Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Discutii
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2019-2020 » Campionatul Regatului Unit 2019
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 7 Dec 2019, 18:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Ovidiu
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Apr/2015
Mesaje: 214
Locație: Muntenia

MesajTrimis: Sâm 7 Dec 2019, 18:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Seba a scris:
Ovidiu a scris:
Seba a scris:
consider lipsă de respect si comportament nesportiv din partea lui Mugs să joace în adidași


A avut probleme medicale, nu a venit de capul lui așa. Ba chiar a jucat și cu piciorul in ghips mi se pare (parcă la Campionul Campionilor).


saracutul... dar nu am sesizat nicio problema de deplasare... probabil "refacerea" merge bine nu?

pentru el... find mai corpolent... e mai confortabil cu adidasi...


Da, la meciul cu Trump de la acel turneu a venit asa, chiar de apreciat. Nu doresc sa-i iau apararea, doar as vrea sa evidentiez ca a avut o problema reala. Ca nu este estetic pentru un sport elegant, de acord.

Revenind... sper sa fie si Maguire in finala, na! Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Tour Championship 2021
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ovidiu Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 7 Dec 2019, 19:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mags e deja sigur de locul de la Ally Pally și asta înseamnă mult. Wink

Mâine, finala va însemna și debutul lui Greg Coniglio în ultimul act al unui turneu din „Tripla Coroană.”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Dr.Killjoy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 388

MesajTrimis: Sâm 7 Dec 2019, 20:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Seba a scris:
Ovidiu a scris:
Seba a scris:
consider lipsă de respect si comportament nesportiv din partea lui Mugs să joace în adidași


A avut probleme medicale, nu a venit de capul lui așa. Ba chiar a jucat și cu piciorul in ghips mi se pare (parcă la Campionul Campionilor).


saracutul... dar nu am sesizat nicio problema de deplasare... probabil "refacerea" merge bine nu?

pentru el... find mai corpolent... e mai confortabil cu adidasi...


Nu doresc sa insist pe subiect, totusi trebuie sa reamintesc, faptul ca in 2014, la acelasi turneu, Ronnie O'Sullivan, pe intreaga durata a turneului, a purtat pantofi sport, datorita unei entorse. Pantofi ce ieseau mult mai mult in evidenta, fata de ce a purtat aseara Stephen Maguire.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2018, UK Championship 2018, Tour Championship 2019, World Grand Prix 2021
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dr.Killjoy Trimite mesaj privat
AndreiCS
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2008
Mesaje: 366

MesajTrimis: Sâm 7 Dec 2019, 20:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am cumpărat lozuri pentru la primăvara, mă simt norocos!






Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui AndreiCS Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 7 Dec 2019, 21:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Good luck ! Cool



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Seba
Addicted to snooker


Data înscrierii: 22/Apr/2010
Mesaje: 257
Locație: Timișoara

MesajTrimis: Sâm 7 Dec 2019, 21:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce entorsa are Maguire? E o lipsa de respect si atat. Extra confort... cu siguranta e un avantaj.

Poate acelasi medic care l-a scutit de purtarea papionului a pregatit o adeverinta beton Very Happy

Nu mai insist nici eu pe subiect


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Seba Trimite mesaj privat
AndreiCS
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2008
Mesaje: 366

MesajTrimis: Sâm 7 Dec 2019, 21:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Seba, exagerezi!

Maguire is on fire!!!


PS: după prima roșie a frame-ului 4, din spate se aude-“147 coming!”

PPS: e ghinionist!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui AndreiCS Trimite mesaj privat
Seba
Addicted to snooker


Data înscrierii: 22/Apr/2010
Mesaje: 257
Locație: Timișoara

MesajTrimis: Sâm 7 Dec 2019, 22:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

joaca impecabil... cred ca e turneul lui


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Seba Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 7 Dec 2019, 23:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
AndreiCS
Addicted to snooker


Data înscrierii: 29/Ian/2008
Mesaje: 366

MesajTrimis: Sâm 7 Dec 2019, 23:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Master class

Goodbye, York!




Ultima modificare efectuată de către AndreiCS la Sâm 7 Dec 2019, 23:51, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui AndreiCS Trimite mesaj privat
Dr.Killjoy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 388

MesajTrimis: Sâm 7 Dec 2019, 23:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Seba a scris:
Ce entorsa are Maguire? E o lipsa de respect si atat. Extra confort... cu siguranta e un avantaj.

Poate acelasi medic care l-a scutit de purtarea papionului a pregatit o adeverinta beton Very Happy

Nu mai insist nici eu pe subiect


"Trolleala" ta de 2 lei la mine nu tine. In rest, "do as you please" .

Trecand la lucruri serioase:

In primul rand, ii multumesc lui Andrei, pentru feedback-ul de la fata locului.
In al doilea rand, imi pare rau pentru faptul ca nu s-a organizat Oscue de data asta.
Nu in ultimul rand, felicitari lui Stephen Maguire !



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2018, UK Championship 2018, Tour Championship 2019, World Grand Prix 2021
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dr.Killjoy Trimite mesaj privat
Ovidiu
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Apr/2015
Mesaje: 214
Locație: Muntenia

MesajTrimis: Dum 8 Dec 2019, 1:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Woo, Allen a marcat doar 105 puncte. Shocked A sarit o scanteie din Mags 2004, cel care reprezenta pariul multora pentru dominarea circuitului mondial.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Tour Championship 2021
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ovidiu Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 8 Dec 2019, 1:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Și asta în 89 de minute și 8 secunde ! Ceea ce nu-nțeleg eu, apropo de Mags & pe lângă acest meci : cum se face că, atunci când ai în garaj un Bentley care-i taie oricui răsuflarea, vii atât de des, la ocazii festive, tot cu un amărât de Ford la mâna a doua ?... Shocked



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Seba
Addicted to snooker


Data înscrierii: 22/Apr/2010
Mesaje: 257
Locație: Timișoara

MesajTrimis: Dum 8 Dec 2019, 9:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dr.Killjoy a scris:

"Trolleala" ta de 2 lei la mine nu tine. In rest, "do as you please" .


Nici măcar suma aia nu o dau pe părerea ta așa că nu te mai obosi.

Chiar și comentatorul, care a mai practicat acest sport, mi-a dat dreptate.

Clara White a scris:

cum se face că, atunci când ai în garaj un Bentley care-i taie oricui răsuflarea, vii atât de des, la ocazii festive, tot cu un amărât de Ford la mâna a doua ?...


La modul cum joaca eu cred ca ii poarta noroc... Sper sa castige turneul!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Seba Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2019-2020 » Campionatul Regatului Unit 2019 Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
Pagina 5 din 6

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community