Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Matthew Stevens
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 7 Dec 2005, 20:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca stau bine sa ma gandesc, Matthew e al patrulea jucator preferat al meu... primul e, of course, Ronnie, al doilea Hunter, al treilea Higgins....



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mie 1 Mar 2006, 15:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E, n-am mai zis de multa vreme asta (si ma indoiesc c-atzi fi asteptat-o sa vina tocmai de la mine), dar... GO MATTHEW!!! Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mie 1 Mar 2006, 15:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de ce nu,mrs.hendry? Smile sau sa-ti spun mrs.Stevens acum? Wink glumesc! Wink

si eu as vrea sa mai cistige si Matthew ceva meciuri,ca in ultimul timp...nada! Sad
so,gooooo matthew!!!!!! Smile Smile Smile



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mie 1 Mar 2006, 16:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eh probabil ,,micile'' nereushite ale lui Matthew s'au datorat in ceva parte shi pierderii finalei Campionatului Mondial Confused Oricum sa se trezeasca incet-incet din suparare shi sa cashtige cat mai multe meciuri...sau de ce nu turnee...ca sa se mentzina pe linia de plutire. Razz



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Mie 1 Mar 2006, 16:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Matthew Stevens – Mark Davis 4-0
...oooooooooooooo GOOOOOOOOD ... să o țină tot așa... Wink



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Mie 1 Mar 2006, 16:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MINUNAT MECIUL LUI STEVENS ... mi'a plăcut super muuult ... GO Matthew GO !!! El mi'aș dori să câștige ... MERITĂ la felul cum a jucat Laughing



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 2 Mar 2006, 15:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vad ca lui Matthew nu'i merge prea bine in meciul cu Williams. Rateaza foarte des. Acum dupa mine Stevens sau nu se concentreaza destul , sau nu s'a pregatit suficient de bine pentru acest turneu. (Aici ma refer la o pregatire mentala). Rolling Eyes Sper sa cashtige cel putzin un joc inainte de pauza dintre sesiune sa nu intre'n pauza chiar asha de demoralizat! Rolling Eyes C'mon Stenens...you can do this. Poate'tzi poarta noroc dragonul de pe mansheta... Razz

* Sau poate te ajuta Zeita Fortuna! Shocked Shocked Shocked



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Joi 2 Mar 2006, 16:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

oricine ar cistiga dintre mark si matthew eu sint bucuroasa ! Smile
ii iubesc pe amindoi. Very Happy Wink



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20152
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 15 Apr 2006, 7:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Matt în The Scotsman de azi :

„Nu cred că sunt mai mult de 4 sau 5 jucători în stare să câștige acest titlu mondial, dar n-o să vă spun care anume”, a dat drumul la guriță galezul. Wink Laughing „În orice caz, nu mi se pare posibil ca noul campion să aibă peste 33 sau 34 de ani – acum, victoriile sunt greu de câștigat – ceea ce înseamnă că mai am la dispoziție încă vreo 5-6 încercări !... Lumea mă compară cu Jimmy, dar eu n-am pierdut decât două finale, mai am timp. Anul trecut, nu mi-a trebuit mai mult de o zi ca să depășesc momentul înfrângerii. Sigur că am fost dezamăgit, dar o dată ce ai făcut tot ceea ce ți-a stat în putință, asta e, nu ți se poate cere mai mult ! N-au intrat zilele-n sac și, la urma urmei, a fost doar un meci !

Nu-mi fac griji în legătură cu ieșirea din Top 16 – n-o să-mi pierd eu somnul frământându-mă pentru asta ! Dacă o să câștig Campionatul mondial, probabil că o să fiu în Top 5. Nu prea am încredere în mine în acest moment, dar mă străduiesc să fiu pozitiv și de-abia aștept să joc la Crucible. Oricum, nimeni nu se așteaptă să mă descurc bine.”



Primul meci e cel cu Joe Swail. „Joe e un bun jucător și un bun prieten. Nu mai există aici meicuri ușoare, dar el chiar este un adversar pe care aș fi preferat să nu-l întâlnesc ! Dacă o să pot să-mi fac jocul, o să fie bine.”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Sâm 15 Apr 2006, 12:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:

„Nu cred că sunt mai mult de 4 sau 5 jucători în stare să câștige acest titlu mondial, dar n-o să vă spun care anume”,


Nici macar un nume?!? Wink Just for us... Wink

Clara White a scris:
Lumea mă compară cu Jimmy, dar eu n-am pierdut decât două finale, mai am timp.


Vaaaai , dar ambitzios mai eshti Matt! Laughing



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 15 Apr 2006, 12:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

thanks,clara! Smile



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 18 Apr 2006, 19:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru Matthew miza meciului cu Joe Swail era mai mare asa ca ma bucur pana la urma ca a castigat(el si Joe se numara printre preferatii mei).Sper insa ca galezul sa nu se opreasca aici si sa treaca si de Ken.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mar 18 Apr 2006, 19:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai la fiecare Campionat Mondial Matt s'a descurcat...shi eu sper ca nici de data asta nu va fi o exceptie! Smile Ma uitam cat de multi jucatori sunt pe cale sa iasa din Top 16 si ma bucur ca Matthew s'a redresat. Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mie 3 Mai 2006, 20:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Matthew Stevens

Data nasterii: 11.09.77
Profesionist:1994
Break maxim: 145
Nickname : The Welsh Dragon
Nationalitate:: Welsh



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 12 Sep 2006, 9:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LA MULTI ANI,MATT!!!!



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 3 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community