Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

snooker on-line!
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
adriano



Data înscrierii: 22/Feb/2005
Mesaje: 2

MesajTrimis: Mar 22 Feb 2005, 17:34    Titlul subiectului: snooker on-line! Răspunde cu citat (quote)

Cel mai bun simulator de snooker pe care l-am gasit se afla la adresa urmatoare: ://www.carom3d.com .
Trebuie sa faceti doar un download si apoi puteti juca snooker de calitate; evident atat cat poate permite un simulator!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui adriano Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
csoka.zsolt
Fan


Data înscrierii: 16/Feb/2005
Mesaje: 11
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Joi 24 Mar 2005, 19:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am incercat jocul,dar e cam..... Rolling Eyes !si destul de greu,din motive tehnice!



_________________
Nu conteaza scorul final!
Ci maniera jocului!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui csoka.zsolt Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
adriano



Data înscrierii: 22/Feb/2005
Mesaje: 2

MesajTrimis: Joi 24 Mar 2005, 19:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Inteleg ce spui...mi-a luat si mie ceva timp pana m-am obisnuit....ideea e ca la inceput sa joci 3 cushions, 4 ball si 8 ball. Dupa ce stapanesti foarte bine tacul si efectele poti sa treci la snooker.
Succes!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui adriano Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
razvan_alin2003



Data înscrierii: 14/Apr/2005
Mesaje: 8

MesajTrimis: Joi 14 Apr 2005, 16:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

frate...cel mai bun si cel mai nou simulator de snooker este calr si fara drept de apel....world championship snooker 2004....rafica,turnee ,campionat mondial,poti juca online prrin ip...e super tare.am putea organiza un campionat virtual de wcs2004 8)



_________________
razvan alin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui razvan_alin2003 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Joi 14 Apr 2005, 23:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De acord cu realizarea campionatului. Mai este cineva interesat? La ce nivel joci? Beginner, normal sau advanced?



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
razvan_alin2003



Data înscrierii: 14/Apr/2005
Mesaje: 8

MesajTrimis: Vin 15 Apr 2005, 9:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Prima dta cand am jucat wcs pe calculator am jucat cu begginner.....aam jucat 2 sezoane a castigat toate trofeele...acum incerc sa joc la normal...da e cam greu. tu la ce joci? pai sa se stranga cel putin 8 persoane si organizam un campionat virtual...de wcs2004.



_________________
razvan alin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui razvan_alin2003 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 15 Apr 2005, 11:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu prea am jucat in ultimul timp, dar cand joc, joc pe normal. Pe advanced, nu indraznesc. E mult prea greu. Care e cel mai mare break pe care l-ai facut pe beginner si care pe normal?



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
razvan_alin2003



Data înscrierii: 14/Apr/2005
Mesaje: 8

MesajTrimis: Vin 15 Apr 2005, 14:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pe begginer....139 parca...si pe normal...nu prea am jucat..acum am inceput sa joc serios ...am inceput un sezon nou....so...organizam ceva? uite idu meu de yahoo si dak e ma contactezi sa jukam unu online...pana se mai strang oameni aici... razvan_alin2003@yahool.com u ce breakuri ai
?



_________________
razvan alin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui razvan_alin2003 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 15 Apr 2005, 19:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La beginner 147. La normal 136. Dar asta am reusit o singura data. Media cred ca e undeva pe la 60-70. La WCS 2003 am facut pe beginner 155. O sa te contactez sa vad cand facem o partida.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
razvan_alin2003



Data înscrierii: 14/Apr/2005
Mesaje: 8

MesajTrimis: Sâm 16 Apr 2005, 0:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

aha .inseamna ca stii dak ai facut 147...si 136 pe normal...da oriqum vedem in meci ce si cum... Very Happy



_________________
razvan alin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui razvan_alin2003 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Mie 20 Apr 2005, 11:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bah nu mai ziceti nimic...cand jucam un wcs online??????? rpd


Sus
Vizitator






MesajTrimis: Lun 25 Apr 2005, 14:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

vizitator...fati user....uite idu meu de yahoo razvan_alin2003 ma contactezi si o sa jucam.apropo a aparut wsc2005...pt mine e o mare dezamagire....nush...kiar nu imi place...si nici nu poti juca online Sad


Sus
hf_integrale
Fan


Data înscrierii: 28/Apr/2005
Mesaje: 14
Locație: 1000 pistes

MesajTrimis: Joi 28 Apr 2005, 12:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In general jocurile de snooker pe PC sunt... nu cum ar trebui sa fie. Ma rezum la a spune asta. Am incercat sa fac d-load la jocul de-l laudati la inceput dar m-am apucat de alte chestii mai importante si am lasat-o balta...



_________________
Squadra Lancia
www.LanciaDelta.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hf_integrale Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
razvan_alin2003



Data înscrierii: 14/Apr/2005
Mesaje: 8

MesajTrimis: Vin 29 Apr 2005, 0:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu te inteleg frate.aici e forum pe "snooker online" ce crezi ca ma intereseaza pe mine ca nu iti plac tie jocurile wcs? sincer ma doare`n...... si nu mai posta mesaje aici de dragu plictiseli...



_________________
razvan alin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui razvan_alin2003 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
hf_integrale
Fan


Data înscrierii: 28/Apr/2005
Mesaje: 14
Locație: 1000 pistes

MesajTrimis: Vin 29 Apr 2005, 9:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai draga (expresie din clasici), eu nu vreau sa ma cert cu dumneata - desi subliniez ca as putea - asa ca ma rezum la a raspunde punctual:

Stii ca exista doua feluri de opinii la orice subiect? Adica unele pro si unele contra? Asadar, chiar daca am o opinie negativa in ceea ce priveste jocurile de snooker pe PC, tot opinie se cheama si am dreptul s-o postez unde consider de cuviinta. Daca imi ingradesti acest drept ma voi simti obligat sa te provoc la duel si sa aleg si armele... ce zici de o intrecere cu niste masini de raliu? Evil or Very Mad



_________________
Squadra Lancia
www.LanciaDelta.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hf_integrale Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community