Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discutii
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2016-2017 » Mastersul european 2016
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 5 Oct 2016, 14:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

* Super, într-adevăr. Neprețuite aceste cronici și imagini de la fața locului, aduse, în acest caz, de Epure, în paginile anterioare. Altundeva, se vor fi găsind vorbulițe festiviste & îmbătate cu apă rece. Aici, ca de obicei, numai adevărul, amărui & impopular cum e el.

* Jan Verhaas a împlinit, azi, 50 de ani. A primit tortul arhiobișnuit (în formă de masă de snooker). Sper că a fost gustos că de originalitate nu se pune problema. Laughing

* Din păcate pentru Tom Ford, n-a fost să fie nici la București acea primă victorie din carieră în fața lui Higgo...

* O parte din Twitter-ul mai mult sau mai puțin snookeristic îi critică dur pe unguri pentru că nu știu să-și închidă telefoanele în timpul Mastersului european. Alții au impresia că turneul e în Bulgaria. Din păcate, naiba s-o ia de treabă, de fiecare dată se găsește câte cineva care să restabilească adevărul geografic. Laughing

* N-am curaj nici în gând să (mă) întreb dacă organizatorii s-au ocupat de verificarea closetelor spre care sunt îndreptați jucătorii. După cum se vede treaba, o grămadă de lucruri importante au fost trecute cu vederea din mioritica lene & sinucigașa iluzie că „merge și așa”. Dacă faci ceva cu drag, niciun detaliu nu e prea mărunt după cum niciun sacrificiu nu e prea mare. Fiindcă dacă tot nu e mare experiență și competență, măcar drag să se arate a fi.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mmb147
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Apr/2015
Mesaje: 313

MesajTrimis: Mie 5 Oct 2016, 18:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cateva consideratii personale dupa cele 2 zile pe care le-am petrecut la circul Globus :
Personal cred ca turneul este o reala reusita cu cateva minusuri inerente unui inceput. Sunt convins ca la Cluj ar fi fost mai putini spectatori si sala ar fi fost exact ca la sala Universiada din Sofia (unde am fost in 2014 la PTC Victoria Open) adica 3 mese in fata si 8 in spate si tribunele pe 2 laturi si un aspect de sala de antrenament.
Am vazut la masa a 2-a meciul Fu - Higginson , meciul Walden - Bingtao (din frame-ul 4 si mai erau 2 spectatori in sala) si ultimul frame a lui Mark Allen. Evident a fost o improvizatie dar am avut senzatia ca breakurile de peste 100 a lui Allen si Walden ne- au fost dedicate.
In sala mare am numarat circa 200 spectatori la meciul Wenbo - Surety(in Anlia nu ar fi fost 200 spectatori la asa un meci) , numar care a crescut constant pana la circa 800 - 1000 la meciurile lui Ronnie.
Partea cu biletele VIP si locurile goale e neplacuta pentru transmisia TV( Mai sunt disponibile inclusiv la finala cam 1/2 din bilete acolo). Probabil ca inainte de inceperea meciului ar fi fost logic sa invite spectatorii sa ocupe locurile dar daca ulterior ar fi aparut posesori de drept s-ar fi creat probleme . Noi (cu fiul meu) am stat unde am vrut dar am preferat inr-un sector mai sus aproape de locurile unde au stat de Brendan Moore ,Verhaaas si Alex Crisan (ne-a spus ca nu arbitreaza finala). Eu nu as sta pe locurile VIP intrucat pozitionarea bilelor nu se vede asa bine.
Pentru ca am vazut meciuri 2 ani consecutivi la Crucible pot face o mica comparatie si pot sa spun ca la Crucible sala are o capacitate de doar 1000 locuri. Acolo am stat si pe ultimul rand (randul M) si pe randul D. Pe primele 2 randuri e chiar riscant pentru ca nu iti vine nici sa respiri ca sa nu deranjezi. La Crucible toate locurile se vand la acelasi pret neexistand zone VIP (invitatii stau la un fel de balcoane de altfel invitatii sunt de obicei rudele jucatorilor). Distanta si inaltimea intre randuri e mai mica decat la Globus asa ca daca ai in fata o persoana inalta e un pic neplacut. Telefoane au sunat si la Crucible, diferenta fata de noi e doar la procente. Totusi majoritatea celor din sala circului Globus erau persoane civilizate.
Un minus organizatoric cred ca este faptul ca nu li s-a atras atentia celor de la standurile cu bauturi sa nu mai tranteasca baxurile cand se aprovizioneaza si poate ca nu ar trebui sa se permita vanzarea de popcorn (nu e circ). Un sfat pentru cei care merg in zilele urmatoare, exista apa si suc la chioscurile de langa circ care costa 3 lei si nu 8 lei ca in interior.
Ar fi fost frumos sa existe wild carduri pentru jucatorii romani dar imi amintesc ca Orzan a pierdut in Q School cu 4-0 la Surety (care nu s-a recalificat).
Ma bucur ca exista turneul, sper sa fie corectate minusurile (ce bine ar fi sa intre pe forum organizatorii) si sper sa existe si la anul.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - German Masters 2016, China Championship 2016, Masters 2017, Romanian Masters 2018, Players Championship 2022
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mmb147 Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie 5 Oct 2016, 21:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)






