 341
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 7 Sep 2015, 9:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am luat 5 bilete Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Welsh Open 2013, Masters 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui muti Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Lun 7 Sep 2015, 9:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la ce pret le-ai prins?

Eu am luat 2 bilete la categ. 3, desi initial nu erau disponibile decat VIP si categ 1. Cu tot respectul pt Ronnie O'Sullivan dar de banii ceruti pe categ 2 sau 3 sper sa-l pot vedea in Regat anul acesta sau la anul intr-un turneu oficial. Asta e doar un amical si tare imi e ca nu o sa fie super bine realizata organizarea salii.
Si nu mi se pare corect sa dai 300 lei si sa nu ai un loc al tau (e pe principiul primul venit - primul servit, evident in sectorul rezervat).

Oricum abia astept sa il vad pe Ronnie live. Wink



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019


Ultima modificare efectuată de către Cristi la Lun 7 Sep 2015, 11:53, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
rudiprus
Addicted to snooker


Data înscrierii: 19/Apr/2013
Mesaje: 304

MesajTrimis: Lun 7 Sep 2015, 11:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am reusit sa prind 3 bilete (1 la ctg a 3-a si 2 la ctg a 2-a)

La 10:05 le aveam achizitionate pe cele de ctg a 2-a (cu confirmare pe mail) iar anuntul (pentru cei care s-au abonat la newsletter) ca s-au pus in vanzare biletele a venit la 10:10

Cel de ctg a 3-a l-am prins dintr-un mare noroc dupa ce initial aparea pe site ca sunt epuizate cele de ctg a 3-a

No comment..



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2013, China Open 2014, Campionatul Mondial 2018
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui rudiprus Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Lun 7 Sep 2015, 11:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da...biletele ramaneau rezervate in cos si daca faceai refresh la pagina exista posibilitatea sa mai apara din cand in cand.

Stire de ultima ora (sursa eventim newsletter): Nu se va mai tine meciul la Cluj si meciul de duminica 22 noiembrie va fi tot la Circul Globus de la ora 20:00. Biletele sunt puse in vanzare azi 7 septembrie incepand cu ora 14:00. Stati pe faza



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
mmb147
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Apr/2015
Mesaje: 313

MesajTrimis: Lun 7 Sep 2015, 12:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Biletele la primul tur la Crucible costa 15 lire sesiunile 1 si 2 si 22 lire sesiunea de seara, pentru primul tur. La sferturi de finala biletele sunt 35 lire. Pretul e acelasi pentru toate locurile din sala. La PTC din Sofia biletele pentru primele 2 zile costa incepand cu 20 leva (4o lei) iar pentru ziua finala costa incepand cu 30 leva. Tot noi suntem cei mai tari cu pretul biletelor la un meci demonstrativ.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - German Masters 2016, China Championship 2016, Masters 2017, Romanian Masters 2018, Players Championship 2022
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mmb147 Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Lun 7 Sep 2015, 13:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si pt finala Champion Of Champions din noiembrie pretul este de 25 lire pt sesiunea de dimineata si 35 lire cea de seara. As fi vrut sa ajung acolo anul asta insa e dificil cu munca.
La noi au incercat sa dea buful organizatorii mizand pe fanii snookerului care nu au posibilitatea sa plece in alte tari pt a vedea un meci. Sper macar sa imi insele asteptarile in ceea ce priveste organizarea meciului.

LE: S-a dat drumu la bilete si pt duminica.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
RVI
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Feb/2011
Mesaje: 337

MesajTrimis: Mar 8 Sep 2015, 6:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sincer sa fiu, sunt cam dezamagit de organizare. Pretul la bilete a fost cum am anticipat, dar daca tot dau 300 de lei pe un bilet , as vrea macar sa fie cu loc. Nu "bilete cu acces general, locurile urmand a fi ocupate in ordinea sosirii"... Va dati seama ce o sa fie acolo?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui RVI Trimite mesaj privat
serbanm
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Feb/2011
Mesaje: 181

MesajTrimis: Mar 8 Sep 2015, 9:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu am bilete pentru sambata! Cam cate locuri are sala?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui serbanm Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar 8 Sep 2015, 15:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu mă aștept să fie ceva asemănător cu shoot-out-ul:

Ronnie O'Sullivan v Dave Harold Snooker Shoot Out

Și din punct de vedere al atmosferei (poate la noi va fi ceva mai liniște) și din punct de vedere al "scenei". Eu unul nu prea sunt fan al acestui gen prezentare.



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Cristian.D
More than a fan


Data înscrierii: 20/Ian/2013
Mesaje: 26
Locație: Italia

MesajTrimis: Dum 20 Sep 2015, 10:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu voi veni in Romania pe data de 13 noiembrie si multumita unui priten de aici avem deja biletele luate. Nu stiu cum a facut si nici cat au costat deoarece a vrut sa fie un cadou pentru ziua mea si nu mi-a spus...

Apropo, daca cineva de pe forum vrea sa facem cate o partida dupamasa/ serara in vreun club, mi-ar face placere, desi o sa ma bateti mar, caci am jucat o singura data in viata mea pe o masa 12ft... (dar am o masa personala de snooker, din pacate doar de 7ft ca mai mare nu incape...)

Voi locui la 5 minute de Centrul National de Snooker (in blocul de 17 etaje), dar ma pot deplasa in orice club, iar masa o platesc eu. Smile



_________________
Viata este ceea ce se intimpla in timp ce tu iti planifici viata...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristian.D Trimite mesaj privat
Don86



Data înscrierii: 17/Noi/2015
Mesaje: 1
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 17 Noi 2015, 21:01    Titlul subiectului: 1 bilet in plus la Ronnie vs Stuart Răspunde cu citat (quote)

Salutare,
Urma sa particip cu un amic la jocul de sambata, ora 19, din pacate amicul nu mai poate veni.
Biletul este cat II, pretul oficial.
Daca este cineva interesat...[sotia nu este pasionata Smile ]
Kind regards,


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Don86 Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Mie 18 Noi 2015, 9:34    Titlul subiectului: Bilet pe sambata Răspunde cu citat (quote)

Si eu am 2 bilete pt sambata la categoria III. Au costat ambele 212.25 lei cu tot cu taxe. Doar 1 din ele e disponibil pt ca sotia nu tine neaparat sa mearga. Asa ca daca e cineva interesat sa mearga (bineinteles ca il dau la pretul de achizitie adica 106 lei) sa ma contacteze. Mersi.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
Bogdan C
Fan


Data înscrierii: 12/Oct/2008
Mesaje: 13

MesajTrimis: Mie 18 Noi 2015, 20:40    Titlul subiectului: Re: Bilet pe sambata Răspunde cu citat (quote)

Cristi, daca mai ai biletul, ma poti suna la 0722465155 si ti-l cumpar eu.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Bogdan C Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community