Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discutii
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2019-2020 » Campionatul Regatului Unit 2019
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 5 Dec 2019, 16:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

AndreiCS a scris:
Poze

PS: in frame-ul decisiv al intalnirii Maflin-Allen am fost aprostrofat de unul dintre supraveghetori ca, daca continui a mai face poze si filma, risc sa fiu invitat afara si sa raman fara telefon, desi vreunul dins spectatorii din jur nu mi-a atras atentia ca ar fi deranajt de lumina display-ului!

. . .

. .

. .



Multe, multe mullțumiri, Andrei, pentru informații, impresii și poze !

Tot nu mi-a trecut furia contra tembelului a cărui vârstă o văd ca pe o circumstanță agravantă, nu atenuantă. Twisted Evil Stuart a avut toată dreptatea să se supere.

Nu știu dacă nu cumva îmi joacă memoria vreo festă (vârsta, deh !), dar parcă biletele all day se vindeau numai înainte de turneu. După ce turneul începea, nu se mai puteau cumpăra decât „la bucată.” Dar nu mai știu cum stau acum lucrurile.

Tristă rău chestia cu media de vârstă a publicului...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 5 Dec 2019, 16:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Seba a scris:
cel putin interesanta freza lui Gary Wilson





Wink



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ovidiu
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Apr/2015
Mesaje: 214
Locație: Muntenia

MesajTrimis: Joi 5 Dec 2019, 17:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie pierde chiar de ziua lui. Laughing S-a vazut ca jocul scartaia inca de la meciul trecut.

Acum mi-as indrepta atentia catre Liang, de admirat faptul ca a venit inapoi in York pentru a continua turneul. Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Tour Championship 2021
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ovidiu Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 5 Dec 2019, 17:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Joi 5 Dec 2019, 18:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie cazu totusi de pe un cal mare nu ca Robertson de pe...un manz!!!!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
AndreiCS
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2008
Mesaje: 366

MesajTrimis: Joi 5 Dec 2019, 19:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:

parcă biletele all day se vindeau numai înainte de turneu. După ce turneul începea, nu se mai puteau cumpăra decât „la bucată.” Dar nu mai știu cum stau acum lucrurile.


Se pot achizitiona bilete "all day" pentru ziua sferturilor de maine:



pana si la finala, insa la balcon:



In alta ordine de idei mi-am facut curaj si m-am indreptat spre centrul orasului dimineata, la intoarcere, cu cca 90 de minute inainte de inceperea sesiunii de dupa-amiaza, il zaresc pe Steve Davis, se pastreaza bine pentru varsta dumnealui, era insotit de o doamna mai tanara, nu stiu daca era fata dansului.
Ulterior, dupa ce am intrat in arena si a inceput comentariul in casti, am zis sa-mi achizitionez si eu "pachetul", sa mai animez atmosfera, insa atipeam in fiecare frame al primei reprize, de fapt inainte, la prezentarea lui Rob Walker, am aflat ca Davis era unul din comentatorii mesei secundare.

Astazi, am plecat la scorul de 4-2 pentru Gary, am mers sa mananc si sa incerc sa dorm 30 de minute, in speranta ca nu voi mai "suferi" in sesiunea de seara.

PS: insa in prezent, cel care a devenit doar al 4-lea jucator profesionist din istorie care sa realizeze 4 sutare consecutive intr-o intalnire, este condus in decisiv!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui AndreiCS Trimite mesaj privat
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Joi 5 Dec 2019, 19:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iata draga Clara ca Tarie Tac mai fac o victima!!!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 5 Dec 2019, 21:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daaa, grozaaaav mă bucur.

Thanks, Andrei. În altă ordine de idei, Steve Davis n-are fete, numai doi băieți. Laughing

_____________________




_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Joi 5 Dec 2019, 21:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ai omis draga Clara sa-i mai spui prietenului Andrei ca nasul baietilor lui Steve Davis este stimabilul,onorabilul si venerabilul Barry Hearn!!!Sic!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 5 Dec 2019, 21:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred că e bine să spunem chiar tot ce știm... Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Vin 6 Dec 2019, 0:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se poate opri meciul dintre Mark și Matthew?! Vă rog frumos! Continuă mâine... Nu-mi place să-i văd chinuindu-se în halul ăsta... Sad

@Andrei: Mulțumim pentru toate informațiile oferite. Regatul și „datinile” sale reprezintă o experiență specială, mixed feelings cum s-ar zice. Wink



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Ovidiu
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Apr/2015
Mesaje: 214
Locație: Muntenia

MesajTrimis: Vin 6 Dec 2019, 0:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mircea22 a scris:
Se poate opri meciul dintre Mark și Matthew?! Vă rog frumos! Continuă mâine... Nu-mi place să-i văd chinuindu-se în halul ăsta... Sad


Ei deja mă duc cu gândul la ipoteza ridicării trofeului de către Bond. Rolling Eyes Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Tour Championship 2021
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ovidiu Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 6 Dec 2019, 0:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred c-o să am nevoie să merg la psiholog...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 6 Dec 2019, 13:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

.





Sferturi 2019
Nigel Bond, 54 ani
John Higgins, 44
Matthew Stevens, 42
Stephen Maguire, 38
Mark Allen, 33
Ding Junhui, 32
Liang Wenbo, 32
Yan Bingtao, 19
Media de vârstă : 36,8 ani

Sferturi 1999
John Higgins, 24 ani
Michael Holt, 21
Matthew Stevens, 22
Ronnie O'Sullivan, 23
Mark Williams, 24
Darren Morgan, 33
Dave Harold, 32
Stephen Hendry, 30
Media de vârstă : 26,1 ani



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
AndreiCS
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2008
Mesaje: 366

MesajTrimis: Vin 6 Dec 2019, 13:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

M-am bucurat de victoria dramatica a "fetelor" la handbal, 28-27 in fata unguroaicelor, meci decisiv pentru calificarea in grupele finale:


Revenind la UK Championship as avea cateva intrebari:
1. In cazul lui Ronnie, stiind ca isi serbeaza ziua de nastere pe perioada campionatului, nu puteau fi facute modificari in programul meciurilor astfel incat, in situatia cand Ronnie s-ar fi calificat in optimi, meciul lui sa nu fie programat in ziua lui de nastere.
2. Oare au fost transferati banii catre fondul de caritate?

126 de sutare, desi maximul a fost realizat acum mai bine de o saptamana.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui AndreiCS Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2019-2020 » Campionatul Regatului Unit 2019 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
Pagina 3 din 6

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community