Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

Ronnie O'Sullivan!!
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 14:56    Titlul subiectului: Ronnie O'Sullivan!! Răspunde cu citat (quote)

Pareri, opinii, sperante, nemultumiri...

Credeti ca va castiga turneul?

Eu sper ca da!!



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Dr.Killjoy
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 392

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 16:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu sper sa nu castige turneul! Evil or Very Mad Twisted Evil



_________________
Laureat al Premiului Oscue - Masters 2018, UK Championship 2018, Tour Championship 2019, World Grand Prix 2021
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Dr.Killjoy Trimite mesaj privat
Vizitator






MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 16:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

speram cu totii sa castige pinches, nu-i asa?
pe mine stevens ma cam enerveaza


Sus
Vizitator






MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 17:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smile Confused 8) Razz Embarassed Question Idea Idea Idea


Sus
Rony
More than a fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: Arad

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 17:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
speram cu totii sa castige pinches, nu-i asa?
pe mine stevens ma cam enerveaza


Are fata de figurant Stevens asta e tot. Oricum cred ca o ia acuma de la Pinches dupa cum se desfasoara meciu Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Rony Trimite mesaj privat
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 17:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nici Pinches nu mi-e prea simpatic... deci, I DON'T CARE!!! Razz



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Rony
More than a fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: Arad

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 17:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aici simpatiile sunt cu cel cu care ti e clar dar oricum putine surprize de astea nu strica fac mai interesant turneul Smile


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Rony Trimite mesaj privat
Ernie



Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 3

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 17:19    Titlul subiectului: Re: Ronnie O'Sullivan!! Răspunde cu citat (quote)

flaviusO a scris:
Pareri, opinii, sperante, nemultumiri...

Credeti ca va castiga turneul?

Eu sper ca da!!



Si eu cred ca va castiga acest turneu Confused


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ernie Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Radu



Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 1

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 17:20    Titlul subiectului: Intrebare Răspunde cu citat (quote)

Multumesc eurosportului ca transmit in direct toate turneele din snookerul profesionist. Intrebarea mea este daca a fost vreodata facut brake-ul de 155 de puncte (cele 147 + free ball ) la un turneu profesionist ? Si in ce conditii se acorda free ball-ul ?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Radu Trimite mesaj privat
Rony
More than a fan


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 29
Locație: Arad

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 17:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In prima repriza io dat-o Pinches la Stevens Smile 6-2


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Rony Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 17:21    Titlul subiectului: Re: Intrebare Răspunde cu citat (quote)

Radu a scris:
Multumesc eurosportului ca transmit in direct toate turneele din snookerul profesionist. Intrebarea mea este daca a fost vreodata facut brake-ul de 155 de puncte (cele 147 + free ball ) la un turneu profesionist ? Si in ce conditii se acorda free ball-ul ?


Daca nu-ti raspunde cineva la aceasta intrebare pe aici, te sfatuiesc sa o adresezi la snookereurosport@yahoo.com
Wink



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Ronnie



Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 3

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 17:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu zic ca nu prea ii sta bine cu noua tunsoare. Defapt parul ala lung il facea mai special intr`un fel. Avea fatza de diavol! Smile
Va castiga York asta pt ca se joaca mai multe meciuri in fazele superioare ale turneului. Oricum e mai bun ca Hendry! ( MrsHendry Smile )


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Ronnie Trimite mesaj privat
Aura
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 345
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 17:35    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ronnie a scris:
Eu zic ca nu prea ii sta bine cu noua tunsoare. Defapt parul ala lung il facea mai special intr`un fel. Avea fatza de diavol! Smile
Va castiga York asta pt ca se joaca mai multe meciuri in fazele superioare ale turneului. Oricum e mai bun ca Hendry! ( MrsHendry Smile )


Mie mi se pare ca-i sta f bine tuns asa..arata mai tanar. Smile Sper ca schimbarea asta o sa-i imbunatateasca si atitudinea, adica sa nu mai fie asa pesimist. Smile



_________________
"I want to make the balls talk, that's what it is all about." Ronnie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Aura Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
flaviusO
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 260
Locație: Piatra-Neamt

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 17:45    Titlul subiectului: Re: Intrebare Răspunde cu citat (quote)

Radu a scris:
Multumesc eurosportului ca transmit in direct toate turneele din snookerul profesionist. Intrebarea mea este daca a fost vreodata facut brake-ul de 155 de puncte (cele 147 + free ball ) la un turneu profesionist ? Si in ce conditii se acorda free ball-ul ?


Se pare ca a fost reusit acest 155 de puncte, dar ai nevoie de mult noroc pentru a-l reusi... Free ball-ul, din cate stiu eu, se acorda dupa ce adversarul a facut un fault, iar cel ce se afla la masa nu poate vedea ambele extremitati ale cel putin unei bile rosii... 8)



_________________
GO RONNIE!! GO!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui flaviusO Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Advice



Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 1

MesajTrimis: Sâm 20 Noi 2004, 19:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pacat ca Roonie s-a tuns...ii statea asa de bine cu par lung... Razz
Sper si eu ca va castiga turneul... a mancat bataie turneul precedent...a cam venit vremea Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Advice Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro » Jucătorul preferat Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community