Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Site
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Site
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
hf_integrale
Fan


Data înscrierii: 28/Apr/2005
Mesaje: 14
Locație: 1000 pistes

MesajTrimis: Joi 28 Apr 2005, 12:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

N-am vazut cand ai spus asta, dar oricum mi se pare cam drastic...



_________________
Squadra Lancia
www.LanciaDelta.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui hf_integrale Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Luci S



Data înscrierii: 28/Apr/2005
Mesaje: 9
Locație: Brasov

MesajTrimis: Joi 28 Apr 2005, 12:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hf_integrale a scris:
Bine... n-ar fi worldsnooker.com, dar tot e ceva 8)


Dk ai pasiune poti sa faci si cu resurse limitate sa semene cu worldsnooker.com Wink dar oricum cele spuse de tine sunt adevarate... ma rog, ceea ce este importat este ca se poate... precum spunea si o reclama de la Adidas: "Daca vrei cu adevarat, poti"

(p.s. vazand noua pagina worldsnooker.com nu pot decat sa imi retrag cuvintele spuse mai sus Rolling Eyes )



_________________
Squadra Lancia
www.LanciaDelta.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Luci S Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
BIGRED1984
Fan


Data înscrierii: 27/Aug/2007
Mesaje: 12
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 19 Feb 2008, 20:43    Titlul subiectului: sugestie Răspunde cu citat (quote)

pentru o mai mare deschidere catre lume Smile ... va propun si

http://www.google.ro/Top/World/Rom%C3%A2n%C4%83/Sport/Biliard/

Submit a Site

l-as fi adaugat eu dar nu stiu ce clauze sunt pe acolo si am considerat ca e
bine sa va las pe voi , daca vreti

Motto : "Web-ul organizat după subiect, în categorii"



_________________
In me the WishMaster
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui BIGRED1984 Trimite mesaj privat
break147
Fan


Data înscrierii: 03/Mai/2010
Mesaje: 10
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar 4 Mai 2010, 15:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am zis sa contribui si eu cu ceva la acest forum.
sper sa va placa acest nou logo.




Ultima modificare efectuată de către break147 la Mar 4 Mai 2010, 15:16, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui break147 Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar 4 Mai 2010, 15:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie-mi place, doar că ar fi mai bine ca bilele roșii să fie aranjate în triunghi.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20193
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 4 Mai 2010, 21:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Applause Foarte frumos, break147 ! Minunat ! Applause

Și sobru, și elegant, și percutant din punct de vedere plastic. Minunat ! 8) 8) 8)

Nu, Mihai, eu zic că tocmai așa cum sunt bilele e super-nostim și de foarte mare efect !

Very, very well done ! BIG THANKS ! Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 4 Mai 2010, 22:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e foarte frumos,felicitari!

bilele aranjate in acest fel seamana cu....un motociclist!...ma rog,fiecare cu imaginatia lui nu? hahahah



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mie 5 Mai 2010, 2:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte frumos realizat! Am inlocuit logo-ul vechi cu acesta.

Thanks, break147! Very Happy



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
danacateia
Addicted to snooker


Data înscrierii: 14/Sep/2009
Mesaje: 967
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 5 Mai 2010, 7:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

break147 a scris:
am zis sa contribui si eu cu ceva la acest forum.
sper sa va placa acest nou logo.

Interesanta dispunerea bilelor rosii ,o morisca spirala ,parca te astepti in orice moment sa o ia din loc !



_________________
Laureată a Premiului Oscue - UK Championship 2009, Turneul special de calificare la Masters 2010, China Open 2010
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui danacateia Trimite mesaj privat
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie 5 Mai 2010, 9:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, poate că eram puțin cam conservator, dar arată bine în "header"-ul paginii. Îmi place și tacul Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
snookerfan97
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Ian/2010
Mesaje: 739
Locație: Brasov

MesajTrimis: Mie 5 Mai 2010, 10:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Este foarte frumoasa imaginea.Mai ales bilele sunt foarte inspirate.
MULTE MULTUMIRI BREAK147 !!!!!



_________________
Whoever called snooker 'chess with balls' was rude, but right.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snookerfan97 Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mie 5 Mai 2010, 10:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi place si mie noul logo! Very Happy Applause



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Cristi
Addicted to snooker


Data înscrierii: 25/Ian/2010
Mesaje: 587
Locație: Galati

MesajTrimis: Mie 5 Mai 2010, 10:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte interesant noul logo si bine realizat...totusi era bine daca erau 15 bile rosii Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2013, Players Championship 2019
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cristi Trimite mesaj privat
break147
Fan


Data înscrierii: 03/Mai/2010
Mesaje: 10
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie 5 Mai 2010, 17:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cristi a scris:
Foarte interesant noul logo si bine realizat...totusi era bine daca erau 15 bile rosii Smile


celelalte 5 sunt deja in buzunarele mesei Very Happy Very Happy
multumesc pentru aprecieri...
@MihaiMese// un logo conservator cum sunt inventatorii jocului Smile

LE: daca aveti cumva alte preferinte cu privire la culoarea textului spuneti-mi, pot sa modific....


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui break147 Trimite mesaj privat
mihnea
Addicted to snooker


Data înscrierii: 31/Mai/2009
Mesaje: 289

MesajTrimis: Mie 5 Mai 2010, 21:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Arata foarte bine culorile, si ”rack”-ul de bile. Tacul nu este tocmai bine ales, din perspectiva unui cunoscator (niciun tac profesional nu are cauciuc in coada, si nici textul ”Custom cue” si ”ronnie osullivan” vopsite pe el, iar nuantele de auriu de pe tac mi se pare ca strica simplitatea logo-ului, dealtfel foarte bine venita ) Unul mai conservator cred ca s-ar fi integrat mai bine - Ex. http://www.peradon.com/Images/cues/34lazerlarge.jpg



_________________
”It was a hit and hope, and he forgot to hit it”
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mihnea Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Site Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 2 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community