_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
AndreiCS
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2008
Mesaje: 366

MesajTrimis: Mie 5 Oct 2016, 22:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O seara mult mai scurta ca precedentele doua, desi am ramas si pentru sesiunea de autografe si poze a australianului, nu stiu cat fani ar mai fi ramas in sala daca al doilea joc al primei sesiuni ar fi fost ultimul al zilei, resimt oboseala cauzata de evolutia celor doi.
Citind afirmatiile domnului mmb147, trag concluzia ca maltezul va arbitra finala iar tinerilor arbitri din RO si DE le vor fi distribuite semifinalele, am avut ocazia sa-l intreb pe Marcel astazi in timpul intalnirii Burden-Walden, evident in pauza dintre frameuri, daca au fost nominalizati arbitri pentru semifinale/finala, raspunsul fiind ca inca nu se stiu, am incercat chiar sa glumesc intrebandu-l daca cumva colegul din NE si-a luat o zi de concediu, insa mi-a confirmat ca Ian era la "birou".


Astazi am incercat sa abordez profesionist tema cronicilor, dupa prima optime, una destul de buna dpdv "tehnico-tactic", eram stors de energie si realizasem ca pierd prea mult timp cu luatul notitelor si nu ma bucur suficient de evolutia jucatorilor, a urmat meciul doi care a pus capac cu seria de ratari/lovituri slabe, abia reusind sa iau masa pana in sesiunea de seara pe care am urmarit-o concentrat, desi intalnirile au fost scurte.




Ultima modificare efectuată de către AndreiCS la Joi 6 Oct 2016, 0:12, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui AndreiCS Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 5 Oct 2016, 22:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mii de mulțumiri pentru comentarii și poze. 8) Mult mai bine arată sala când e ceva public. Puțin public, totuși, pentru un meci de seară, cu R O'Sullivan :

(Foto Dumitru @ecronicar)

Eu una nu prea cred în luatul notițelor la meci. Cifrele se pot găsi după aceea, în frame-scores, liste de breakuri etc. Cred că e mult mai important să trăiești momentul din plin, abia așa capătă forță și povestirea lui ulterioară. Nu este o atitudine egoistă sau comodă : dimpotrivă. Smile

Sunt profund dezamăgită : Marcel Eckardt a primit finala Mastersului german 2015. De ce n-a primit și Alex Crișan finala de la București ?



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
AndreiCS
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2008
Mesaje: 366

MesajTrimis: Joi 6 Oct 2016, 1:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Prima zi rezervata optimilor a oferit doua meciuri incheiate in frame decisiv in prima sesiune si doua dezechilibrate, desi urmarite din sala mie nu mi-au parut deloc asa, insa uneori rezultatele reflecta adevarata situatie.

