Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » Malta Cup
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2006, 21:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Este foarte adevarat ca jocul se numeste snooker, dar nu uitati ca un meci se castiga prin pottiing, iar nu prin punctele obtinute in urma snooker-elor. Wink

Îmi place foarte mult tactica acestui joc si ea face diferenta fata de biliard. Dar cand lupta aceasta, tactica, apare ca urmare a unor slabe executii tehnice...

Ce surpriza placuta avem in seara aceasta Very Happy O auzim pe doamna profesoara Mihaela comentand finala!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2006, 21:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce placere, doamna profesoara Cristescu alaturi de domnii Ancuta si Bontea! Surpriza serii!

INVASION OF THE BODY SNATCHERS!!!! Shocked Shocked Laughing
Hello!!! M-am convins acum!!!! Suntem pe taramul supranaturalului!!!! Shocked S-a produs un transfer Idea . Higgins and Ronnie switched bodies Shocked Laughing Laughing . Tot ce-a facut Ronnie sezonul trecut face Higgins acum. Give Ronnie back, you...Higgins you! Evil or Very Mad
Laughing Laughing Laughing
Zeii snookerului l-au luat pe aripi pe Higgins. Ce sa (mai) faci? La cum joaca acum chiar nu stiu ce se va intampla...sau unde se va opri...daca se va opri undeva.
C'mon, Ken! Hai c-am scris cu verde! Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Mihaela
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 214
Locație: Buzau

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2006, 21:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
Ce placere, doamna profesoara Cristescu alaturi de domnii Ancuta si Bontea! Surpriza serii!


MAAARE SI FOARTE PLACUTA SURPRIZA! Surprised Very Happy



_________________
"Poti dori ceva asa de chinuitor si de tare, incat indeplinindu-ti-se nici sa nu te mai bucuri..... te-a costat prea mult suflet" (Lucian Blaga)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mihaela Trimite mesaj privat
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2006, 22:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o foarte placuta surpriza prezenta doamnei cristescu in emisie alaturi de comentatorii nostrii preferati:D



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2006, 23:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
Ce placere, doamna profesoara Cristescu alaturi de domnii Ancuta si Bontea! Surpriza serii!

O surpriza placuta! Very Happy Speram s-o mai auzim si cu alte ocazii.



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2006, 23:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari Ken!! Very Happy I'm verry happy for you!Very Happy Very Happy



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2006, 23:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CristinaRo a scris:
Miss Chigwell a scris:
Ce placere, doamna profesoara Cristescu alaturi de domnii Ancuta si Bontea! Surpriza serii!

O surpriza placuta! Very Happy Speram s-o mai auzim si cu alte ocazii.

Intr-adevar, o foarte placuta surpriza. Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Lun 6 Feb 2006, 0:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Well done Ken



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 6 Feb 2006, 0:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Superba finala! Very Happy
Felicitari pt.amindoi jucatorii! V-am spus eu ca Doherty ar merita sa cistige,nu? Smile Sint bucuroasa ca a invins!
Am incercat sa inteleg cuvintele lui Higgy de dupa meci,dar mi-a fost cam greu din cauza accentului sau scotian. Wink Pe Ken l-am inteles mai usor- are si umor “darlingul”. Wink
Din spusele lui M.Ancuta am inteles ca arbitrul Paul Collier ar fi fost dat afara de la World Snooker Assoc. Crying or Very sad Chiar nu inteleg de ce? Stie cineva? Clara..ai ceva informatii? Dintre toti arbitri el imi placea cel mai mult.
Smile



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 6 Feb 2006, 0:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Well done, Ken!!!
Dupa cinci ani prin desert ai ajuns la oaza! Era si timpul, ca sa te citez. Wink
Am zis ca ma voi uita la finala cu obiectivitate...n-am marturisit tot adevarul. M-am trezit implicata "ca in vremurile bune" (prietenii stiu de ce" Wink .)
Sa revii de la 5-8! Admirabil!
Si mai am un motiv de bucurie: Ken a reusit sa faca sezonul asta mai interesant si mai captivant. Un motiv care poate fi facut public Wink . (Am eu cateva de care mi-e cam Embarassed , asa ca le pastrez pentru mine.)

P.S. Pana la urma s-a gasit trifoiul. Si a fost chiar cu 4 foi Wink .




Ultima modificare efectuată Miss Chigwell la Lun 6 Feb 2006, 0:26, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
zsolt_tuser
Administrator


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 1248
Locație: Germania

MesajTrimis: Lun 6 Feb 2006, 0:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am avut parte de un meci frumos, cu rasturnari de situatie, am avut si joc decisiv, am avut si ratari, dar si executii foarte frumoase. In final cred ca a castigat cel care si-a dorit mai mult aceasta victorie. Congratulations Ken! Very Happy



_________________
"Computers are incredibly fast, accurate, and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate, and brilliant. Together they are powerful beyond imagination."
Albert Einstein (1879 - 1955)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui zsolt_tuser Trimite mesaj privat
Mihaela
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 214
Locație: Buzau

MesajTrimis: Lun 6 Feb 2006, 0:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Minunata finala! Reveniri spectaculoase, cate un break de peste 100 de puncte de fiecare, lovituri de toata frumusetea, joc decisiv, dramatism, toate ingredientele necesare unui meci de snooker reusit.
Si in plus, ca un bonus Wink , am avut parte si de surpriza comentariului oferit de doamna profesoara Cristescu, sperand ca este doar un inceput care se va concretiza pe viitor intr-o prezenta constanta la pupitrul de comentator de snooker.
Ambii jucatori merita felicitari pentru spectacolul oferit.
Ma bucur mult pentru Ken si pentru fantastica victorie pe care a obtinut-o. Very Happy Very Happy Very Happy
Daca nu a jucat Ronnie in Malta am sperat sa stau si eu mai linistita cand urmaresc meciurile celorlalti jucatori, dar in finala am avut mari emotii tinand pumnii stransi pentru Ken. Trebuie sa recunosc faptul ca la scorul de 8 - 5 pentru John mi se cam evaporasera sperantele, dar ma bucur enorm ca nu la fel a gandit si Ken si ne-a dovedit ca este un caracter puternic, care nu renunta in nici o clipa la lupta.



_________________
"Poti dori ceva asa de chinuitor si de tare, incat indeplinindu-ti-se nici sa nu te mai bucuri..... te-a costat prea mult suflet" (Lucian Blaga)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mihaela Trimite mesaj privat
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 6 Feb 2006, 0:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

CristinaRo a scris:
Miss Chigwell a scris:
Ce placere, doamna profesoara Cristescu alaturi de domnii Ancuta si Bontea! Surpriza serii!

O surpriza placuta! Very Happy Speram s-o mai auzim si cu alte ocazii.


Subscriu in totalitate! Excelenta surpriza!!!



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20094
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 6 Feb 2006, 0:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Well, respectiva doamnă ar trebui să aibă eleganța de a mulțumi pentru toate aceste vorbe bune, dar ... o s-o fac eu pentru ea. Deci, THANK YOU, MY FRIENDS !!! Wink Laughing Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 6 Feb 2006, 0:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu-i reclama mascata, e pe fata! Laughing Cum de-am uitat, vai...Lui Dominic i-am trimis o sticla de vin rosu pentru performanta din Malta, atitudine si calitatea jocului. Pentru Ken...un Tullamore Dew din partea mea 8) Wink . Sau de-i prea tare...un Guiness.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » Malta Cup Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Următoare
Pagina 9 din 11

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community