Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » China Open
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 20 Mar 2006, 15:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Urmatorul meci al lui Joe Swail este unul greu. Sper totusi sa-si pastreze forma si sa-l invinga pe McManus. Very Happy Hai Jo-Jo, nu te lasa! Very Happy



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 20 Mar 2006, 15:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Joe Swail cu Jimmy are de jucat. Cu Alan urmează să joace Jamie Cope. Laughing Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 20 Mar 2006, 15:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar mi se pare ca , comentatorul a anuntzat ca Joe va juca cu Jimmy White...sau a greshit el?.. Rolling Eyes

*Gand la gand , Clara... Laughing Laughing



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 20 Mar 2006, 15:15    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dacă așa a spus, a greșit. Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Lun 20 Mar 2006, 15:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

lady c. ,ai spus ca joe iti e simpatic(si mie),dar dc.joaca cu jimmy cine va fi favoritul tau?



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mrs. Hendry
Addicted to snooker


Data înscrierii: 20/Noi/2004
Mesaje: 2360
Locație: pool hall

MesajTrimis: Lun 20 Mar 2006, 15:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clara White a scris:
Joe Swail cu Jimmy are de jucat. Cu Alan urmează să joace Jamie Cope. Laughing Laughing Laughing


Corect. My bad. M-am zapacit. Rolling Eyes



_________________
"Luck is an offensive, abhorrent concept. The idea that there is a force in the universe tilting events in your favor or against it is ridiculous." ~ Sherlock Holmes ~ Elementary
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mrs. Hendry Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Lun 20 Mar 2006, 15:51    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O nota de subsol: campania de cizelare a manerelor are rezultate mult prea subtile pentru observatorul profan: atatea telefoane mobile si usi scartaitoare cate am auzit intr-o jumatate de zi la Beijing n-am auzit in doua saptamani si la Sheffield. Twisted Evil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Lun 20 Mar 2006, 16:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DA, LA CAM AȘA E ... Rolling Eyes Confused Laughing Să sperăm totuși că efortul cu pricina se va dovedi doar o muncă de Hercule (vezi locația lui Augias) și nu una de Sisif... Twisted Evil Laughing Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mihaela
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Dec/2005
Mesaje: 214
Locație: Buzau

MesajTrimis: Lun 20 Mar 2006, 16:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu a fost rea prima zi de concurs. E adevarat ca atmosfera in sala a fost destul de glaciala, numarul de spectatori redus si entuziasmul pe masura.
Sa speram ca de maine lucrurile se vor mai anima si atmosfera se va mai "dezgheta".

Dupa maniera in care au decurs transmisiunile live de astazi, inteleg ca nu vom avea sansa sa urmarim nici un fel de imagini de la partidele care se desfasoara in prima din cele trei sesiuni ale zilei. Question Si ma intreb, de asemenea, daca numai meciurile ce se desfasoara la masa nr. 1 sunt televizate. Pentru ca atat in pauzele dintre reprizele meciurilor, cat si in situatia in care o partida s-a terminat inainte de expirarea timpului rezervat snooker-ului, nu s-au tansmis imagini de la celelalte jocuri ce se desfasurau in paralel sau de la partidele terminate anterior, din care nu am avut ocazia sa vedem imagini. Sad



_________________
"Poti dori ceva asa de chinuitor si de tare, incat indeplinindu-ti-se nici sa nu te mai bucuri..... te-a costat prea mult suflet" (Lucian Blaga)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Mihaela Trimite mesaj privat
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun 20 Mar 2006, 17:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

goooooooooooooooooooo ronnie Twisted Evil

stie careva dc transmite eurosportul snooker azi, and at what time?



