Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » Malta Cup
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Sâm 4 Feb 2006, 18:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Go Ken! Very Happy
Vreau sa te vad in finala!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 4 Feb 2006, 18:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu vreau o finala Higgins-Dott!! Very Happy
Hai Dottisor- vreau sa te vad jucind in finala! Smile
Si vreau spectacol!!! Smile Si breakuri maaari! Smile



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 4 Feb 2006, 20:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dott dupa meci afirma-"I was pathetic, abysmal, you can use any word you like," he said. "My safety has never been as bad, even when I was an amateur."It's disappointing to get to the semi-finals then finish as poorly as that, I can't accept it."
Chiar asa de prost a jucat?Pacat! Crying or Very sad



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 4 Feb 2006, 21:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"Domnilor" Mr. Green celor 2 care comenteaza acum fotbalul pe Eurosport si care ne-au anuntat cu atata bucurie rautacioasa ca "au o surpriza pentru noi" si ca s-ar putea sa mai dureze afurisitul asta de joc chiar si 40 de minute Mad le doresc dupa cum urmeaza:
* sa-si aprinda o tigara in prezenta unui Ronnie care tocmai s-a lasat de fumat Twisted Evil .
*sa-l provoace la un meci de box pe Hann Twisted Evil .
*sa nimereasca in galeria lui Jimmy la un meci sustinut in Londra si sa tina cu celalalt Twisted Evil .
Si poate atunci vor intelege ce lucru nepotrivit au spus.
(Mesajul de mai sus a fost amarnic cenzurat. Cu foarte mare dificultate.)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20208
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 4 Feb 2006, 21:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

* Laughing Laughing Laughing 8) 8) 8) Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Laughing

* După meci :

KEN DOHERTY : „Faptul că am pierdut acea finală de campionat mondial [în 2003, când Mark Williams l-a învins cu 18-16] m-a năucit, pentru că urcasem atât de sus, dar nu reușisem să escaladez și culmea muntelui. Mi-a trebuit foarte mult timp ca să-mi revin și abia acum mă simt în stare să joc din nou acel snooker fluent de altădată. Am mai arătat ceva semne de vindecare la UK Championship, astă-toamnă, când l-am eliminat pe John Higgins – nu se mai punea decât problema păstrării formei. Acum, dacă joc la nivelul potențialului meu adevărat, pot câștiga orice turneu și mi-ar plăcea foarte mult ca primul trofeu din această nouă etapă a carierei mele să fie chiar cel de aici, din Cupa Maltei. Meciul a fost dificil – Graeme nu face nici un fel de concesii și trebuie să muncești zdravăn ca să-i smulgi fiecare punct, dar după ce am câștigat al doilea joc, m-am liniștit, m-am concentrat și am jucat mai bine.”

GRAEME DOTT : „Am jucat jalnic, mizerabil, catastrofal, folosiți dumneavoastră ce cuvânt doriți, că tot n-ar fi suficient de aspru ! Loviturile mele de siguranță n-au fost niciodată așa de slabe, nici măcar pe vremea când eram amator ! E o mare dezamăgire să ajungi în semifinale și apoi să pierzi într-un fel atât de lamentabil, pur și simplu nu pot să accept faptul că am jucat atât de prost !”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pyro



Data înscrierii: 28/Ian/2006
Mesaje: 3

MesajTrimis: Sâm 4 Feb 2006, 22:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

are they kiddin me?



_________________
there will be only one
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui pyro Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 4 Feb 2006, 22:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La fotbal e 11-11. Shocked Haida, mai, ratati careva odata! Acu' v-a apucat perfectiunea! Mad Ce se intampla daca nu se inregistreaza vreo diferenta? Continua pana la scoruri de maidan? V'un 40-39 sau pe-acolo? Mad
Dupa ce ca nu ne-au dat -nici pe Eurosport 2 Shocked -cealalta semifinala, acuma uite!

*Domnilor Dale si Higgins! Jucati, va rog, cat se poate de tacticizat! Jucati in maniera lui Cliff Thorburn! (Sa mai prindem si noi ceva, ok Smile ?)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20208
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 4 Feb 2006, 22:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
"Domnilor" Mr. Green celor 2 care comenteaza acum fotbalul pe Eurosport si care ne-au anuntat cu atata bucurie rautacioasa ca "au o surpriza pentru noi" si ca s-ar putea sa mai dureze afurisitul asta de joc chiar si 40 de minute Mad le doresc dupa cum urmeaza:
* sa-si aprinda o tigara in prezenta unui Ronnie care tocmai s-a lasat de fumat Twisted Evil .
*sa-l provoace la un meci de box pe Hann Twisted Evil .
*sa nimereasca in galeria lui Jimmy la un meci sustinut in Londra si sa tina cu celalalt Twisted Evil .
Si poate atunci vor intelege ce lucru nepotrivit au spus.


