Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

De unde pot lua un varf de calitate?

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
DanielD



Data înscrierii: 26/Iun/2015
Mesaje: 7

MesajTrimis: Dum 27 Sep 2015, 14:42    Titlul subiectului: De unde pot lua un varf de calitate? Răspunde cu citat (quote)

Salutare, mi-am cumparat un tac de snooker de ceva timp insa varful mi s-a uzat destul de mult si vreau sa il schimb. As vrea daca ar putea cineva sa imi recomande un varf de inalta calitate si de unde as putea sa il iau din romania, daca nu de inalta calitate macar unul decent. Multumesc.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui DanielD Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 27 Sep 2015, 18:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.tatbiliard.ro/produse/94-varfuri-si-ferule-tac/150-pastila-master-pentru-tac.html

În materie de biliard/snooker, cred că pe www.tatbiliard.ro găsești tot ce-ți trebuie...



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
DanielD



Data înscrierii: 26/Iun/2015
Mesaje: 7

MesajTrimis: Dum 27 Sep 2015, 20:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mersi, de acolo mi-am luat si tacul dar nu ma uitasem atent la sectiunea de pastile si varfuri. Pentru lipirea lui pe tac as putea sa folosescorice super glue gel nu? sau trebuie ceva specific?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui DanielD Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Lun 28 Sep 2015, 7:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Păi, chiar acolo în descriere specifică : "...se lipeste pe varful tacului cu ajutorul adezivului Loctite (vezi in site)." Și probabil îți va mai trebui și un dispozitiv de fixare : http://www.tatbiliard.ro/produse/94-varfuri-si-ferule-tac/165-dispozitiv-fixat-pastila-pe-varful-tacului.html . Cred că te descurci tu.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
DanielD



Data înscrierii: 26/Iun/2015
Mesaje: 7

MesajTrimis: Lun 28 Sep 2015, 12:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

OK mersi. Oricum cred ca ar merge cu orice super glue gel ca sa nu mai imi iau si adeziv de ala. Oricum mersi frumos.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui DanielD Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community