John Higgins-Tom Ford, arbitru(deutscher Snookerschiedsrichter) Marcel Eckardt
Frame 1-> Deschiderea scotianului este urmata de o lovitura ratata de distanta a englezului, lovitura ce nu s-a dovedit a fi la doua capete lasand o rosie usoara pentru buzunarul de mijloc, John reusind un break de 23 de puncte pana la ratatea bilei albastre, urmat de un break al englezului de 19 puncte. Avand alba pe manta inferioara John reuseste introducerea rosie fara a avea o pozitie evidenta la o colorata, ratand neagra dintr-o pozitie dificila.
Revenind la masa si incercand un carambol cu bilele rosii sau chiar bila neagra care ajunsese pe punctul bilei roz, Ford rateaza bila roz jucata de pe punctul bilei negre, insa nu lasa pozitie la o rosie, breakul fiind de doar 16 puncte. Scotianul reuseste un snooker bun in spatele bilei maro, Ford reusind sa iasa din incurcatura din a doua incercare. Avem parte de ratarea lui John la buzunarul de mijloc urmata de o lovitura de atac ratata de englez, fara masuri defensive, John fructificand ocazia primita si prin intermediul unui break de 33 de puncte reuseste adjudecarea primului frame al intalnirii.

Frame 2-> debuteaza cu lovituri de siguranta reusite in ambele tabere, Ford fiind primul care face fault neatingand bila rosie obiect, insa in doua lovituri, dupa o lovitura de siguranta nu asa de buna a lui Ford, John se hotaraste pentru o lovitura de distanta, insa poate deranjat si de zgomotul produs de un aparat de fotografiat, rateaza lovitura lasand o rosie usoara pentru de mijloc de parte dreapta, englezul reusind prin aceasta vizita un break de 61 de puncte, intrerupandu-se breakul prin ramanerea intr-o pozitie apropiata de o orsie ce nu i permitea sa vada unghiul de buzunar la celelalte 6 rosii de pe masa.
O lovitura mai putin reusita a scotianului ofera a doua sansa englezului, Tom castigand frameul 2 in urma unui break de 48 de puncte.

Acum scriind imi dau seama ca astfel de cronici nu-si au rostul in prezent, cu atata tehnologie oricine ar avea ocazia sa citeasca randurile mele ar putea alege sa urmareasca inregistrarea meciului de pe youtube...asa ca ma opresc aici, mai degraba merita cautate detaliile ce nu apar pe inregistrari, atat din timpul meciurilor cat si din afara lor.

Asa ca ma rezum la a enumera aspecte ce ar putea clarifica discutiile de pana acum, ori a prezenta momente descoperite astazi de un oarecare interes:
- MCul este Adrian Fetecau

- ingrozitoare masina/rasnita de cafea din hol ce mie unul mi-a exasperat auzul pe timpul fiecarui frame
- Ancuta cu gentuta

- un moment amuzant de-a lungul celui de-al doilea meci al primei sesiuni, mare parte din putinii spectatori nu au fost revitalizati de ragetul unui leu care ori era antrenat ori incerca sa-si cheme hrana, ramanand afundati in scaunele lor.
- o concluzie pe care am tras-o din sesiunea de seara, toti jucatorii de top au standarde ridicate, pana si Burden parand un "extraterestru" in comparatie cu un jucator amator, insa diferenta intre titani si jucatorii de top "de rand" poate fi usor sesizata, dupa cum spuneam mai sus, jocurile din sesiunea de seara desi mi-au parut echilibrate, sau mai corect deloc dezechilibrate din perspectiva outsiderilor acelor intalniri, scorul final, aici ma refer la rezultatul partidei si nu disecat pe frameuri spune altceva, Allen ar fi putu avea 3-0 in schimb pierde 2-4, in timp ce Clark ar fi putut avea 2-1 dar pierde 1-4, de aceea cei doi nu cred ca vor avea ocazia viata asta sa castige un campionat mondial, cel tintuit de afirmatia mea este nord irlandezul.




