Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Paul Hunter
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Credeti ca Paul va castiga campionatul mondial (obiectivi)
da
43%
 43%  [ 7 ]
nu
56%
 56%  [ 9 ]
Voturi totale : 16

Autor Mesaj
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi 8 Dec 2005, 19:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu cred si sper din tot sufletul ca va castiga cel putin 1 campionat mondial. Dar anul acesta sigur nu...si din pacate, cred k nici anul viitor. E un jucator extraordinar, dar trebuie sa se antreneze din greu, lucru care acum îi este imposibil... Crying or Very sad



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Joi 8 Dec 2005, 21:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eh...la forma in care este acum...mai are de lucru pana sa ajunga la nivelul cashtigarii unui Campionat Mondial (Din pacate Crying or Very sad Crying or Very sad ). Dar Irina , cum am mai spus-o oadata in acest topic...mergetzi in forumul dedicat special lui Paul Hunter (La jucatori favoritzi). Nu are rost sa continuam alte topicuri.
Shi apropo...vad ca ejti relativ noua pe-aici...n-am avut ocazia sa-tzi spun bun venit. Wink Asha ca Bun Venit. Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin 9 Dec 2005, 16:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Thanks Very Happy



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Vin 9 Dec 2005, 16:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cum a spus și Lady .... mai este un topic dedicat în special lui Paul......Clara te rooog eu mult dacă poți muta mesajele ... de aici in topicul Paul Hunter din Jucători preferați te rooog eu mult mutăle.... .. poate poate asa mai înțeleg si ei Sad.... Vă mulțumesc



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 9 Dec 2005, 18:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca este cazul sa mutam mesajele la topicul lui Paul. Astfel am amesteca si mai mult mesajele, pentru ca aici sunt si mesaje noi si vechi iar sa le mutam nu putem decat dupa ultimele mesaje care sunt acum la topicul lui Paul. Acest thread a fost creat pentru a se discuta despre sansele lui Paul de a castiga Campionatul Mondial. A fost facut si un chestionar pentru asta. Deci va rog, postati aici doar daca mai doriti sa spuneti ceva in legatura cu sansele lui Paul de a castiga Campionatul Mondial. In rest va rog sa postati la subiectul dedicat lui Paul.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Vin 9 Dec 2005, 20:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ok mulțumesc muult de tooot că m-ai lămurit ... dar ... ști cum e .. fiecare face cate un topic despre Paul peste toot... îi înțeleg că doresc să facă și ei câte un topic despre Paul...dar există unul si BUN... in care ne putem spune părerea așa că vă rog frumos ... numai faceți zeci de topicuri ... că nu știm unde să ne uităm mai întai... Vă Multumesc Mult ...Hunter Lover 4 Ever



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
alias78



Data înscrierii: 01/Mai/2005
Mesaje: 5

MesajTrimis: Joi 15 Dec 2005, 21:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred că da. Cel putin așa sper. Nu în acest sezon. Cândva.....
Spuneți-mi, care este forumul, unde se poate scrie comentatorilor de snooker. Nu găsesc nicăieri.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alias78 Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Vin 16 Dec 2005, 0:29    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Domnilor Marius Ancuta si Daniel Bontea le poti scrie pe adresa snookereurosport@yahoo.com



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
alias78



Data înscrierii: 01/Mai/2005
Mesaje: 5

MesajTrimis: Dum 18 Dec 2005, 9:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mulțumesc mult


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui alias78 Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Forum general Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community