Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Site
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Site
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 17 Apr 2011, 21:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca s-a mai discutat aspectul asta... parca.

Da... e vorba doar de un forum phpBB2, dar noi, cei de aici, punem strict accent pe continut, pe informatiile postate care ne sunt foarte utile. Cat timp stim unde sa ne uitam, nu avem probleme. Smile

Sincer, as gasi multe site-uri dedicate snooker-ului daca m-as orienta dupa un anumit design. Dar aici, dupa ce au trecut cativa ani cu aceeasi tema, parca n-ar merge o trecere la un design "modern".

Evident, asta o spun eu. Clara decide intr-un final. Very Happy

Totusi, oferta e de apreciat.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Ocnenodis hg
Addicted to snooker


Data înscrierii: 18/Sep/2011
Mesaje: 951
Locație: constanta

MesajTrimis: Lun 7 Noi 2011, 16:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca ar fi timpul sa se treaca...
...si pe aici la ora de iarna ca trecu cateva zile bune de la schimbarea orei.O omisiune minora ce se poate usor remedia.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ocnenodis hg Trimite mesaj privat
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Lun 7 Noi 2011, 19:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se poate modifica ora din cadrul profilului: Profile -> Timpul zonal -> GMT + 2 ore.



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 8 Noi 2011, 2:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oricâte noduri în papură ar dori cineva să găsească, numai ca să se afle-n treabă & vorbă, nu e vorba de nicio omisiune și fiecare utilizator își modifică ora, așa după cum a explicat Mircea.

_____________


Răzvan, abia acum am văzut mesajul tău : cel care decide este Zsolt, care ar urma să facă munca grea, dar, în ceea ce mă privește, nu că nu admir site-urile pline de minunății tehnice, dar prefer simplitatea și claritatea, oricât de demodate ar fi ele. Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Sâm 7 Ian 2012, 17:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Văd că forumul are un logo nou. Îmi place, felicitări persoanei care a făcut design-ul.



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Sâm 7 Ian 2012, 18:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, si mie imi place. Multe multumiri lui Redboy! Applause



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Sâm 7 Ian 2012, 18:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca va place, nu pot decat sa ma bucur. Sper ca nu v-ati atasat prea tare de logo-ul vechi. Smile



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 0:14    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am o idee pentru urmatorul logo.Literele s,n,cei doi o,k,e,r si urmatoarele sa fie formate dinbiute mai mici Wink .S sa aiba culoarea neagra, n roz,dublu o format din bilute mici rosi etc.O sa mai gandesc Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
mircea22
Addicted to snooker


Data înscrierii: 17/Feb/2009
Mesaje: 1198
Locație: Oltenia

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 5:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O singură sugestie pentru noul logo - lipsește postavul verde...



_________________
"That's inches away from being millimetre perfect." (Ted Lowe)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui mircea22 Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 13:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La sugestia ta Mircea, alta idee decat asta nu prea mi-a venit...



Eu unul, nu stiu ce sa zic. Voi (...sau doar Zsolt Very Happy ) decideti daca merge mai bine asa.



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 14:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu unul votez pentru varianta actuală, fără fond verde (cu el arată puțin ca un chenar din lumini cu neon)



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 15:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Redboy a scris:
La sugestia ta Mircea, alta idee decat asta nu prea mi-a venit...





Mmmm... nu cred. Oricât de mult aș îndrăgi verdele (și chiar este culoarea mea preferată), totuși varianta asta nu prea mi se pare că merge. Din punct de vedere cromatic, verdele acela nu îmbogățește, ci "încarcă". Din păcate, n-avem ce face, culoarea dominantă a forumului este albastrul, iar în asemenea condiții, verdele e foarte greu de introdus... Și eu votez tot pentru simplitatea elegantă a variantei deja instalate.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
cristian99
Addicted to snooker


Data înscrierii: 02/Oct/2011
Mesaje: 435
Locație: Slobozia

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 16:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da,ideea mea nu-i buna de nimic Crying or Very sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui cristian99 Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 17:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Reținem ideea ta, Cristian. Smile



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2012, 17:39    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu cred ca varianta actuala este mai buna. Verdele nu da bine pe fondul albastru.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Site Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 4 din 5

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community