Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

I have a Question ... I need an answer

 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 11 Oct 2005, 10:51    Titlul subiectului: I have a Question ... I need an answer Răspunde cu citat (quote)

My question , nu imi aduc aminte perfect cine este din Constantza de pe forum , parca Aura , dar totusi eu am deschis threadu' fiindca am o intrebare si imi trebe si mie un raspuns pt un foarte bun pretin d-al meu care mai joaca Snooker si sta in Constantza. El vrea sa stie o adresa de la un club de bile din Constantza unde sa fie si masa de Snooker , iar eu m-am gandit ca daca e cineva din CTA pe forum acel cineva sigur va sti. Asa e ? Now please I need that answer . Iar daca tot am intrat si am postat , imi cer scuze pt absentza mea foarte lunga si promit ca de acum incolo voi posta daily . Multzumesc anticipat



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar 11 Oct 2005, 14:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din cate stiu nu exista nici o masa de snooker in Cta. Mi-a spus cineva ca a fost una acum cativa ani dar cine stie ce s-o fi intamplat cu ea? Rolling Eyes



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cold_Fever
Addicted to snooker


Data înscrierii: 26/Noi/2004
Mesaje: 296
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 12 Oct 2005, 21:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

My friend will be so disappointed Sad( Thanks anyway Aura . You helped!



_________________
He who is prudent and lies in wait for an enemy who is not , will be victorious.
Sun Tzu - The Art of War
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Cold_Fever Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
kenvelo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 30/Ian/2007
Mesaje: 120
Locație: Constanta

MesajTrimis: Joi 3 Mai 2007, 20:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu sunt din constanta ... exista un club de snooker in centrul orasului se numeste City Billiard si are 2 mese de snooker dar tot timpul este full Laughing trebuie sati faci rezervare cu o zi inainte .. ca sa ajungi si tu la masa... mesele de biliard si de snooker sunt ca la mondiale si pentru snooker si pt biliard e exceptional acel club ! 240 000 pt snooker/ ora si 120 000 biliard / ora.

Have FUN !



_________________
Addicted to snooker ! Ronnie Is The BesT !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui kenvelo Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
allin
Vizitator





MesajTrimis: Dum 14 Oct 2012, 23:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu avea si la City mall?


Sus
MihaiMese
Moderator


Data înscrierii: 02/Apr/2009
Mesaje: 761
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Lun 15 Oct 2012, 1:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Trimis: Vin 17 Mar 2028, 11:10 Titlul subiectului:

... ba da.



_________________
"Snooker is a game of simple shots played to perfection." - Joe Davis
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui MihaiMese Trimite mesaj privat
Redboy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 01/Aug/2007
Mesaje: 693

MesajTrimis: Lun 15 Oct 2012, 11:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ehh... Lasa-i in lumea lor, Mihai. Laughing



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Australian Open 2012, Wuxi Classic 2013
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Redboy Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 15 Oct 2012, 14:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MihaiMese a scris:
Trimis: Vin 17 Mar 2028, 11:10 Titlul subiectului:

... ba da.


Laughing Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Unele și altele Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community