Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » The Irish Masters 2005
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Cine credeti ca va cistiga titlul irlandez in acest sezon ?
Peter Ebdon
0%
 0%  [ 0 ]
Ronnie O'Sullivan
83%
 83%  [ 10 ]
Stephen Hendry
16%
 16%  [ 2 ]
John Higgins
0%
 0%  [ 0 ]
Stephen Maguire
0%
 0%  [ 0 ]
Voturi totale : 12

Autor Mesaj
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mie 9 Mar 2005, 21:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu se poate! Sad Dupa ce a castigat Malta Cup, se pare ca Stephen trece iar printr-o perioada mai dificila cand nu se mai regaseste. Sad Sper totusi ca la campionatul mondial si fie in forma maxima si de ce nu, sa castige al 8-lea titlu. Smile



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 9 Mar 2005, 22:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy Ashteptam cu interes cel de-al 8lea congres. Jaja. Laughing Laughing Laughing Tzinem pumnii, fortza "maxima" (dupa cum ar spune niste amici mai nepriceputzi de-ai mei).
Meanwhile... Dave H asta e quite interesting ca sa zic asha... Twisted Evil R Milkins e ceva mai prejos, dar... Nu e nici el prea jos, ca sa zic asha. Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Mie 9 Mar 2005, 22:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Anyway, unf******believable !!!... Shocked

Eu stiu daca e chiar asa? Dupa cum am citit rezumatul meciului pe worldsnooker si dupa 5-1ul facut in primul tur, mie mi se pare ca, in mod evident, Stevens si-a revenit. Ok, a avut si ceva sansa, dar si sansa asta e o chestie relativa nu-i asa.... Iar cu Stevens in forma nu stii niciodata. Cad nu e in forma e inconstant. Cand e in forma e imprevizibil. Nu stii niciodata cand l-ai calcat prea tare pe bataturi si se apuca sa se fataie frenetic prin jurul mesei, sa se contorsionaze pe ea in toate modurile snookeresti posibile si sa bage bile in buzunare (cu ambele maini) rezultand breakuri cel putin considerabile de nu-ti dai seama ce te-a lovit nici dup'o saptamana.

Okay, you babes of Jazz, let's kick up the bass.
Let's make the party longer,
let's make the skirt shorter.
Let's all go to the heaven that makes all the people hot!
Ladies and gentlemen.... Mr Mattheeeeeeeeeeew Stevens


Sus
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mie 9 Mar 2005, 22:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oh, and, by the way, that was MEEEEE...
Se intampla ceva dubios aicea si nu pot sa-mi dau seama ce... Hmmm... Informaticianul din mine se simte provocat Evil or Very Mad



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 9 Mar 2005, 22:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sa-mi dau cu parerea, vizitatorule? Smile) Sa fii tu oare vizitatorul din filmul cu acelashi nume? Laughing Laughing Laughing

Oops... Acest mesaj a fo pus exact cand ai pus si tu, mai, Smaranda.

Cred ca era Vizitatorii, cu Jean Renault (dea... Ma amuzam... Stiu ca e Reno). =)))))))))))) Tre sa-mi amintesti sa-tzi zic o data un banc cu Renault. Cu toate astea... Cred ca a mai fost un film cu numele Vizitatorul cu Ben Cross... Dar nu bag mana-n foc... Mai conteaza din ce film? Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary


Ultima modificare efectuată Mrs. Hendry la Mie 9 Mar 2005, 22:36, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mie 9 Mar 2005, 22:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hmm...
Zi-mi titlul original de la filmul ala ca asa nu cred ca-l reperez in peisaj...



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mie 9 Mar 2005, 22:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E clar ca Stevens si-a luat talentul cu el cand a plecat de-acasa.... dar oare e chiar atat de mare incat nu i-a mai incaput si ceara de par in bagaj? Laughing Laughing Laughing Nu inteleg! Hunter cum face de le ia pe amandoua?!?! Laughing Laughing Laughing



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 9 Mar 2005, 23:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
Clara White a scris:
Anyway, unf******believable !!!... Shocked

Eu stiu daca e chiar asa ?


