Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Sheffield 2017 - vreau sa ma duc sa vad live

 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
andreiu16
Fan


Data înscrierii: 22/Apr/2012
Mesaje: 12

MesajTrimis: Mar 3 Ian 2017, 17:12    Titlul subiectului: Sheffield 2017 - vreau sa ma duc sa vad live Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua,

Vreau sa ma duc in aprilie o saptamana (ultima de joc) la Sheffield pentru a urmari live cel mai important turneu de snooker. Am rezolvat cu biletele de intrare la eveniment + biletele de zbor.

Intrebarile mele sunt:
- sfaturi pentru chirie accesibila? A mai fost cineva in trecut? Sau doar pe booking.com? Vom fi 4 persoane (2 cupluri).
- ce se mai poate face pe acolo in putinul timp liber cand nu sunt in sala de joc? Stiu ca gasesc pe google informatiile astea, dar daca cineva a fost deja sunt convins ca ma poate ajuta mai mult decat google.
- alte sfaturi, idei, la ce sa fiu atent etc?
- s-a mai discutat in trecut pe undeva asa ceva? Eu nu am gasit.

Multumesc si un An Nou Fericit tuturor!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andreiu16 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
andreiu16
Fan


Data înscrierii: 22/Apr/2012
Mesaje: 12

MesajTrimis: Vin 20 Ian 2017, 20:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intre timp am gasit cazare pe airbnb, 2200RON pentru toata perioada.

Mai astept pareri si sfaturi pentru restul intrebarilor. Multumesc!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andreiu16 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Roumain Rolland
Fan


Data înscrierii: 17/Apr/2017
Mesaje: 14

MesajTrimis: Mie 19 Apr 2017, 11:50    Titlul subiectului: Re: Sheffield 2017 - vreau sa ma duc sa vad live Răspunde cu citat (quote)

andreiu16 a scris:
Buna ziua,

Vreau sa ma duc in aprilie o saptamana (ultima de joc) la Sheffield pentru a urmari live cel mai important turneu de snooker. [...]


Salutare. Să ne povestești și nouă cum a fost.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Roumain Rolland Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
andreiu16
Fan


Data înscrierii: 22/Apr/2012
Mesaje: 12

MesajTrimis: Joi 20 Apr 2017, 22:04    Titlul subiectului: Re: Sheffield 2017 - vreau sa ma duc sa vad live Răspunde cu citat (quote)

Roumain Rolland a scris:
andreiu16 a scris:
Buna ziua,

Vreau sa ma duc in aprilie o saptamana (ultima de joc) la Sheffield pentru a urmari live cel mai important turneu de snooker. [...]


Salutare. Să ne povestești și nouă cum a fost.


Salut. Inca sunt in fata micului televizor. Marti am avionul catre Doncaster si poate poate ajung marti la sesiunea de seara. Voi lasa niste opinii cand ma intorc inapoi in tara.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andreiu16 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Roumain Rolland
Fan


Data înscrierii: 17/Apr/2017
Mesaje: 14

MesajTrimis: Vin 21 Apr 2017, 10:08    Titlul subiectului: Re: Sheffield 2017 - vreau sa ma duc sa vad live Răspunde cu citat (quote)

andreiu16 a scris:


Salut. Inca sunt in fata micului televizor. Marti am avionul catre Doncaster si poate poate ajung marti la sesiunea de seara. Voi lasa niste opinii cand ma intorc inapoi in tara.

Păi baftă, distracție plăcută ! Și abia aștept să citesc impresiile tale.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Roumain Rolland Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Roumain Rolland
Fan


Data înscrierii: 17/Apr/2017
Mesaje: 14

MesajTrimis: Vin 21 Apr 2017, 10:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Și nu uita să-ți închizi telefonul sau să-l pui în modul silențios când ești în sală Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Roumain Rolland Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
andreiu16
Fan


Data înscrierii: 22/Apr/2012
Mesaje: 12

MesajTrimis: Vin 21 Apr 2017, 21:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Roumain Rolland a scris:
Și nu uita să-ți închizi telefonul sau să-l pui în modul silențios când ești în sală Wink


Sigur ca da, nici nu incape discutie. Poate reusesc sa fac si niste poze ... adica mai mult ca sigur.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andreiu16 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AndreiCS
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2008
Mesaje: 366

MesajTrimis: Sâm 19 Feb 2022, 0:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu cine impart si eu o camera in Sheffield pe perioada calificarilor, 4-12 Aprilie?
Sper sa nu am parte de vreo surpriza si sa fie motate de la EIS.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui AndreiCS Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community