Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » The SAGA Insurance Masters
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 16:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:
Tare mult as vrea sa cistige”lordul”Steve!!!

De acord cu tine. Smile Si eu as vrea sa castige Steve. Smile



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 18:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Razz Hello,Zsolt!
Dupa cum vezi sint noua in forum,dar sint la fel de fascinanta de snooker ca si voi.
Razz Jucatorul meu de suflet este Jimmy(l-am vazut jucind pt.prima data in 2004),dar ii ador deopotriva si peRonnie,Paul,Matthew,Steve,Mark W.,chiar si pe “broscuta”David Gray.
Presupun ca esti fan Hendry.Trebuie sa recunosc ca dupa ce am aflat ca Hendry a fost cel care l-a invins de atitea ori pe Jimmy,l-am antipatizat.Dar dupa ce l-am vazut jucind pe Hendry,mi-am dat seama ca este unul dintre cei mai mari jucatori,cu atitea recorduri care nu cred ca vor mai fi egalate vreodata.
Ce pacat ca a pierdut Steve!!! Sad Sad Sad



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mihaela
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 214
Locație: Buzau

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 19:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:
:Ce pacat ca a pierdut Steve!!! Sad Sad Sad


Si mie imi pare tare rau pentru infrangerea lui Steve. Sad
Mi-ar fi placut sa confirme si sa continue evolutia foarte buna de la UK Champ. si sa-l vedem in fazele superioare ale Masters-ului.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mihaela Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 19:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stevișor era răcit bocnă și nu se simțea deloc în dispoziție de joc. Sad Îmi pare rău că a pierdut, dar mă bucur pentru Stu Bingham. Este un jucător serios și a luptat frumos până a învins în turneul de calificare - mai făcând și un break maxim așa, din fuga tacului.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
sevvilla86
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 1532
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 19:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si mie imi pare rau pentru Steve.Din cate am putut sa vad a avut si destul ghinion.Ma bucur insa ca am putut sa revedem evolutia lui Ronnie din finala de anul trecut.De asemenea m-a facut sa rad afirmatia lui Daniel Bontea:"Ronnie O'Sullivan a reusit sa castige pentru a 31-a oara aceasta editie ". Laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui sevvilla86 Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 19:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
De asemenea m-a facut sa rad afirmatia lui Daniel Bontea:"Ronnie O'Sullivan a reusit sa castige pentru a 31-a oara aceasta editie ". Laughing


Laughing Laughing Laughing Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Cred că lui Daniel Bontea nu-i place să fie singur la microfon...



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 19:33    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu am auzit prostia pe care a spus-o Daniel-ha,ha,ha!!! De cite ori a cistigat?-inseamna ca Ronnie ar fi avut 50-60 de ani!!! Shocked Shocked Shocked



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 19:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O scăpare pe care n-a mai avut timp s-o corecteze. Se mai întâmplă... Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 20:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sevvilla86 a scris:
Si mie imi pare rau pentru Steve.Din cate am putut sa vad a avut si destul ghinion.Ma bucur insa ca am putut sa revedem evolutia lui Ronnie din finala de anul trecut.De asemenea m-a facut sa rad afirmatia lui Daniel Bontea:"Ronnie O'Sullivan a reusit sa castige pentru a 31-a oara aceasta editie ". Laughing


doamne, am crezut k am auzit eu prost.... Laughing Laughing Laughing



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 20:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Paul a trecut la conducere cu 3-2. Bravo, Paulie !!! Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 20:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Paul a trecut la conducere cu 3-2. Bravo, Paulie !!! Laughing

Am obseravt ...Wink OMG ... GO PAUL !!! GO !!!



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 21:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Deocamdată, meciuri cam chinuite, breakuri cam modeste ... Confused E drept că Steve e răcit, dar Stu Bingo stă și mai rău, fiindcă are gripă... Sad



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 21:26    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După meci

STUART BINGHAM : “S-ar fi putut să nici nu fiu în stare să vin la meci. Am stat în pat în ultimele 3-4 zile din cauza gripei. Până aseară, am avut stări de vomă groaznice și peste noapte nu cred să fi dormit mai mult de 4 ore. A trebuit să iau o mulțime de medicamente ca să-mi revin cât de cât și tot nu sunt convins că am scăpat de gripă. De trei zile n-am mâncat mai nimic, dar ceea ce contează e că jocul îmi merge bine. Cred că datorită adrenalinei și atmosferei de aici !...

Meciul n-a avut fluență și nici unul dintre noi n-a jucat așa cum trebuia. Nu știu dacă nu cumva și Steve e bolnav, fiindcă ne-am întrecut în strănuturi… N-a jucat la fel de frumos ca la York. În orice caz, mă bucur că-n meciul cu mine n-a mai fost chiar același Steve de la UK Championship… În fine, bine că am trecut în runda următoare !... "


STEVE DAVIS : “Presupun că ăsta-i snookerul… Sunt dezamăgit, dar la vremea asta, când e vorba de a câștiga și de a pierde, privesc lucrurile în mod mai filozofic. A fost un meci fragmentat și în realitate nici unul dintre noi n-ar fi meritat să-l câștige. Eu unul n-am reușit absolut deloc să-mi intru în ritm.”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 22:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Crying or Very sad Of,of,of!!! A pierdut Paulisor! Cred ca va mai trece ceva vreme pina se va putea concentra numai la joc!Dar sint sigura ca isi va reveni.Va f i ce a fost si chiar mai mult decit atit!
Razz Dar in acelasi timp ,imi pare bine ca a cistigat Mark! Din 2004 de la camp.mondial, nu a mai jucat la adevarata lui valoare si chiar e un jucator bun.
Razz Cu cine as fi putut sa tin in acest meci daca ii ador pe amindoi?
In meciul de seara sper sa cistige Ian.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Dum 15 Ian 2006, 22:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:
Razz Hello,Zsolt!
Hello snooky! Razz

snooky a scris:
Presupun ca esti fan Hendry.
Asa este. Wink

snooky a scris:
Ce pacat ca a pierdut Steve!!! Sad Sad Sad

Da, si mie imi pare rau pentru Steve. Sad As fi vrut sa castige.

Dintre Paul si Mark, as fi preferat sa castige Paul. La meciul dintre Ian McCulloch si Joe Perry voi tine cu Ian.



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » The SAGA Insurance Masters Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Următoare
Pagina 3 din 23

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community