Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

snooker on-line!
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Luci S



Data înscrierii: 28/Apr/2005
Mesaje: 9
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin 29 Apr 2005, 9:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

razvan_alin2003 a scris:
eu nu te inteleg frate.aici e forum pe "snooker online" ce crezi ca ma intereseaza pe mine ca nu iti plac tie jocurile wcs? sincer ma doare`n...... si nu mai posta mesaje aici de dragu plictiseli...


Chiar ma mira ca am fost in sfarsit am fost "acceptati" in UE... ma mira cand ma uit la calendar ziua si vad ca pe el scrie aprlie 2005... chiar au trecut aproape 16 ani de asa zisa democratie... as vrea sa cred ca da, au trecut, dar din pacate multi dintre noi am trecut prin ea ca printr-un gol de aer, cu speranta de a scapa cat mai repede de el...
imi pare sincer rau sa vad, ca dupa acesti ani, mentalitatea la noi in tara a ramas neschimbata de mai bine de 50 de ani... pacat sincer ca ne incapatanam sa o pastram ca pe o mostenire nepretuita...



_________________
Squadra Lancia
www.LanciaDelta.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Luci S Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
razvan_alin2003



Data înscrierii: 14/Apr/2005
Mesaje: 8

MesajTrimis: Sâm 30 Apr 2005, 11:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bok.aia era si opinia mea despre ce ai scris tu care e problema ta? ia vezi,poti sa te certi cu mine? mie kiar mi-ar placea .si de faza cu masinile...inca nu am 18 si nici nu ma pasioneaza.asa ca du-te tare de unde ai venit!



_________________
razvan alin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui razvan_alin2003 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
hf_integrale
Fan


Data înscrierii: 28/Apr/2005
Mesaje: 14
Locație: 1000 pistes

MesajTrimis: Sâm 30 Apr 2005, 21:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mmmmda, imi cer scuze... m-a luat valul. Oricum, bila alba pentru ce-a spus Luci S. si aici am incheiat "cearta" definitiv.



_________________
Squadra Lancia
www.LanciaDelta.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hf_integrale Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
razvan_alin2003



Data înscrierii: 14/Apr/2005
Mesaje: 8

MesajTrimis: Dum 1 Mai 2005, 16:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bine ma



_________________
razvan alin
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui razvan_alin2003 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community