Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Michael Holt
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mar 15 Noi 2005, 1:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oare chiar asa sa le prisoseasca spatiul celor de la worldsnooker.com? Ia mai bagati, domnilor, niste turnee pe-acolo Twisted Evil ; si se rezolva! Si toata lumea-i fericita! Si Holt nu mai are loc sa scrie Twisted Evil !

Clara, cu picioarele in masa da altcineva Wink . Sa nu confundam lucrurile! Exclamation Exclamation
Are copyright pe gestul asta. Si pe cateva in plus. Rolling Eyes
Laughing Laughing Laughing Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20208
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 15 Noi 2005, 2:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce să mai vorbim ?!... Rolling Eyes Laughing Nu mai inventariez și gesturile de proastă creștere & sportivitate discutabilă... Rolling Eyes Twisted Evil Laughing Totuși, porecla lui Michael pare nițeluș exagerată, cu toată faza lovitului mâinii de mantă. În fond hitman înseamnă killer, ucigaș plătit, asasin profesionist... Poate doar față de cititori... Rolling Eyes Twisted Evil Laughing Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 15 Noi 2005, 14:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chestia asta chiar a aparut pe worldsnooker.com? Ma surprinde. Dak viatza lui Michael e asha de ,,interesanta'' imi pare rau pentru el. Shocked



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mar 15 Noi 2005, 23:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar rele mai sunteti... Laughing Rolling Eyes


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mie 16 Noi 2005, 14:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu-i vorba de rautate aici. Pur shi simplu...oricat mi-ar placea acest jucator(shi-mi place mult) nu pot crede ca altceva mai interesant nu a putut scrie in acel jurnal. Dar eu nu-s aici sa judec pe nimeni asha ca nu mai comentez...(nu vreau sa se creada ca-s rautacioasa Very Happy). Oricum acest subiect nu este atat de important...cat sa fie dezbatut atat...Michael is a big boy...shi poate scrie ce vrea el. Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20208
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 16 Noi 2005, 15:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft a scris:
Michael is a big boy...shi poate scrie ce vrea el. Smile


Cu o condiție : să nu țină a și publica ceea ce scrie !... Laughing Laughing Laughing

Altminteri, nu trebuie să ne abținem de la a ne exprima părerile de teamă că cineva ne-ar eticheta într-un fel sau altul. Etichetările de acest fel nu constituie ... argumente. Wink Laughing Motiv în plus pentru a sublinia că e de dorit, nu-i așa, ca discuțiile să rămână focalizate asupra subiectelor care le-au generat și nu asupra persoanelor care participă la ele. Wink Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mie 16 Noi 2005, 15:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

What's right is right. Very Happy



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20208
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 24 Noi 2005, 5:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hai să mai fac o încercare... Oricum, toate stângăciile - gerunziile, mai ales Rolling Eyes - îi aparțin autorului ... Wink Laughing

Luni, 7 noiembrie. M-am antrenat mult pentru că am meciuri de calificare pentru China Open și pentru Mastersul de la Wembley. Îmi place să mă antrenez și simt că jocul îmi merge bine. Uneori e greu să fii departe de casă, dar presupun că ajungi să te obișnuiești.

Încerc să mă relaxez și să mă îndepărtez de snooker oricând mi se ivește ocazia. Acum citesc autobiografia lui Stuart Pearce, Psycho. Sunt suporterul echipei Nottingham Forrest și am fost și fan al lui Pearce. E un tip pe care poți să-l iei ca exemplu și care nu umblă cu ascunzișuri. Cartea e amuzantă și e scrisă cu sinceritate.

Marți. Azi m-am antrenat, iar după aceea m-am dus la sala de fitness cu un amic. Mortală treabă. Pedalezi pe bicicleta fixă și apoi faci alte exerciții istovitoare, dar la urmă te simți nemaipomenit. Îmi place mult la sală – acolo ai ocazia să mai și stai de vorbă cu prietenii – dar trebuie să rămâi motivat și să te duci cât mai des.

Miercuri. În dimineața asta m-am antrenat, concentrându-mă asupra marcării a cât mai multe puncte. Merge bine și abia aștept meciul de vineri din calificările pentru China Open.

După-amiază m-am dus la un film, aici în Nottingham. Am văzut noua producție Wallace-Grommit. A fost amuzant, într-adevăr m-a făcut să râd. Filmele sunt unul dintre hobby-urile mele. Abia aștept să găsesc noul DVD cu Batman: Christian Bale e unul dintre cei mai buni actori. Când eram puști, am văzut o mulțime de filme cu Batman și Superman împreună cu prietenii mei.

