Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Jimmy White
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Următoare
 
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
iatgsf
Fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 21

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 19:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Dar mi-e atit de drag omul acesta, incit win or lose, nu are nici o importanta.


Ai dreptate... abia astept sa vad un nou meci cu Jimmy.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui iatgsf Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 21:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Cosmin a scris:
In fata televizorului. Si m-am bucurat ca a castigat Jimmy. Dar sa fim seriosi, de cand nu mai castigase un turneu?


Da, de 12 ani si asta da performanta psihica ! Dar mi-e atit de drag omul acesta, incit win or lose, nu are nici o importanta. Hey, girls, Mrs.Hendry and Mrs. Hunter, don't you agree???... Laughing Laughing Laughing


Ba dea... Dar how nice it is when your ONE wins. Very Happy How nice... Smile It doesn't even make your night... It makes your month, asta pentru a nu zice your year. Smile) Razz



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary


Ultima modificare efectuată de către Mrs. Hendry la Mar 23 Noi 2004, 21:50, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
pharaoh



Data înscrierii: 22/Noi/2004
Mesaje: 3

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 21:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Desi nu a castigat foarte multe premii in ultimul timp este jucatorul meu preferat.. eu incepand sa ma uit la snooker decat de anul trecut. si s-a dovedit a fi jucatorul preferat inca dinainte ca unul dintre comentari sa isi dezvaluie simpatia pentru el fapt care nu a putut decat sa ma bucure.
Cel mai frumos moment pe l-am avut urmarind snooker a fost atunci cand jimmy a castigat players-ul. Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui pharaoh Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 23:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ai dreptate... abia astept sa vad un nou meci cu Jimmy.[/quote]
Very Happy Very Happy Very Happy Bravo ! Si eu, desi nu imi gasesc locul atunci cind joaca EL si ma plimb ca o leoaica in cusca. Ba, uneori, se mai intersecteaza in aer si cite unii dintre ( sau toti ) sfintii calendarului (ortodox, catolic, protestant etc, ca sunt pentru unitate - ecumenica, adica!... ) daca aud vreun comentariu depreciativ !... Mi-ai incalzit sufletul ! Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 23 Noi 2004, 23:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pharaoh a scris:

Cel mai frumos moment pe l-am avut urmarind snooker a fost atunci cand jimmy a castigat players-ul. Wink


Subscriu...fff emotionant..oricum cred ca facea tatal lui infarct daca nu castiga Jimmy



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Joi 25 Noi 2004, 3:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu chiar ma mir ca si asa nu a facut infarct, bietul old gentleman de 84 de anishori !... Pe mine, m-a impresionat momentul cind, dupa ce a reusit ultima lovitura, Jimmy a plecat capul pe tac pretz de doua-trei secunde si apoi, momentul cind batrinul Tommy White i-a tzucat, de-a valma, si pe Jimmy si pe Paul !!! ...Laughing Laughing Laughing Numai tata sa nu fii - deshi ma bate gindul ca alde Higgie inca nu e de acord cu asta... Laughing Laughing Laughing ( Sa-i traiasca micul scotian ! )



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 28 Noi 2004, 20:51    Titlul subiectului: Apropo... Răspunde cu citat (quote)

Pe Hallmark, in fiecare Duminica, exista un fel de serial de lung metraj care se numeste "Midsommer murders". Tipu` care detzine rolul principal imi pare ca seamana cu Jimmy White... Nu-mi dau seama daca seamana la fatza, dar stiu sigur ca seamana la ceva... Poate asha mi-l imaginez eu pe Jimmy, daca l-ash cunoaste in viatza reala. Very Happy
Check it out. Wink



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 28 Noi 2004, 21:15    Titlul subiectului: Re: Apropo... Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
Pe Hallmark, in fiecare Duminica, exista un fel de serial de lung metraj care se numeste "Midsommer murders". Tipu` care detzine rolul principal imi pare ca seamana cu Jimmy White... Nu-mi dau seama daca seamana la fatza, dar stiu sigur ca seamana la ceva... Poate asha mi-l imaginez eu pe Jimmy, daca l-ash cunoaste in viatza reala. Very Happy
Check it out. Wink