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 20 Mar 2006, 17:50    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu , astazi nu mai avem transmisiuni Live... din pacate! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Numai maine la ora 9:30 o sa avem privilegiul de a viziona meciuri in direct ... (pe care eu n'o sa le prind Evil or Very Mad Exclamation )



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luiza_hunter
Addicted to snooker


Data înscrierii: 23/Noi/2004
Mesaje: 422
Locație: Constanța

MesajTrimis: Lun 20 Mar 2006, 18:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e clar dak sunt transimisiunile in direct dimineatza ... nu prind nimik...SadSadSadSad maine mai joaca si Paul Sad ... ce viatza cruda am Sad



_________________
HUNTER Lover 4 EVER!!! ...♥ PAUL!!!!!!
" daca vom ajunge in rai, sa nu ne miram de va fi sa vedem printre ingeri si unul cu tacul in mana..."
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui luiza_hunter Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Lun 20 Mar 2006, 18:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da..maine joaca Paul..dar eu sper ca el sa cashtige shi sa'l vedem mai departe Luiza Wink ...
Oricum banuiesc ca o sa transmita meciul lui Jimmy White...nu shtiu..banuiesc Razz



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mar 21 Mar 2006, 2:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După meci

ANDREW NORMAN : "Nici n-am prea știut la ce să mă aștept. Am căutat informații despre Yu pe internet, dar n-am găsit mai nimic. Am încercat să mă concentrez asupra jocului meu și să sper că adversarul nu va avea o prea mare fluență, dar... a avut ! Sunt supărat, pentru că este primul meu turneu în Orient și aș fi dorit să câștig măcar primul meci...”

RICKY WALDEN : “A fost un meci pe care l-am câștigat greoi și chinuit. Am probleme în abordarea acestor runde în care joc împotriva wildcardurilor. Sunt runde fără valoare, fiindcă pentru victorie nu primești nici puncte, nici bani. [Până acum 2 ani, jucătorii obligați să susțină aceste meciuri primeau un bonus de câte 500 de lire, dar s-a renunțat la acest bun obicei...] M-am străduit să trec mai departe. Deși anul trecut am ajuns în sferturi [Eeeeii, dar știm noi cum : datorită ușii de metal de care a dat Steve cu capul ! Rolling Eyes Wink Laughing ], n-am jucat prea bine aici, în China și sper ca de data asta să înregistrez un oarecare progres.”

SCOTT MCKENZIE : “Ca să fiu sincer, cu excepția unui singur frame, azi am jucat foarte prost. Acum câteva zile, mi-am înlocuit vârful tacului și sper că acum s-a așezat bine. Dar dacă și cu Maththew Stevens o să joc la fel ca azi, o să mă bată cu cinci la zero. Dimineață, când am ajuns la arena de concurs și am aflat că primele două meciuri fuseseră câștigate de wildcarduri, m-am cam speriat. Adversarul meu are o tehnică bună și sunt sigur că avea și un viitor strălucit.”

DAVE HAROLD : “Am câștigat meciuri jucând și mai prost ca azi. Yang și-a intrat repede în ritm și trebuie să recunosc că a jucat foarte bine. A avut și un pic de noroc, mai ales în jocul al 3-lea. Situația mea părea grea indiferent ce aș fi făcut. În țară, toată lumea ar fi spus că dintre tinerii de aici numai Ding m-ar fi putut trimite acasă, dar credeți-mă, nu e cazul să te bucuri că vii aici și joci cu unul dintre beneficiarii de wildcarduri. Nu ți-e deloc mai ușor cu ei. Probabil că mi-am consumat toată rezerva de noroc la calificările pentru Crucible... ”

JAMIE COPE : “M-am simțit foarte bine. Tian a avut câteva ratări și nu s-a prea luptat, ceea ce mi-a ușurat situația. Pentru mine, prezența aici este o experiență nouă și mă bucur de tot ceea ce este în jurul meu. Hotelul este foarte bun și deja m-am plimbat puțin prin Beijing. Sper să mai câștig vreo două meciuri, ca șederea mea în China să fie cât mai lungă.”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar 21 Mar 2006, 11:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

a fost transmis meciul jimmy -joe?
l-a vazut cineva?
dupa cum a evoluat scorul jimmy a jucat bine in primele framuri,apoi a pierdut teren.ce s-o fi intimplat?



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » China Open Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următoare
Pagina 2 din 10

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community