Joi. Am făcut drumul spre Prestayn împreună cu tata, Mick Holt. Am condus relaxat și m-am pregătit pentru meciul cu Judd Trump. Judd e un tânăr care se află în primul lui sezon de profesionism, dar deja se spun multe lucruri bune despre el. Nu sunt îngrijorat, dar știu că nu pot să-mi permit să-l iau în ușor. Nu are decât 16 ani, însă e un jucător bun, de mare viitor.

Vineri. N-a fost cel mai bun meci din lume, dar am reușit să scot o victorie învingându-l pe Judd cu 5-4 ca să mă calific pentru China. Dacă aș fi pierdut aș fi fost foarte dezamăgit. Am ratat calificarea pentru Malta Cup, așa că era important să mă calific pentru un turneu în străinătate, în acest sezon. Aștept cu nerăbdare să joc în China, dar să și vizitez câte ceva pe acolo. Mi-ar plăcea să văd Marele Zid și să încerc să cunosc câteva lucruri din cultura și din bucătăria lor. Când sunt acasă, mai gătesc și eu câte puțin. Îmi place să pregătesc mâncăruri chinezești și îmi fac mâna și la cele italiene. De obicei, îmi place să încerc orice.

În seara asta am mâncat împreună cu bunul meu prieten Nigel Bond și cu tații noștri. Nigel e un jucător cu mare experiență și am avut multe de învățat de la el. O încheiere plăcută a unei bune zile de muncă.

Sâmbătă. Drumul spre casă. Mi-am petrecut dimineața relaxându-mă. M-am uitat la Football Focus, una dintre emisiunile mele preferate. Sunt mare fan al fotbalului și îmi place să fiu la zi cu ceea ce se mai întâmplă. Caut să nu ratez emisiunea, dacă se poate, dar bineînțeles că programul meu competițional are prioritate.

Seara, m-am dus la un păhărel împreună cu fratele meu Matt și cu câțiva amici. E plăcut să ieși în oraș să te relaxezi, mai ales după ce te-ai antrenat mult. Am mers pe la câteva baruri, iar pe urmă, când ne-am întors acasă, le-am făcut băieților niște pâine prăjită.

Duminică. Am călătorit spre Prestatyn din nou, fiindcă iar am meci cu Judd Trump, în calificările pentru Masters. O să vrea să-și ia revanșa. Nu prea sunt superstițios și nu am “ritualuri” înainte de meci. Pur și simplu încerc să mă relaxez și să-mi fac un antrenament de încălzire, ca să mă simt bine în meci.

Luni. Ce zi ! Am avut de jucat două meciuri, așa ceva n-am mai făcut de ceva timp. Judd e un jucător bun, dar cred că am învățat din primul nostru meci și de data asta l-am învins cu 5-2. Am îmbucat ceva și pe urmă am jucat cu Joe Swail. Joe m-a învins în ultimele noastre meciuri și a făcut-o din nou și azi, câștigând cu 5-2.

Am fost dezamăgit, dar Joe a jucat foarte bine. A făcut breakuri bune (74, 47, 125 și 73) și practic, n-am avut nici o șansă, ceea ce e frustrant pentru că știu că pot să joc mult mai bine decât atât.

M-am întors acasă, la Nottingham și acum abia aștept să plec joi în Elveția. De ce mă duc acolo o să aflați săptămâna viitoare.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 24 Noi 2005, 11:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Haide...totushi e o imbunatatzire fatza de data trecuta...acum a shi ieshit din casa Laughing Laughing Laughing Glumesc. Embarassed



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20208
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 24 Noi 2005, 11:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft a scris:
Haide...totushi e o imbunatatzire fatza de data trecuta...acum a shi ieshit din casa Laughing Laughing Laughing Glumesc. Embarassed


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Joi 24 Noi 2005, 15:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Ce interesant! Laughing Laughing Ash fi zis ce tare, dar nu mi-am permis! Ei, n-am sa fiu retzinuta totushi si am sa spun ca-mi place ca baiatul asta este relaxat mereu!
In ceea ce priveste "ash fi fost dezamagit daca ash fi pierdut" (expresie atat de folosita in lumea sporturilor)... Mda, that's great, si eu care credeam ca ai fi fost happy pappy! Razz Am obosit putzin de expresia asta. Very HappyVery HappyVery Happy
In privintza "bucuriei de a pierde" asta cred ca nu l-am auzit decat pe Ronnie spunand - ca s-ar bucura sa piarda (or mai fi fost si altzii, dar nu-mi aduc aminte in acest moment). Drept urmare... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
LORD! In momentul asta imi dau seama ce placut ar fi sa scrie un jucator de top un jurnal de genul asta. Very Happy Poate ar fi o idee sa le scriem si sa le sugeram. Laughing Laughing Laughing Dar poate ei n-au timp si nu s-or relaxa intr-atat. Sau ar mai fi placut sa vedem si parerea lui Jo-Jo despre meciuri... Avand in vedere ca Mike tot vorbeste despre el (ar trebui sa-i spuna cineva si lui Jo-Jo cine-l pomeneste de atata vreme)... Very Happy Razz 8)