Doar ultima "urare" e suficient de serioasă ca să li se potrivească, Miss Chigwell, fiindcă dacă la primele două nu riscă decât câțiva pumni sau un cap în plex, la ultima ar primi cu adevărat ceea ce merită : linșajul !!!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Sâm 4 Feb 2006, 22:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:


Doar ultima "urare" e suficient de serioasă ca să li se potrivească, Miss Chigwell, fiindcă dacă la primele două nu riscă decât câțiva pumni sau un cap în plex, la ultima ar primi cu adevărat ceea ce merită : linșajul !!!


Si eu care am exclus, dintr-o vaga urma de compasiune, cateva "urari" referitoare la tacuri si paianjeni Sad Twisted Evil . Asa e!
*Sa fie obligati sa poarte vesta lui Pinches trei luni de acum incolo! Mr. Green


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Sâm 4 Feb 2006, 22:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

i agree with that.Razz... eu am facut ceva mult mai practic.. m-am uitat la meci si am mutat comentariul pe engleza:D... e mai simplu asa:))



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20208
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Sâm 4 Feb 2006, 22:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Miss Chigwell a scris:
*Sa fie obligati sa poarte vesta lui Pinches trei luni de acum incolo! Mr. Green


Asta e o pedeapsă nu pentru ei, ci pentru cine-i vede !!! Laughing Laughing Laughing Dincolo de glumă, însă, oricâte "polițe colegiale" ar fi de plătit, comentariul răutăcios al celor doi mi s-a părut absolut inacceptabil.

GO, DOMINIC !!!



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sâm 4 Feb 2006, 22:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vai de mine,Miss.C!!! HA,HA,HA!!! Laughing
Ce urari de bine le-ai transmis acelor comentatori!HI,HI,HI!!! Laughing Mai ales cea cu vesta ‘’papagalului’’ Pinches m-a dat gata!!! Laughing Am ris cu lacrimi,crede-ma! Laughing Si cea cu galeria lui Jimmy. Chiar o merita! Felicitari-ai fost tare de tot!!! 8)
Din cite am vazut pina acum meciul Higgy-Dom este si va fi foarte frumos! Foarte bune si superbe loviturile de siguranta,din partea ambilor! Ma bucura revenirea lui Dominic! Smile Parca s-a mai ingrasat un pic,nu?Iar culoarea parului…inainte parca era mai blondut…sau m-am inselat eu ?



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Sâm 4 Feb 2006, 23:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

snooky a scris:
Ma bucura revenirea lui Dominic! Smile Parca s-a mai ingrasat un pic,nu?Iar culoarea parului…inainte parca era mai blondut…sau m-am inselat eu ?


Și pe mine mă bucură. Și vroiam și eu, de asemenea, să observ că s-a mai îngrășat, dar și că nu-i stă rău Wink. Iar la cum joacă, nu pot a nu mă întreba dacă rețeta succesului azi va fi compusă din… Sticle de vin și distracție. LaughingLaughing Hmmm. Oricum, excelent, Dominic! Very Happy Joci absolut superb! Very Happy

*Inspirat Mr. Bontea... LaughingLaughing Asta vroiam să zic și eu. Că i s-o trage de la vin zâmbetul cu pricina. Tare. Very HappyLaughingLaughingLaughing



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Razvan
Addicted to snooker


Data înscrierii: 13/Oct/2005
Mesaje: 121
Locație: Brasov

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2006, 1:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aceasta a doua semifinala a inceput foarte promitator, dar s-a terminat lamentabil. Nu tin minte sa mai fi vazut vreodata un frame atat de slab ca ultimul.

Mi-a placut foarte mult "buzunarul lui Higgins" Wink


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Razvan Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Dum 5 Feb 2006, 1:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Well...era de asteptat. Dominic relaxat si mai putin capabil sa fructifice ratarile lui Higgins. Prima sesiune a fost mult mai antrenanta.
Mai am de comentat despre acest meci, dar acum am intrat pe forum pentru un singur lucru:
50-37 Shocked Shocked . In mai bine de juma' de ora.
Unde esti, tu, Ronnie, sweeetheart, ca punand mana pe tac
Sa le-arati cum creste breakul cand se iese la atac?
si Crying or Very sad si
Laughing (Distihul urmator cand ma voi simti inspirata Smile . Daca Rolling Eyes ...)

Si cand ma gandesc ca nici obiceiul lui Ken nu prea e de a executa frame-ul dintr-o vizita...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » Malta Cup Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Următoare
Pagina 7 din 11

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community