Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Linkuri utile
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Linkuri noi, poze noi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 6 Feb 2006, 19:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hello,friends! Smile
Am descoperit pe Eurosport 2 Watts-uri cu snooker. Din pacate,habar n-am cum sa scriu un link care sa va trimita exact la aceea pagina. Sad Embarassed Dar puteti sa intrati simplu pe Eurosport – alte sporturi – snooker si le veti gasi.
Sint superbe! Iar Ronnie,Steve si David Gray sint asa de dulci!!! Wink Hi,hi,hi!!!
Wink Smile



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Mar 7 Feb 2006, 11:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.eurosport.com/snooker/
mai în josul paginii ... Wink



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 7 Feb 2006, 11:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mersi mult pt.ajutor! Smile Sint cam prostuta in privinta asta. Sad
Ce zici de ele?
Imaginile sint extraordinare! Ma cuprinde nostalgia. Ce vremuri fura!!! Ohhhh!!! Ce meciuri de vis!!!! Ohhhhh!!!! Ce liberi si nonconformisti erau!!!
Iubesc snookerul!!! Si jucatorii,mai ales!Hi,hi,hi! Embarassed Wink Smile



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 7 Feb 2006, 13:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:

Iubesc snookerul!!! Si jucatorii,mai ales!Hi,hi,hi! Embarassed Wink Smile


Laughing Me too!!! Me too!!! Laughing



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 9 Feb 2006, 13:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intrati pe worldsnooker.com si din cite am inteles ii puteti pune o intrebare
lui Ronnisor! Wow! 8) Wink Am atitea intrebari in minte....



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snookerforum
Site Admin


Data înscrierii: 19/Noi/2004
Mesaje: 38

MesajTrimis: Joi 9 Feb 2006, 16:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mesajele legate de postul precedent au fost mutate la:

Arrow http://forum.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=14&start=593


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerforum Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 9 Feb 2006, 21:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poate vin cam tarziu Razz...in orice caz am descoperit ceva dragutz:
http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/other_sports/snooker/video_and_audio/default.stm

Check out:
Cue Tips with Murphy and Doherty

Pocket guides to the top 16
Laughing



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 9 Feb 2006, 22:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Thanks for the link ! Smile
Pe unele le incercasem cu ceva vreme in urma,dar nu se deschideau-erau numai pt.englezoi. Sad (ce sa zic,ca parca ei sint singurii care iubesc snookerul).
Mi-a placut video cu Ronnie si interviul Steve-Parrot.
Smile Si cel cu Ken.
Totusi,sonorul este cam slab si nu am putut nici sa vad video pe tot ecranul. Sad



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Vin 10 Feb 2006, 18:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Voiam doar sa ma dau mare Mr. Green : am intrat si eu in randul lumii, am renuntat la dial-up Shocked (stiu, primitiva ce sunt Embarassed ) si am intrat cu speranta pe www.jacksparrow.de, da' de-oi vedea filmuletele. Si...DA!!! Merg! Ura! Laughing
Of course ca m-am topit la respectivul cu "A dangerous mind"; mdeh, surprinzator, nu? Wink Nici ala cu Matthew nu e rau deloc, da' deloc.

*E cam off-topic dar...din partea unei foarte incantate Miss C. Snooker rules!

Nu-i asa ca-i frustrant ca nu ne lasa BBC-ul sa vedem marea majoritate a filmuletelor? Twisted Evil Sa ne mutam acolo! PC-urile!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 10 Feb 2006, 19:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

URAAA!!! Smile WOW!!! Laughing In sfirsit am vazut si eu citeva filmulete din anii de glorie ai jucatorilor,si ma refer la Steve,Dennis si JIMMY Wink ,bineinteles!!!Uuuuu!!! Laughing
Multumesc mult,mult,mult de tot pt.link,Miss C!
Comentariile le voi pune la subiectul “jucatori”-Clara vegheaza! Wink



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Vin 10 Feb 2006, 20:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Snooky, ma bucur ca ti-au placut Smile . Da' tu lor? Si ele mie Laughing . Dar sa dam Cezarului ce-i al Cezarului si lui Lady Hunter ce i se cuvine Wink , ca dumneaei l-a mentionat pe prima pagina a topciului. Eu n-am facut decat sa reamintesc linkul.

*Zici ca ti se vad toate? Mie breakurile maxime nuu Crying or Very sad . Sau n-am io rabdare. Si cica 2 mbps Rolling Eyes .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin 10 Feb 2006, 20:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca-i asa atunci mii de multumiri,Lady C.!!! Smile
Nu am putut vedea toate filmuletele Sad ,decit 1 break al lui Ronnie Smile ,Breakul lui JIMMY Wink Smile 8) ,Finala Steve-Dennis Smile si un un joc al lui Mark. Restul nu mi se deschid-nu stiu de ce. Crying or Very sad
Stii cumva dc.aceste filme se pot copia?Eu am incercat si ori nu stiu ori este interzis.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Vin 10 Feb 2006, 21:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ai noroc, Snooky! 8) Mie nici un break n-a binevoit sa se deschida Evil or Very Mad ! Ma tem ca nu se pot...savura in liniste, ca te roaga politicos sa dai click stanga pe ele Smile . Nu-i bai, ca m-am consolat cu trailerul. Ohhoooo!!!! 8)
Inca un lucru: www.snookaa.de ; cam aceleasi minunatii, dar si niste noutati. Atentie ca-s cu extensia ( Question ) .rar ! Mie mi s-a redat o avalansa de caractere Evil or Very Mad si atat.
Deci votez pentru scoaterea in afara legii a extensiei .ram. Aproape toate minunatiile de pe BBC sunt in formatul asta; e tare frustrant Crying or Very sad . (Spun asta ca mi se facuse pofta de Mondialul 2004 si...zilch, nada si rien.)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 12 Feb 2006, 13:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:
Daca-i asa atunci mii de multumiri,Lady C.!!! Smile


Not Lady C....Lady Hunter. I can't take the credit. Razz



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 12 Feb 2006, 13:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Scuze! Smile Wink sint cam noua pe forum,inca nu va cunosc prea bine.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Linkuri noi, poze noi Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 41, 42, 43  Următoare
Pagina 3 din 43

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community