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20208
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 2 Dec 2005, 3:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
In momentul asta imi dau seama ce placut ar fi sa scrie un jucator de top un jurnal de genul asta.


MAAARE ADEVĂR GRĂIT-AI, MRS HENDRY !!! Sau ne amăgim ?... Wink Laughing Oricum, în afară de site-ul WSA, greu de crezut că s-ar găsi vreun editor care să aibă acea death wish în stare să-l împingă a publica măiastra proză holtiană în privința căreia pesemne c-am devenit masochistă, fiindcă ... iată ultimul – adică cel mai recent Rolling Eyes Twisted Evil – episod :

Marți [22 noiembrie]. La sfârșitul însemnărilor de săptămâna trecută, spuneam că urma să plec în Elveția. Particip la Openul Elveției și e o ocazie să mai acumulez ceva practică de competiție înainte de Travis Perkins UK, care începe la York, în decembrie. M-am antrenat foarte serios și sunt hotărât să-mi mențin și chiar să-mi îmbunătățesc forma datorită căreia m-am calificat la China Open. N-am reușit să mă calific și la Masters, dar sper să ajung cât mai departe în [turneul din] Elveția. Acolo o să pot să-mi petrec și ceva mai mult timp cu prietena mea, Julia, care locuiește în Southend. În această călătorie, mă însoțesc și ea, și tata.

Miercuri. Am terminat de citit autobiografia lui Stuart Pearce. A jucat la Nottingham Forrest, echipa al cărei suporter sunt. E un mare idol de-al meu, iar cartea nu m-a dezamăgit. Rămâne o lectură minunată pentru că el a fost un caracter atât de puternic, atât de hotărât să învingă ! Sunt câteva istorisiri foarte bune despre ce înseamnă să joci la nivelul cel mai înalt al performanței atât în fotbalul intern cât și în cel internațional.

În seara asta, am plecat spre Southend, ca să mai stau cu Julia, iar mâine, la aeroportul Stanstead, luăm împreună avionul către Elveția. O să am ocazia să fiu mai mult timp alături de ea [Julia !], să văd câte ceva din oraș și să cumpăr ciocolată Toblerone.

Joi. Azi am călătorit spre Elveția. Un zbor nu prea lung, dar care a fost cu atât mai plăcut cu cât mai erau alți 15 jucători în același avion. Am râs și am stat de vorbă cu câțiva dintre ei.

Hotelul e foarte bun. Am mâncat și ne-am dus la culcare devreme, fiindcă mâine am primul meci. I-am promis Juliei că într-una din zile o să mergem la cumpărături. Vreau s-o invit și la o cină romantică.

Vineri. Am jucat cele trei dintre meciurile din grupă și le-am câștigat pe toate, așa că sunt pe locul întâi. Sunt mulțumit de felul cum am jucat. Pe urmă, am fost la restaurant cu Julia, cu tata și cu alți câțiva jucători între care și David Roe. Am mâncat câte o pizza și am petrecut o seară relaxantă. Apoi, după ce ne-am întors la hotel, ne-am uitat la un film pe DVD player-ul meu portabil.

Sâmbătă. Competiția a ajuns în faza ultimilor 48. Am câștigat meciul de dimineață și m-am calificat în șaisprezecimi. Pe urmă, l-am bătut pe Chris Norbury, așa că mâine joc în optimi cu Mark Selby. Seara, am scos-o pe Julia la o cină chinezească romantică. Sper că așa mi-au mai crescut acțiunile. Îmi place cam orice mâncare. Dacă ar fi să aleg meniul ultimei mele mese, m-aș opri în mod sigur la un curry. Pui tikka balti cu pâine naan simplă, un keema naan și niște pilaf. Ăsta ar fi meniul meu preferat. Îmi place mâncarea chinezească și gătesc și eu o mulțime de fripturi. Fripturile îmi ies cel mai bine. Sosurile le cumpăr, dar dacă am timp, fac sosul meu preferat sau încerc câte o rețetă dată de altcineva. După-amiază am fost și prin magazine. Julia și-a luat niște pantofi de sport Adidas și o curea, iar eu mi-am cumpărat, în fine, ciocolata dorită.

