Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Ronnie O'Sullivan
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 106, 107, 108  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 21 Noi 2004, 14:15    Titlul subiectului: Ronnie O'Sullivan Răspunde cu citat (quote)

Daca doriti sa aflati amanunte despre Ronnie, pe mine ma puteti intreba. Sunt un fan Ronnie O'Sullivan.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Dum 21 Noi 2004, 15:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A tras pe nas sau a cazut doar in patima alcoolului?? Razz Acuma serios, ce stii despre el?? Are vreo prietena??



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Noi 2004, 17:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, are o prietena de mult timp (de vreo 2 ani cred) pe care a cunoscut-o la centrul de reabilitare Smile



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 21 Noi 2004, 17:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
A tras pe nas sau a cazut doar in patima alcoolului?? Razz Acuma serios, ce stii despre el?? Are vreo prietena??

Ambele sunt questii ce apartzin trecutului, thanks ( also ) to Ray Reardon... Acum, o noua imagine. De seriozitate, de profesionalism. Adio plete ! ( Totusi, tunsoarea nu pare sa-i fi purtat noroc... ) Parca preferam insa look-ul vechi, mai romantic ...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
allyn



Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 3
Locație: arges

MesajTrimis: Dum 21 Noi 2004, 17:27    Titlul subiectului: ronnie Răspunde cu citat (quote)

GO!RONNIE THE ROCKET.GOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!



_________________
allyn.yo


Ultima modificare efectuată allyn la Dum 21 Noi 2004, 19:12, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui allyn Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 21 Noi 2004, 17:39    Titlul subiectului: Re: ronni Răspunde cu citat (quote)

allyn a scris:
cred ca ronni va castiga uk ch deoarece si-a facut o noua frezura Razz Razz.nu va castiga acest ch pt ca a vazut pregatirea celorlalti jucatorii ]


Goodness gracious! Cred ca nu mai e nevoie de alt comentariu la adresa acestui mesaj. Very Happy "Cei ce stie cunoaste" =)))))) Pentru a cita un membru de vaza al CFR.



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MasterJames
More than a fan


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 42
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Noi 2004, 23:52    Titlul subiectului: Ronnie "The Rocket" Răspunde cu citat (quote)

Sincer... cred ca ii statea mai bine inainte, dar nici acum nu ii sta rau. Sa-i fie de bine Very Happy.

Oricum am da-o... nu i-a purtat noroc Razz. Speram sa il smotoceasca un pic pe "pustiul" ala de Maguire, care a castigat pe merit si se vede ca a muncit extrem de mult.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MasterJames Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 15:11    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Ronnie are sanse sa castige uk dar nu cred ca va castiga; parerea mea este ca-i statea mult mai bine inainte, cu parul mai lung, il facea mai sexi si totodata mai atragator. Acum se situeaza in randul oamenilor comuni care nu au nimic de spus. In fine , poate in viitor isi va mai lasa plete( are mai mult succes cu ele atat pe plan sentimental cat si pe plan profesional)


Sus
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 15:47    Titlul subiectului: Re: :) Răspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
Ronnie are sanse sa castige uk dar nu cred ca va castiga; parerea mea este ca-i statea mult mai bine inainte, cu parul mai lung, il facea mai sexi si totodata mai atragator. Acum se situeaza in randul oamenilor comuni care nu au nimic de spus. In fine , poate in viitor isi va mai lasa plete( are mai mult succes cu ele atat pe plan sentimental cat si pe plan profesional)


Voi chiar suntetzi dushi, bey... Ronnie a pierdut inca de Sambata, daca nu ma inshel... Sa repet pentru toata lumea? 6-9 cu Maguire? What's the matter with you people?



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 16:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si te bucuri nu? Razz



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 22 Noi 2004, 16:41    Titlul subiectului: Tz tz tz Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
si te bucuri nu? Razz


Nu, draga, nu ma bewkur Obor... Smile Cu toate astea nu pot spune nici ca sunt in tears. Smile Ma bucur ca exista cineva care-i poate tzine pept... Altfel, daca ar tot castiga Ronnie, ar ajunge snookerul cum a ajuns formula 1... Cine se mai uita?
Pe de alta parte, daca ar castiga Stephen intr-una cred ca m-ash uita... De ce sa mint? Very Happy Pe de alta parte (da, stiu ca ma repet, stiu ca-s varza din punctul asta de vedere, mai spuneam in alt mesaj de expresiile folosite de mine), de Stephen ma leaga mult mai multe chestii decat ma leaga de Ronnie sau de Schumacher. Smile))))))))))))))))))))) yaya Laughing Razz



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 1:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Despre frezura lui Ronnie: Cred ca voi face nota total discordanta daca va voi marturisi ca mie Ronnie imi placea cel mai mult cand avea plete, dar plete mai scurte.... Cam prin perioada Welsh Open... atunci cand isi prindea parul cu clame... nu stiu de ce, dar mi-a ramas intiparita in minte chestia si mi se parea foarte sexy (la el... Rolling Eyes )


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
K3vlar
Fan


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 10
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 24 Noi 2004, 8:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In primul rand ca nu avea cleme avea o cordelutza stilata care si mie imi placea (am si eu parul lung cum mentionezi tu), in al doilea rand acum cu parul scurt pare amator , nu stiu, imi displace. Si parul ala mare ii dadea putere, deoarece cred eu ca e putin depresiv sau a cazut intr-o patima mai veche, dar o sa-si revina el... cu par cu tot Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui K3vlar Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 24 Noi 2004, 10:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

K3vlar a scris:
In primul rand ca nu avea cleme avea o cordelutza stilata care si mie imi placea (am si eu parul lung cum mentionezi tu), in al doilea rand acum cu parul scurt pare amator , nu stiu, imi displace. Si parul ala mare ii dadea putere, deoarece cred eu ca e putin depresiv sau a cazut intr-o patima mai veche, dar o sa-si revina el... cu par cu tot Smile


Ba pardon... Avea si agrafe... Le-am vazut cu ochishorii mei. In primul rand pentru ca am vazut foarte putzini barbatzi cu agrafe si el e unul dintre ei. Oricum, daca tot am postat aici, tzin sa va zic ce le-am zis si comentatorilor... Ronnie era mult mai sexy cu coditza. That japanese look of his era super original, cam asha cum este el, si i se potrivea ca o manusha (parerea mea). Sunt tare curioasa de ce a ales sa-shi taie parul (nu cred ca are vreo legatura cu jocul, dupa cum v-atz dat totzi cu parerea). Oricum... Pacat...



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
K3vlar
Fan


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 10
Locație: Craiova

MesajTrimis: Mie 24 Noi 2004, 11:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Inseamna, MRS. HENDRY, ca-mi trebuie ochelari... de soare Smile Oricum. eu tot admir paru' mare ! [img]file://d:\197909-3.jpg.[/img]



_________________
Keep practicing !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui K3vlar Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 106, 107, 108  Următoare
Pagina 1 din 108

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community