Am toate motivele sa ma mir ca Matthew Stevens il invinge pe Stephen Hendry, avind in vedere uriasa diferenta de valoare dintre cei doi. Nu se poate compara victoria (chiar si cu 5-1 ) scoasa in fatza lui Ian McCulloch cu victoriile & titlurile cucerite de scotian. Nici "sclipirea" mai mult sau mai putzin momentana a lui Stevens cu performanta ( in care fazele mai slabe sunt cele izolate ) lui Hendry. De aceea ne si mirăm cînd ? Atunci cind Stevens cistiga ( nu la poker ! ) si atunci cind Hendry pierde.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 10 Mar 2005, 2:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

* "Stephen had a chance to win 6-4 and I thought it was all over, but he missed that black and let me back in." a declarat MATTHEW STEVENS, care nu a mai cistigat un meci best-of-9 din noiembrie 2003. S-ar parea ca a muncit in antrenamente de atunci incoace : "I'm a professional snooker player and if you don't put anything in, you don't get anything out. Stephen put a lot of pressure on me and I'm pleased with how I hung in at the end. I should have gone 3-0 up and Stephen responded with a great clearance. But it was a good match throughout."

* ROBERT MILKINS dovedeste ca a treia incercare e cea norocoasa. Dupa doua tentative nereusite de a ajunge intr-o semifinala, now it’s the time. "I got myself in a good position at 2-0 and then just lost my head. That clearance got me started again and after that I didn't look back. I'm chuffed to bits to get to the semi-finals - I lost 5-4 to Steve Davis in the Welsh Open last season after being 4-3 up and I didn't want to chuck it away again this time I believe I have the ability to be a top 16 player but my head has let me down in the past, I have too many negative thoughts. That’s down to me and I haven’t thought about doing something about it, I’m not really into psychology. I’ve played Matthew a few times and I’ve got a good record against him so I hope that my head is right on Friday. If I can keep that up against Matthew I’ve got a chance "

* DAVE HAROLD a spus doar : "It had to end some time and Rob scored that heavily when he got in. In my opinion he scores quicker than Tony Drago ever did, he’s unbelievable. You sit down in your chair, look up and he’s already on 50!" Trebuie sa va spun ca deja s-a lansat porecla lui Milky : “Speedy Milkins”! "I’d won my previous seven matches so the run had to end sometime, but I’m disappointed with the way I played. I haven’t been at a one table set up for a couple of years and I was a bit rusty. All credit to Rob, he played well and scored heavily."

* STEPHEN HENDRY a spus mai mult decit cele noua cuvinte rostite alaltaieri. Laughing . Cele de ieri mi s-a parut cam amare : "I twitched when I didn't expect to and that's why I haven't won as many tournaments as I should have done."



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen


Ultima modificare efectuată de către Clara White la Joi 10 Mar 2005, 16:48, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Joi 10 Mar 2005, 2:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu nu inteleg de ce organizatorii nu pun meciurile mai importante seara? Cred ca ar fi fost mult mai interesant sa vedem seara meciul dintre Stephen si Matthew si nu meciul dintre Milkins si Harold. Eu cred ca meciurile ar trebui programate in timpul turneului in functie de castigatorii din diferite meciuri si in functie de interesul telespectatorilor, nu sa fie programate inainte de a incepe turneul cand nu se stie inca cine cu cine va juca. Sad



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 10 Mar 2005, 13:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da asta m-a suparat....poi ieri nu am apucat sa vad decat Milkins-Harold....shi din cate am auzit meciul cu Hendry a fost difuzat doar de la scorul de 5-5...Nu-i corect ....deoarece aceshtia au mai mulzti fani! Sad



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Joi 10 Mar 2005, 16:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...hmmmz.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...sad...ce se intampla lume buna??? ce???...oare ce??? chiar asa de mult ii dauneza lui Hunter ca s`a insurat cu Lindsay???...de ce???.... [ cred ca ma intelegeti ] , [ sunt disperata ]



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 10 Mar 2005, 18:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pff..ce interesant cred ca e si meciul dintre Mark Williams si Stephen Lee..aceleasi breakuri mari si acelasi scor strans ca si in sfertul de ieri..macar diseara o sa-l vedem pe Ronnie..bine asta daca nu hotareste eurosportu sa dea un fight club ceva Rolling Eyes



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 10 Mar 2005, 18:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Excelent meci ! Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 10 Mar 2005, 19:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum am vazut ca dau meciul pe eurosport! Crying or Very sad
I'm an idiot!!! Crying or Very sad



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2004-2005 » The Irish Masters 2005 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 4 din 7

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community