Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Eurosport 2
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Mie 1 Mar 2006, 16:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad MĂ URĂSC .... și eu tot la Astral sunt și ... NIMIC până acum Mad Mad



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 9 Mar 2006, 14:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

m-am uitat si eu pe programul eurosport. Mad Evil or Very Mad
openul chinei incepe de la ora 10.30 dimineata.pai cine se poate uita dimineata la tv? Mad Evil or Very Mad :twisted:in ritmul asta nu voi prinde nici un meci Evil or Very Mad Mad Mad iar noaptea nu este nici o reluare? Mad
am obs.ca eurosport 2 va transmite reluari de la ora 18.sa speram ca nu vor schimba programul.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 21 Mar 2006, 21:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pina la urma s-a transmis meciul jimmy-joe pe europ.2 de la ora 5?



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20164
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 21 Mar 2006, 21:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu, Snooky.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 23 Mar 2006, 14:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu mai inteleg deloc programul eurosport2. Mad Evil or Very Mad
pe teletex e un program,pe situl lor alt program,iar la tv.alt program. Evil or Very Mad
chiar nu pot sta in fata tv.toata seara,sperind ca voi putea prinde si eu o reluare. cum sa fac sa aflu programul corect?
sint tare furioasa pe ei. Twisted Evil



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 23 Mar 2006, 14:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe www.eurosport.com azi e snooker de la 9:30 , 16:45 shi 23:50;
Pe teletext ora 9:30 , 16:40 shi 23:55;
Programul dintr'o revista spune 9:30 shi 13:30;
(toate astea pe Eurosport)

Shi din cate vad pe Eurosport2 este snooker de la ora 22:00...

Atata informatzie am shi eu... Mad



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Joi 23 Mar 2006, 15:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu nu inteleg de ce dau curling in loc sa dea snooker!? Chiar au mai mare audienta la curling?



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 23 Mar 2006, 15:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sau un amarit de campionat de poker? Evil or Very Mad macar dc.ar fi fost cele la care au participat jimmy si steve si alti baieti-nu-mi mai amintesc cine joaca poker...



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 15 Apr 2006, 6:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eurosport 1 cred ca iar a schimbat orele de difuzare.
pina ieri era programat snooker la 12,dar azi,simbata vad ca este de la 14.30.iar au taiat din el. Sad



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Sâm 15 Apr 2006, 12:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:
eurosport 1 cred ca iar a schimbat orele de difuzare.
pina ieri era programat snooker la 12,dar azi,simbata vad ca este de la 14.30.iar au taiat din el. Sad


Evil or Very Mad



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
de raket
Vizitator





MesajTrimis: Sâm 29 Apr 2006, 8:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:
sau un amarit de campionat de poker? Evil or Very Mad macar dc.ar fi fost cele la care au participat jimmy si steve si alti baieti-nu-mi mai amintesc cine joaca poker...
pokerul nu e un "amarat" de sport... tu ai vazut ce premii au aia ?


Sus
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 29 Apr 2006, 8:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"pokerul nu e un "amarat" de sport... tu ai vazut ce premii au aia ?"
nu am spus ca este un amarit de sport,ci un amarit de campionat,care mie mi se pare plictisitor. Sad mie imi place pokerul. Smile sint sigura ca exista turnee mai frumoase de poker ,care ar putea fi transmise.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 15 Iun 2006, 18:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eurosport 2 a transmis astazi finala Openului Italiei la bila 9,care s-a disputat intre englezul Imran Majid si germanul Thomas Engert.Meciul a fost comentat de Daniel Bontea.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community