Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Paul Hunter
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Credeti ca Paul va castiga campionatul mondial (obiectivi)
da
43%
 43%  [ 7 ]
nu
56%
 56%  [ 9 ]
Voturi totale : 16

Autor Mesaj
gomattgo



Data înscrierii: 24/Aug/2005
Mesaje: 7

MesajTrimis: Mar 13 Sep 2005, 9:47    Titlul subiectului: Paul Hunter Răspunde cu citat (quote)

Sunt foarte curios ce o sa-mi raspundeti

eu spun da ... Paul e un mare talent

dar sunt sigur ca 90% dintre voi vor spune tot da


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gomattgo Trimite mesaj privat
Lady Hunter
A super fan


Data înscrierii: 19/Mai/2005
Mesaje: 53

MesajTrimis: Mar 13 Sep 2005, 11:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hehehe...bineinteles k eu vreau sa kstige...si o data si o data tot o sa kstige...dar anul asta nu stiu...sa nu uitam k saracul nu s-a antrenat de loc si o sa-i fie f greu sezonul asta.
Asta a fost obiectiva Lady Hunter...k subiectiva striga d ktiva ani k Paulie(ca sa nu-i zic iar Paulica Twisted Evil )is the best no metter what...



_________________
Amintirile sunt singurul Rai din care nu ne poate izgoni nimeni...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Hunter Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Mar 13 Sep 2005, 22:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Anul acesta nu prea cred ca are sanse sa castige campionatul mondial, cu toate ca dupa Stephen este al doilea in preferintele mele. Totusi, cred ca la anul va avea sanse mai mari. Anyway, good luck Paul. Smile

Am mutat acest thread la Forumul general pentru ca la Jucatorul preferat avem deja 4 subiecte despre Paul Hunter (3 dintre ele sunt inchise), iar acolo ar trebui sa existe un singur subiect despre fiecare jucator pentru a fi mai organizat forumul. Daca se doreste crearea de chestionare care nu se potrivesc cu nici unul dintre celelalte forumuri, e de preferabil sa fie create la Forumul general. La jucatorul preferat trebuie mentinut cate un singur thread pentru fiecare jucator.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20205
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 13 Sep 2005, 22:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Formularea este oarecum vagă Wink Laughing . În nici un caz nu îl va câștiga în sezonul actual. Dacă îl va câștiga vreodată ? Aici, ca să se dea un răspuns cu pretenții de seriozitate, trebuie analizate și apoi puse în balanță calitățile și neajunsurile jocului lui Paul, iar ecuația trebuie completată cu analiza "contextului valoric" : care ar fi contracandidații și care ar fi calitățile & neajunsurile din jocul acestora. Mai intervine și scuturătura psihică (pe lângă trauma fizică) suferită și concluzia de maxim bun simț enunțată în aprilie de Higgie : când te lovește viața în așa hal, ajungi să te gândești că snookerul "is just a game" și că mai sunt și altele pentru care merită trăit. Adică, problema motivării. Sigur că îi dorim numai bine blonduțului nostru. Eu una mă mulțumesc să-i doresc ceea ce-și dorește el. În primul rând, să trăiască, să se simtă bine, să-și vadă copilașul sănătos, să se bucure de snooker... Titlul mă interesează mai puțin spre deloc. Adică, dacă l-ar avea, l-am iubi mai mult ?!... Sau acum, că nu-l are, îl iubim mai puțin ?!...

Altminteri, ader total la părerea lui Jimmy despre Paul : http://forum.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=18&start=75

(Iar în legătură cu organizarea forumului, ader total la părerea lui Zsolt. 8) )



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
gomattgo



Data înscrierii: 24/Aug/2005
Mesaje: 7

MesajTrimis: Mie 14 Sep 2005, 17:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ei bine cred ca aveti dreptate ... Sunt destul de nou si nu stiam de aceste "restrictii" privind chestioanarele ... De-acum cat timp voi reusi sa ma mentin in acest forum nu o sa mai fac chestionare la Jucatorul preferat . Si oricum chestionarul aceste despre Paul e complet neinteresant ... Mai bine as fi facutul unul cu Matty ... Si scuze pentru formularea "vaga".