Ultima modificare efectuată de către AndreiCS la Joi 6 Oct 2016, 7:45, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui AndreiCS Trimite mesaj privat
gi0nel
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Feb/2011
Mesaje: 435
Locație: Bistrita, Cluj

MesajTrimis: Joi 6 Oct 2016, 7:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mmb147 a scris:
Cateva consideratii personale dupa cele 2 zile pe care le-am petrecut la circul Globus :
Personal cred ca turneul este o reala reusita cu cateva minusuri inerente unui inceput. Sunt convins ca la Cluj ar fi fost mai putini spectatori si sala ar fi fost exact ca la sala Universiada din Sofia (unde am fost in 2014 la PTC Victoria Open) adica 3 mese in fata si 8 in spate si tribunele pe 2 laturi si un aspect de sala de antrenament.


Bine ca e doar o parere personala..

Felicitari pentru turneu Romaniei! Alex Crisan chiar merita sa arbitreze finala, nu inteleg cu ce se promoveaza snookerul la noi in tara prin deciziile de a nu implica romanasii in turneu mult mai bine.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Shanghai Masters 2014, UK Championship 2014
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gi0nel Trimite mesaj privat
AndreiCS
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2008
Mesaje: 366

MesajTrimis: Vin 7 Oct 2016, 9:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Inaintea zilei a 4-a de concurs acumulasem o oboseala semnificativa, prima sesiune a semanat perfect cu cea a zilei precedente, ambele meciuri avand nevoie de frame decisiv, insa pe fondul loviturilor mai slabe si a ratarilor din a doua partida se cam asezase linistea morbida in tribune.

Cu ocazia acalmiei instalate pe timpul partidei nr 2 l-am abordat pe olandez->"In the name of the roumanian snooker community I would like to thank you for your great engagment and efforts and to wish you a nice anniversary!"
Nu stiu daca ceilalti spectatori au simtit la fel, insa eu m-am bucurat nespus de cele 2 meciuri scurte din sesiunea de seara, reusind sa dorm de la ora 00:00, pare ca am energia sa ma bucur de sferturile interesante de astazi.

PS: era sa uit, Mr. Fetecau(MCul) a ratat prezentarea primului meci, aparand pe la jumatatea intalnirii, spunandu-mi, mie insumi, ca o fi fost omu prins ori prin trafic ori cu alte neplaceri si ca urma sa prezinte restul zilei, insa facand o scurta pauza dupa incheierea primului meci ma trezesc ca-l vad alergand pe culoare, grabindu-ma sa ma intorc in sala crezand ca a facut deja prezentarile si meciul a inceput, insa stupoare ...in locul lasat liber "crescuse un lumber(sexual....or not Laughing) a carui prezentare a fost si mai penibila->Giud..." vis a vis de acest aspect, nu s-a gasit nimeni sa ii ajute cu exersarea pronuntiei numelor? Inteleg ca nu este de datoria arbitrului, insa Crisan ar fi putut sa dea o mana de ajutor aici, cu atat mai mult cu cat episodul de care amintesc s a intamplat in prezentarea meciului pe care urma sa-l arbitreze.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui AndreiCS Trimite mesaj privat
zenart
Addicted to snooker


Data înscrierii: 15/Ian/2011
Mesaje: 353
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Vin 7 Oct 2016, 10:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Urmaresc cu mare atentie fiecare meci de la acest turneu.Nu vreau sa intru in detalii privind organizarea (buna dealtfel) sau nivelul de joc,vreau doar sa punctez faptul ca "greii",adica Selby,Ronnie,JUDD sau Neil,(nu in ordinea asta ca si valoare,precizez lucrul asta) deci toti merg mai departe,sa zic asa.
Imi doresc,ca de fiecare data o finala JUDD-RONNIE,dar la fel de bine ma voi bucura si de o finala MARK-NEIL,sau oricare alta combinatie,pentru ca da,acesti URIASI,GIGANTI ai snookerului merita sa joace FINALE .
Este o incantare,un privilegiu si o onoare sa vezi la masa de joc TITANII snookerului.

Restul...e cancan sa zic asa.
Pai voi credeti ca la Crucible totul e perfect ? Nici vorba,numai ca britanicii se bucura realmente de orice secunda in TEMPLUL SNOOKERULUI.

Eu zic ca e de bine ca Mastersul European e la Bucuresti,reprezinta o eticheta formidabila pe calendarul anual WPSA.

