Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » The SAGA Insurance Masters
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Vizitator






MesajTrimis: Vin 6 Ian 2006, 14:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din ce am inteles eu Eurosportul o sa transmita in direct doar in primele 3 zile Mastersul, celelalte meciuri o sa fie inregistrari difuzate de la ora 23. Restul meciurilor o sa fie live doar pe Eurosport 2. Pacat!


Sus
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Vin 6 Ian 2006, 21:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Shi eu m-am uitat pe Tv Scheduel shi am vazut ca Live nu sunt transmise decat primele zile..shi restul le transmit la ore aiurea. Mad Mad Am vazut in schimb ca programul e plin de transmisiuni tenis. Asta e...oricum la cat asgteptam pentru nishte turnee de snooker macar atat ar putea sa faca shi sa transmita shi ei cat de cat integral. Mad Mad Mad



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Mihaela
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 214
Locație: Buzau

MesajTrimis: Vin 6 Ian 2006, 23:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din pacate incepand cu 18.01 transmisiunile live sunt numai pe Eurosport 2 Sad (ferice de cine-l receptioneaza).

Pe Eurosport 1 vor fi mai mult reluari, mai ale din fazele duperioare ale turneului, inclusiv finala. Crying or Very sad


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mihaela Trimite mesaj privat
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sâm 7 Ian 2006, 9:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft a scris:
Shi eu m-am uitat pe Tv Scheduel shi am vazut ca Live nu sunt transmise decat primele zile..shi restul le transmit la ore aiurea. Mad Mad Am vazut in schimb ca programul e plin de transmisiuni tenis. Asta e...oricum la cat asgteptam pentru nishte turnee de snooker macar atat ar putea sa faca shi sa transmita shi ei cat de cat integral. Mad Mad Mad


nu pot sa cred k sunt in stare sa faca chestia asta....ce ma enerveaza



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
ruxi
A super fan


Data înscrierii: 28/Noi/2005
Mesaje: 74
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 7 Ian 2006, 12:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar nu inteleg politica Eurosportului. Vor difuza inregistrari de la Ausralian Open in loc sa transmita live partidele de snooker.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ruxi Trimite mesaj privat
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Sâm 7 Ian 2006, 12:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu inteleg politica eurosportului si sunt foarte de acord cu ea ( nu ma injurati ) .Este o chestie pur si simplu financiara:P . Ratingul este mult mai mare pentru tenis implicit creste si ad shareul:). Asa ca cine prinde eurosport 2 bafta lui cine nu, sta toata noaptea si se uita la snooker ( cum o sa fac eu)Razz



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Vizitator






MesajTrimis: Dum 8 Ian 2006, 0:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

...sau inregistreaza meciurile si le vede a doua zi Razz


Sus
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Dum 8 Ian 2006, 17:22    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

octav_star a scris:
eu inteleg politica eurosportului si sunt foarte de acord cu ea ( nu ma injurati ) .Este o chestie pur si simplu financiara:P . Ratingul este mult mai mare pentru tenis implicit creste si ad shareul:). Asa ca cine prinde eurosport 2 bafta lui cine nu, sta toata noaptea si se uita la snooker ( cum o sa fac eu)Razz


Aici sunt de acord cu tine. Mad



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
WoW
Fan


Data înscrierii: 14/Dec/2005
Mesaje: 10

MesajTrimis: Sâm 14 Ian 2006, 20:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stie cineva ce meci da maine de la ora 6 si cel de la 10 ?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui WoW Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20152
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 14 Ian 2006, 22:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Wow, la Masters se joacă pe o singură masă. Deci, dacă e programată o transmisiune directă, nu putem vedea altceva decât acel meci care este în curs de disputare la Wembley. Mai greu e de ghicit ce anume putem vedea atunci când sunt programate înregistrările. Aici, your guess is as good as anybody's ... Wink Laughing Laughing

La această oră (22.48 ), Eurosportul încă nu a definitivat programul pentru prima parte a zilei de mâine !!!
http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s10000/tvschedule_lng0_spo10000_gnd1_prs1_ven1.shtml



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
WoW
Fan


Data înscrierii: 14/Dec/2005
Mesaje: 10

MesajTrimis: Sâm 14 Ian 2006, 23:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aveti cumva idee daca maine joaca cei care au primit wild carduri ? multumesc mult pentru raspunsul anterior


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui WoW Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20152
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 0:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu plăcere. Programarea meciurilor Arrow
http://forum.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=204

O să le detaliez pe fiecare zi. Deci, runda wildcard-urilor e prima : mâine, la ora locală 11.00 (Steve Davis - Stu Bingham) și la ora locală 18.00 (Joe Perry - Ian McCulloch). Totuși, între aceste două meciuri, se va juca acela dintre Paul Hunter și Mark Williams (14.30)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 1:36    Titlul subiectului: imagini jimmy,paul,etc Răspunde cu citat (quote)

Razz Salutare!
Daca cineva doreste sa vada niste poze superbe cu Jimmy ,
Paul sau etc.,de o calitate a imaginii extraordinara poate sa intre pe
“Snookerpics.de”.
Razz Si daca va plac ,multumitii Clarei ,de la ea am aflat.
Ciao!



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20152
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 1:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

* Mulțumesc, Snooky. Am avut șansa de a le descoperi imediat după German Open, deci lumea le cam știe. Wink Laughing (am dat linkul la pagina 2 din Tell Us What You Know > Fotografii Arrow
http://forum.snookerforum.ro/viewtopic.php?t=37&postdays=0&postorder=asc&start=15

Într-adevăr sunt extraordinare. Pentru că despre fotografii discutăm însă la adresa de mai sus, îți trimit imediat un PM. Smile

* THE MASTERS – date, meciuri, rezultate Arrow http://forum.snookerforum.ro/viewtopic.php?p=6606#6606



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 15:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Razz Hello,everybody!!!
Deja a inceput meciul dintre Steve si Bingham.
Tare mult as vrea sa cistige”lordul”Steve!!!Cred ca este unul dintre cei mai carismatici jucatori de snooker!!! Razz Go Steve!!!
Pt.fanii lui Paul :daca doriti sa vedeti o poza cu el, Lindsay si Evie Rose intrati pe”wheels in motion snooker management”.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » The SAGA Insurance Masters Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Următoare
Pagina 2 din 23

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community