_________________
snookerul e magie
snookerul e arta
snookerul e Matthew
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui gomattgo Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 16 Sep 2005, 13:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu shtiu cat de obiectiva am fost Razz Razz Razz Razz Embarassed Embarassed Embarassed



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Smaranda
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 332

MesajTrimis: Dum 9 Oct 2005, 21:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In primul rand bine v-am regasit, oameni buni. Va trebui sa ma scuzati daca cel putin in debutul sezonului nu voi mai fi chiar atat de activa pe forum, dar... cricumstantele nu sunt tocmai in favoarea mea.
Intr-adevar formularea este destul de vaga..
Daca e vorba de ideea de a acastiga vreodata titlul, atunci, DA, sincer cred ca Paul Hunter il va castiga, dar dupa umila mea parere, acest lucru nu se va intampla de mai multe ori. In lumina celor spuse de Clara mai sus, cred sincer ca singura motivatie pentru un titlu ar fi sa-si demonstreze siesi ca poate ajunge acolo. Odata ajuns acolo insa, nu prea il vad pe Paul ca un "campion de cariera" un workahoolic" (nu stiu cum se scrie, sincer)... ca pe cineva care si-ar vinde sufletul ca sa ramana pe prima pozitie ani dea randul, deci...



_________________
Score one-four-seven... Snooker heaven!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Smaranda Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Dum 9 Oct 2005, 21:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Interesanta treaba asta cu vandutul sufletului. Nu pot decat a ma intreba: la ce anume te-ai referit cu vandutul sufletului? Cine si l-a vandut pentru a face acest lucru? si Pentru a sta in frunte niscaiva ani este chiar necesar sa-tzi vinzi sufletul?



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 10 Oct 2005, 18:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Campion sau nu....acum cand l-am vazut ,,debutand'' la Grand prix...mi-a crescut inima Razz ....shi I had butterflyes in my stomach for a momnet. Very Happy. Still Hunter Wink. Sa speram sa se insanatosheasca shi sa revina la forma....adik la jocul lui initzial...in proportzie de 100%.

PS= Ii sta bine tuns asha Wink. (Ma scuzatzi dar nu m-am putut abtzine) Embarassed



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Lun 21 Noi 2005, 16:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

un campionat mondial mai muult ca sigur va castiga... eu sper sa fie si acesta pe lista lui .. cu toate ... ca nush cat la % va fi asa ... Imi doresc enorm sa fie asa... dar mai e pana atunci .. asa ca vom vedea mai tarziu ... Exclamation Exclamation Exclamation Hunter Lover 4 Ever ... Wink



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
andrei1911



Data înscrierii: 24/Noi/2005
Mesaje: 2

MesajTrimis: Joi 24 Noi 2005, 21:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asta e primul meu mesaj pe care il scriu pe acest forum si desi acest topic a fost creeat acu ceva timp am vrut sa imi dau si eu cu parerea.nu tiu cati dintre voi stiu acum acest lucru dar analizele facute recent de Paul nu sunt tocmai roz asa ca probabil ar trebuit schimbata intrebarea din chestionar. in momentul asta mi se pare mult mai pertinent sa intrebi daca Paul isi va continua sau nu cariera.Ar fi cu adevarat o mare pierdere ca el sa se retraga.Oricum eu cred ca el isi va lua o pauza in urmatoarea perioada


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui andrei1911 Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 25 Noi 2005, 10:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In primul rand bine ai venit. Sa shtii ca mai exista un forum dedicat lui Paul Hunter (acesta nu prea este folosit). In acela sunt prezentate shi cele mai noi veshti legate de boala lui shi de piedicile pe care (nu vrem) sa le puna in calea carierei. Smile Incearca la ,,Jucatori preferatzi'' de pe Pagina principala. Very Happy



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Vin 25 Noi 2005, 13:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

andrei1911 a scris:
Oricum eu cred ca el isi va lua o pauza in urmatoarea perioada


E parerea ta .... Mad



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20205
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Vin 25 Noi 2005, 17:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft a scris:
In primul rand bine ai venit. Sa shtii ca mai exista un forum dedicat lui Paul Hunter (acesta nu prea este folosit). In acela sunt prezentate shi cele mai noi veshti legate de boala lui shi de piedicile pe care (nu vrem) sa le puna in calea carierei. Smile Incearca la ,,Jucatori preferatzi'' de pe Pagina principala. Very Happy


Dragilor, Lady Croft are dreptate : n-are rost să deschidem mai multe subiecte pe același... subiect. Wink Laughing Despre Paulie-Blonduțul nostru drag, discutăm la el "acasă" Arrow http://forum.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=33&start=225



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Dum 27 Noi 2005, 0:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Lady Croft a scris:
In primul rand bine ai venit. Sa shtii ca mai exista un forum dedicat lui Paul Hunter (acesta nu prea este folosit). In acela sunt prezentate shi cele mai noi veshti legate de boala lui shi de piedicile pe care (nu vrem) sa le puna in calea carierei. Smile Incearca la ,,Jucatori preferatzi'' de pe Pagina principala. Very Happy


Dragilor, Lady Croft are dreptate : n-are rost să deschidem mai multe subiecte pe același... subiect. Wink Laughing Despre Paulie-Blonduțul nostru drag, discutăm la el "acasă" Arrow http://forum.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=33&start=225

Sunt de acord cu Clara .



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community