Sa ne bucuram de SNOOKER,zic.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - UK Championship 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zenart Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 7 Oct 2016, 13:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

* Epure, în continuare, foarte interesante și amuzante relatările tale. Mă bucur că l-ai felicitat pe Jan Verhaas. Între timp, am aflat că nu organizatorii i-au oferit tortul aniversar, ci Alex Crișan, personal. 8) Bravo, Alex (și pentru asta) ! Applause

* Zenart, sper că n-o să le arăți tu briților cum să gândească sută la sută românește, conform tradiționalului & automulțumitului „hai, că merge și așa”. În afară de asta, semnalarea greșelilor organizatorice (sau consemnarea criticilor, în general) nu este cancan și n-are nimic de-a face cu cancanul (cu bârfa, adică). Mai ales atunci când se fac unele încercări de a cam „minți poporul cu televizorul”. Wink

* Aflu că acum (sesiunea cu meciul lui Trump și cel al lui Selby), sunt în sală circa 500 de spectatori. Sala nu e „aproape plină”, cum am auzit la Eurosport. Dar nu e mai puțin adevărat că Daniel Bontea e în studio, nu în sală așa că nu știe decât ce i se spune. Wink

* În orice caz, diagrama sălii și situația vânzării biletelor pot fi verificate de oricine. Arrow http://www.eventim.ro/ro/bilete/european-masters-bucuresti-circ-variete-globus-907732/performance.html (Click pe PLAN DE SALĂ INTERACTIV)

Se pot număra și locurile, pentru verificarea capacității reale a sălii. Daniel Bontea a menționat, adineaori, capacitatea reală : 1760 de locuri. Profesionalismul e profesionalism. Tot respectul pentru cine respectă adevărul.




_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Dr.Killjoy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 388

MesajTrimis: Vin 7 Oct 2016, 15:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dl Bontea, tocmai ce a anuntat ca, meciul O'Sullivan-Davis, ce incepe la ora 19, nu va fi transmis in direct pe niciunul din canalele Eurosport.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2018, UK Championship 2018, Tour Championship 2019, World Grand Prix 2021
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dr.Killjoy Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 7 Oct 2016, 15:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Păi, poate de dragul fotbalului de tineret, poate pentru a-i „convinge” pe unii fani să mai cumpere ceva bilete, în ceasul al 12-lea. Și, bineînțeles, poate ca să se ia cât mai mulți bani din abonamentele la player.

Altminteri, pe cât ne permite lăcomia capitalismului nesimțit, facem și servicii snookerului. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Vin 7 Oct 2016, 18:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Culmea ironiei: Sa organizezi un turneu major in Romania si sa fie difuzat meciul lui Ronnie doar de catre Eurosport UK. Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 588
Locație: Galati

MesajTrimis: Vin 7 Oct 2016, 18:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am si eu o intrebare pt cei care au asistat la sesiunile de seara (cand banuiesc ca publicul a fost mai numeros): cat de mare a fost coada si cat de repede s-a intrat. Pentru ca la amicalul lui Ronnie de anul trecut cand era sold-out tin minte ca era coada pana in Str. Stefan cel Mare Smile
Si temperatura in sala cum e?
Mersi.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
serbanm
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Feb/2011
Mesaje: 181

MesajTrimis: Vin 7 Oct 2016, 18:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cristi a scris:
Am si eu o intrebare pt cei care au asistat la sesiunile de seara (cand banuiesc ca publicul a fost mai numeros): cat de mare a fost coada si cat de repede s-a intrat. Pentru ca la amicalul lui Ronnie de anul trecut cand era sold-out tin minte ca era coada pana in Str. Stefan cel Mare Smile
Si temperatura in sala cum e?
Mersi.

Nu am ajuns acum, dar in sala se intra foarte repede( am fost la ambele intalniri de la Circul Globus). In sala este bine, nici frig, nici gald( au aer conditionat). Pentru jucatori este mai rau, din cauza reflectoarelor!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui serbanm Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2016-2017 » Mastersul european 2016 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
Pagina 4 din 6

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community