Duminică. Azi, Mark Selby m-a învins cu 4-0. A jucat într-adevăr bine, așa că n-am de ce să mă plâng că am fost eliminat din turneu. Restul zilei l-am petrecut relaxându-mă și m-am dus cu Julia la un McDonalds. Din când în când, câte o masă dintr-astea face toți banii. Ne-am mai și plimbat. Stăm la Luffingham, unde e foarte plăcut, iar oamenii sunt foarte prietenoși. Seara, m-am dus la recepția jucătorilor, unde a fost foarte distractiv. Am băut câteva pahare și am stat de vorbă cu ceilalți jucători.

Luni. Azi am zburat spre casă. Am lăsat-o pe Julia în Southend, iar eu am plecat către Nottingham cu tata. M-am simțit bine la Luffingham și mi-ar plăcea să mă întorc acolo într-o zi. Azi m-am dus la sala de fitness, fiindcă eram nerăbdător să-mi reiau antrenamentul fizic. Nu ai întotdeauna ocazia să te duci la sală atunci când ești plecat. Depinde dacă hotelul în care stai are o asemenea sală. Am făcut exerciții la bicicleta specială, ceea ce mi-a prins bine. Pe urmă m-am simțit mult mai în formă, mai ales după toate mesele bune la care m-am aruncat în Elveția. De obicei, încerc să am cea mai mare grijă de sănătatea mea. Sunt foarte disciplinat, dar uneori mai scap caii la câte o mâncare gata preparată.

În după-amiaza asta m-am dus să-mi cumpăr noul CD Oasis, Let There Be Love. Sunt un mare fan al celor de la Oasis și-mi place ultimul lor album Don’t Believe The Truth. Fratele meu Matt și-a lansat tot azi primul CD cu formația lui care se cheamă Kull. Single-ul lor Tick-Tack-Toe se găsește la toate magazinele bune. Dacă vreți să aflați mai multe despre această formație, de ce să nu aruncați o privire pe site-ul lor www.thekull.co.uk. Sunt și eu un fan de-al lor și-i urmăresc ori de câte ori pot. Pregătesc câteva piese noi, așa că fiți pe fază. (Reclamă pe site-ul WSA ?!... Twisted Evil Rolling Eyes )

Marți. Azi m-am antrenat și asta o să fac cea mai mare parte a săptămânii, ca să fiu pregătit pentru UK. Primul meu meci e cu Ricky Walden și va fi unul dur, dar îl aștept cu nerăbdare. Seara m-am dus la sala de fitness, după care m-am uitat la noul Harry Potter, împreună cu câțiva prieteni. N-a fost rău, dar nu prea e genul meu de filme. Reveniți săptămâna viitoare ca să vedeți cum mă descurc la York.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 2 Dec 2005, 9:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:

Sper că așa mi-au mai crescut acțiunile.


Ahem. Rolling Eyes Rolling Eyes Suna ciudat... Rolling Eyes Shocked

Clara White a scris:
În după-amiaza asta m-am dus să-mi cumpăr noul CD Oasis, Let There Be Love. Sunt un mare fan al celor de la Oasis și-mi place ultimul lor album Don’t Believe The Truth.


Are gusturi bune (in viziunea mea cel putin). Laughing Laughing Very Happy



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Vin 2 Dec 2005, 21:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asteptam cu nerabdare saptamana viitoare Shocked Laughing Laughing Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Vin 2 Dec 2005, 22:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Holt strikes again!!! Nu se poate!!
Ce death wish, Mrs. White? It's waaayy beyond that!!!!
Asa adunatura de banalitati hibridate cu platitudini si altoite pe locuri comune n-am citit demult Shocked Shocked . Nenea WSA, va rugam...stati asa! Exclamation M-am prins Idea Idea ! Sir Rodney Walker and his merry men s-au plictisit de atatea critici cu privire la turnee si premii-de fapt la aproape desavarsita lor absenta-si au "sugerat" Twisted Evil sa apara chestia asta pe site. Holt n-are nici o vina, e doar un pion inocent.
"Aha, tot ne criticati?? Na, enjoy this Twisted Evil Twisted Evil! " Si cui sa-i mai arda de critici dupa asa ceva?? De fapt o sa zicem cu totii multam fain cand s-o termina jurnalul Laughing .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 2 din 4

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community