Mrs.Hendry, esti adorabila ! Very Happy M-ai facut sa-mi dau seama de ce imi placea atit de mult John Nettles ( parca asa il cheama pe actor ) ! Laughing Numai ca nu vorbeste cu acel cheeky cockney accent care ii place lui Jimmy... Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 28 Noi 2004, 22:14    Titlul subiectului: YAya... :) Răspunde cu citat (quote)

Ma tzineam de multa vreme sa-tz zic... Am tot omis. Smile John Nettles, ya. Smile Si, am sa indraznesc chiar sa zic ca I TRULY like John Nettles, mai ales ca nu vorbesc de Jimmy White, deci nu ma refer la your husband. Smile))
Oricum, ii raman fidela lui Stephen... Smile) Da` nu strica sa mai clatesti ochii, from time 2 time. Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 19 Ian 2005, 19:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

WELSH OPEN : Sorry, Jimmy, Crying or Very sad , but it' OK : everybody loves you anyway!... ( me included, naturally Laughing !...) Cum lucrurile au mers mai degraba rau in sezonul acesta, nu ramine decit ca ele sa mearga mai bine de acum incolo.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 19 Ian 2005, 21:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lasa Clara..Jimmy tot Jimmy ramane chiar daca mai pierde cate un meci pe ici pe colo. Wink



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 19 Ian 2005, 22:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, draga mea, oh, cît de așa e ! Multumesc pentru drăgălășenie. Fiindca Paul Hunter a spus cîndva, într-un interviu, despre Jimmy : "It hard not to love him." Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 14 Feb 2005, 23:52    Titlul subiectului: Ei, da, asha da... :) Răspunde cu citat (quote)

Da... Fantastice ultimele jocuri, pentru ca doar p-alea le-am vazut, evident.
Vreu sa-mi exprim pe aceasta cale simpatia fatza de Jimmy White, si in special respectul fatza de ce-a realizat astazi.
Ne-a demonstrat inca o data ca talentul este extrem de important si, mie una, mi-a amintit unul dintre motivele pentru care ma uit la snooker... Ce spectacol... Ce frumusetze...
Bravo Jimmy si sa-tz dea the Lord cat mai multe posibilitatzi sa te potzi desfashura asha cum ai facut-o astazi. Tot respectul. Smile Laughing Laughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Mar 15 Feb 2005, 0:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie mi-a amintit de motivul pentru care l-am renegat pe the dear Matthew Stevens. Eh.. you just can't live with a man who keeps disappointing you! Getting my hint, Luiza?
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Acuma, serios... stateam si ma intrebam: unde este tipul ala plin de elan tineresc si super talentat pe care iti facea atat de multa placere sa il vezi jucand acum un an si ceva de zile? It's oh so sad.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 15 Feb 2005, 0:41    Titlul subiectului: Re: Ei, da, asha da... :) Răspunde cu citat (quote)

Mrs. Hendry a scris:
Da... Fantastice ultimele jocuri, pentru ca doar p-alea le-am vazut, evident.
Vreu sa-mi exprim pe aceasta cale simpatia fatza de Jimmy White, si in special respectul fatza de ce-a realizat astazi.
Ne-a demonstrat inca o data ca talentul este extrem de important si, mie una, mi-a amintit unul dintre motivele pentru care ma uit la snooker... Ce spectacol... Ce frumusetze...Bravo Jimmy si sa-tz dea the Lord cat mai multe posibilitatzi sa te potzi desfashura asha cum ai facut-o astazi. Tot respectul. Smile Laughing Laughing


Intr-adevar ! Uluitor ! Nu stiu ce anume a fost mai uluitor : spectacolul din final, despre care deja s-a scris că aproape a aruncat in aer plafonul salii sau revenirea de la 5-2 !... Din pacate, este genul de snooker-spectacol la care jucatorii rar se mai incumeta in vremea din urma, o vreme a supertehnicitatii si supertacticizarii. Publicul a fost electrizat si, probabil, pentru Jimmy, electrizant.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Următoare
Pagina 3 din 22

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community