Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Matthew Stevens
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 29 Apr 2005, 2:19    Titlul subiectului: Matthew Stevens Răspunde cu citat (quote)

Desi nu sunt un fan al lui Matthew am deschis acest subiect din 2 motive. Primul ar fi ca un jucator ca el cred ca merita sa aiba si el un topic al lui, iar al doilea motiv ar fi ca vreau sa remarc fairplay-ul de care a dat dovada Matthew la meciul de astzi cu Ian McCulloch. Stiu ca majoritatea jucatorilor ar fi facut probabil la fel dar totusi am fost impresionat de faptul ca desi era condus cu scorul de 4-0, atunci cand a facut un fault atingand cu mana o bila rosie si arbitrul nu a vazut el i-a spus imediat arbitrului despre faultul comis desi stia ca la cum era pozitia bilelor pe masa acest lucru l-ar fi costat probabil frame-ul. Nu a fost insa asa, a reusit totusi sa castige frame-ul respectiv si ma bucur ca a facut-o pentru ca macar pentru fairplay-ul de care a dat dovada a meritat sa castige acel frame. Bravo Matthew! Smile



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Sâm 30 Apr 2005, 21:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cu stevens pan` la capat ~~~ paste fericit ~~~~



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Sâm 30 Apr 2005, 21:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

haiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......breack`ul maxim.... haiiii Laughing Laughing Laughing



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mar 3 Mai 2005, 23:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De tot ce-mi pare mie bine este ca Matt are in sfarsit topic... si ca nu l-am deschis eu... Laughing Laughing Laughing Laughing
in rest... mi-e lene sa dau un copy-paste de la topicul CM>General...
ps: Miss Chigwell...care-i faza cu tigara... I must have missed it... am facut as aun slalom printre diferite chestii zilele astea incat...
oricum... Mi se pare atat de intrigant faptul ca si Hunter si Stevens sunt fumatori... I donnow why... pur si simplu... It's just one of those things that will never stop being wrong and bloody fuckin' sexy. Rolling Eyes Rolling Eyes
ps: cine are sub 18 ani aicea sa nu citeasca mesajul de mai sus... ups... ma scuzati... l-ati citit deja?! eh... asta-i treaba!... de-acuma.... Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 4 Mai 2005, 12:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citat:
ps: Miss Chigwell...care-i faza cu tigara... I must have missed it... am facut as aun slalom printre diferite chestii zilele astea incat...
oricum... Mi se pare atat de intrigant faptul ca si Hunter si Stevens sunt fumatori... I donnow why... pur si simplu... It's just one of those things that will never stop being wrong and bloody fuckin' sexy.



Eheeei, faza cu tigara. Dupa semifinala castigata camera l-a urmarit pe Matthew pana la vestiar. Acolo si-a pus tacticos tacul in cutie, a semnat fisa de joc, si-a scos cu un gest care numai dintr-o indelungata practica poate veni-si din pacate stiu si eu asta: My name is Miss Chigwell and I'm a smoker Embarassed -pachetul din buzunar si si-a aprins una rapid, ca pe peron cand se apropie trenul, cu mimica omului care tocmai a trecut peste un hop important.
Si apropo de fumat, se pare ca BBC a difuzat un material cu Ron tragand dintr-o tigara palmata ca-n statia de autobuz cand e mizerabil de frig afara. Deci nu a reusit sa se lase de dohan... Sad ( Poate nu trebuia sa scriu aici, da'daca mi-am amintit...)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mie 4 Mai 2005, 16:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy Very Happy Very Happy
eu n-am crezut niciodata ca Ronnie s-a lasat de fumat.....
presupun ca n-are nimeni nici o poza cu Matthew cu tigara in gura, nu? nici cu Paul? pacat.... Ar fi o contrareclama geniala la "Tutunul dauneaza grav sanatatii." Very Happy Very Happy



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Joi 5 Mai 2005, 17:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

SadSadSad...imi doream sa castige Stevens ... pentru Hunter... ( cred ca am zis asta peste tot ... dar .. intelegeti`ma .... lipsa lui Paulie imi dauneaza ... sufletzelului SadSad )



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 8 Mai 2005, 16:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sper ca Matthew sa aiba destula minte sub ciuful (acum)negru-si-rosu (sau invers ?!... Wink Laughing ) si sa dea curs ofertei lui Ray. Detalii la THE NEWS.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Dum 8 Mai 2005, 20:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu sper la fel. Nu are nimic de pierdut... Doar de castigat. Smile



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mar 10 Mai 2005, 21:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

GO RAY! MAKE THE BEST OUT OF MY MAN!..
Ooooops? am spus eu asta?... parca ziceam ca-l reneg... Eh.. It's Ray... He made me change my mind.... Laughing Laughing



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 19 Aug 2005, 16:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stiu ca sunt carcotasa dar...What's with the hair??!!!!

Din fata se vede bine intr-adevar dar cand il arata dintr-o parte..parca il si vad gata sa te atace cu sageata aia blonda Laughing
In schimb imi place foarte mult jocul lui. E in forma baiatul n-am ce zice. Si el si Stephen Maguire. Very Happy



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 17:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Wink Wink Wink Shocked huuh ... 6-1 pentru Stevens ... huh



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 18:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar ma mira faptul ca freza lui Matt a atras doar 1 comentariu. Ceea ce poate insemna ca:
1. Noi suntem toti foarte obiectivi.
2. Noi suntem majoritatea foarte open minded.
(no offence, aura)

oricum mie mi se pare interesanta. e o declaratie, no doubt that. si o demonstratie a faptului ca vopsitul parului e addictive. de la prima incercare Smile
Cat despre cele doua variante de mai sus.... hai ca fac un chestionar sa vedem voi ce credeti.



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 21 Aug 2005, 19:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smaranda a scris:
Chiar ma mira faptul ca freza lui Matt a atras doar 1 comentariu. Ceea ce poate insemna ca:
1. Noi suntem toti foarte obiectivi.
2. Noi suntem majoritatea foarte open minded.
(no offence, aura)

oricum mie mi se pare interesanta. e o declaratie, no doubt that. si o demonstratie a faptului ca vopsitul parului e addictive. de la prima incercare Smile
Cat despre cele doua variante de mai sus.... hai ca fac un chestionar sa vedem voi ce credeti.


Nu prea am vazut multe comentarii nici despre jocul lui Matthew. Nu cred ca lumea nu a remarcat schimbarea de look dar poate pur si simplu nu a avut timp/chef/dorinta sa faca vreun comentariu in sensul asta. In ceea ce ma priveste nu vad de ce as fi mai putin obiectiva sau open-minded daca vorbesc si de altceva decat prestatiile jucatorilor la masa.

PS: no offence taken smaranda Wink



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Lun 22 Aug 2005, 1:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca nu castiga finala asta il bateam cu mana mea!



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 1 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community