Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

UK Championship

 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » UK Championship 2004
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cristinagrama
Vizitator





MesajTrimis: Dum 21 Noi 2004, 14:02    Titlul subiectului: UK Championship Răspunde cu citat (quote)

Sper ca Steve Davis sa-l razbune pe Ronnie O'Sullivan, desi nu prea cred la cat de bine joaca Maguire. Si mie mi-a placut foarte mult jocul dintre Ronnie O'Sullivan si Stephen Maguire. Intradevar Ronnie a fost foarte ghinionist in sesiunea a doua a jocului. Fata de meciul de meciul de la British Open cand intradevar Ronnie a jucat mai prost acum a jucat la adevarata lui valoare. Eu sunt fan Ronnie O'Sullivan, dar imi plac si Steve Davis si John Higgins si Paul Hunter si chiar si Stephen maguire desi l-a invins pe Ronnie.
Ma bucur foarte mult ca a fost infiintat acest forum si o felicit pe Mrs. Hendry.


Sus
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Dum 21 Noi 2004, 15:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
Ma bucur foarte mult ca a fost infiintat acest forum si o felicit pe Mrs. Hendry.


Da si eu ma bucur ca a fost facut acest forum, dar daca Mrs. Hendry nu si-ar fi pierdut atata timp cu potaia aia a ei, l-am fi avut de mult mai mult timp Laughing Laughing Laughing



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 21 Noi 2004, 16:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu mai cirti, Falvius0 ! Bravo, Mrs.Hendry! Very Happy
In momentul de fatza, Stephen Maguire are sanse nu gluma. Ronnie exagereaza din nou cu declaratiile : chiar daca Maguire ar " tine-o tot asa", tot nu ar avea "lumea snookerului la picioare in urmatorii zece ani". Ritmul schimbarilor "la virf" a devenit foarte rapid si nu cred ca acest lucru se va schimba. Minunile nu tin zece ani ! Dovada "minunea Ronnie", care a pierdut din suflu nepermis de repede. Mi se pare din ce in ce mai putin probabila si o noua "explozie" Paul Hunter. Mi-e teama ca Blondutzul nu nu va reusi sa se strecoare printre Ronnie si alde Maguire, Ding etc.

(PS Mai bine Ronnie nu se mai tundea !!!...)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 21 Noi 2004, 20:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara, dear,

Nu stiu cum ti se poate parea tie ca "minunea Ronnie" a pierdut din suflu nepermis de repede. Omul asta e in peisaj si in top de 10 ani de zile. "Explozia" lui pe piata s-a produs cu ceva vreme in urma... A fost un talent foarte precoce, un jucator admirabil si din fericire, dupa o perioada cam urata de "cautari spirituale" (ca sa nu spunem "droguri, alcool si depresii") a reusit sa-si revalorifice poatentialul si sa revina in top, ba chiar, pe cate de "la varf" e posibil.

Cat despre Hunter.... ei, i-a trebuit sa se insoare, ce vreti Laughing ... Acuma, daca are cearcane, e clar ca nu sunt pentru ca si-a petrecut noaptea in sala de antrenament... El sustine ca n-ar trebui sa-l afecteze... dar cine sa-l creada? Very Happy Desi si sezonul trecut a avut un inceput de acet gen, totusi parca imi da sentimentul ca jocul lui a scazut in calitate.

PS: Cine crede ca lui Ronnie ii sta mai bine tuns "sa ridice mouse-ul in aer" (vorba ciuva). Chiar ii sta mai bine tuns!!!!!!!!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 21 Noi 2004, 21:21    Titlul subiectului: Ai naaaaaa... Răspunde cu citat (quote)

Toata lumea jtie de celebrele "partide" ale lui Paul Hunter, din pauzele meciurilor pe care la castiga si in general. Ce fel de partide au fo` nu cred ca mai conteaza... Avand in vedere cele zise, mi-e greu sa cred ca sotzia sa l-ar trage in jos, daca intzelegetzi ce vreu sa zic =)))), cele n sensuri pe care le are limba romana. Evident, cred ca ar trebui sa-l ridice. =)) In general oricum asha ar trebui sa fie. Hihihihi...
In fine... Cu alte cuvinte, Hunter nu cred ca joaca prost din cauza faptului ca s-a casatorit... Dimpotriva, acum ar trebui sa ajunga campion mondial, avand in vedere trifoiul cu 4 foi reprezentat de his wife in his life. Smile)
Twisted Evil



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Noi 2004, 22:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smaranda a scris:

PS: Cine crede ca lui Ronnie ii sta mai bine tuns "sa ridice mouse-ul in aer" (vorba ciuva). Chiar ii sta mai bine tuns!!!!!!!!


Mouse-ul meu a luat-o deja razna de la atata aruncat in sus Laughing



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 14:43    Titlul subiectului: Paul Hunter Răspunde cu citat (quote)

Am vrut sa-i raspund unei participante la forum: Paul Hunter s-a insurat deja anul acesta in iulie in Jamaica!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Rony
More than a fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: Arad

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 16:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pt mine dupa cum se joaca sunt 2 favoriti:
Stephen Maguire si Alister Carter care io cam trage acuma la Hunter Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Rony Trimite mesaj privat
Rony
More than a fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: Arad

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 17:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu de ce simt ca Carter va ajunge cu Maguire in finala Very Happy Io tras-o frumos la Hunter


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Rony Trimite mesaj privat
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 18:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Haideti fetele... sesizati-va pt. greselile gramaticale "impardonabile" existente pe forum Mr. Green



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 18:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
Haideti fetele... sesizati-va pt. greselile gramaticale "impardonabile" existente pe forum Mr. Green


Ihihihihi... Forumul nu e la TV si este public. Very Happy Sper totushi sa nu se mai intample si aici ce s-a intamplat pe grup.
Pupics. Very Happy Rolling Eyes



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2004, 20:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se pare ca acest topic nu prea a mai interesat pe nimeni din 23 nov. Cred ca sunteti de acord cu mine ca meciurile n-au fost prea atragatoare si ca meciul cel mai frumos a fost cel dintre Stephen Maguire si Ronnie O'Sullivan din primul tur. Abia astept Welsh Open!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2004, 21:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da cred ca asa e. Si meciul dintre Joe Perry si David Gray mi s-a parut interesant.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Cosmin
A super fan


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 88
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 3 Dec 2004, 22:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Doar pt revenirea lui Gray. In rest un meci cam plin de greseli.



_________________
Walk on, walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
You'll never, ever walk alone.
Walk on, walk on with hope in your heart
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cosmin Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » UK Championship 2004 Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community