Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro
Autentificare Înregistrare FAQ Membri Căutare Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro Snooker Live Stream

General
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următoare
 
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » China Open
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mie 22 Mar 2006, 14:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca Ronnie doarme la meciul asta! Evil or Very Mad Twisted Evil



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 22 Mar 2006, 14:31    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Doarme pe el, doarme in papucii statului si doarme pur si simplu! Evil or Very Mad Probabil ca noua coafura il impiedica sa gandeasca Mr. Green .
Respect to James, dar cand pierzi in fata unui adversar mult mai slab cotat e numai vina ta. Si parerea mea.

SI SA MA LASE IN PACE!!!! Evil or Very Mad Mad Evil or Very Mad (scuzati, nu se mai intampla...pana in aprilie)


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mie 22 Mar 2006, 14:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu l'am mai vazut pe Ronnie asha aerian de muuult timp...e pur shi simplu pe alta lume Exclamation Q: Where exactly are you Ronnie Question Question
Se vede pe fatza lui...pe expresii...ca nu e unde ar trebui sa fie...nu se simte in largul lui , shi de obicei cand Ronnie e in starea asta trebuie lasat in pace. Sincer acum nu shtiu cine va cashtiga...shi nici no sa ma chinui sa fiu interesata...atat imi doresc ca Ronnie sa ishi revina!
James joaca bine shi dak meciul va continua in ritmul acesta este clar cine va fi cashtigatorul.
Se pare ca Ronnie's bad hair day ishi face simtzita prezentza shi in modul in care acesta evolueaza. Evil or Very Mad
Nu shtiu cum sa'l mai incurajez...ma abtzin.. Sad

*Comentatorul a spus ,,Un incredibil 4 la 0.'' Nu'i asha incredibil dak urmarim evolutzia jocului...vorba lui...,,Ronnie e buimac'' Rolling Eyes
Imi pare rau ca MiSS C. a avut dreptate...shi ca acest joc decurge repede (in defavoarea lui Ronnie sigur!!!) Exclamation



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
CristinaRo
Addicted to snooker


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 1025
Locație: Ploiesti

MesajTrimis: Mie 22 Mar 2006, 14:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vreau sa-l incurajez pe Ronnie, dar la meciul asta nu cred ca am pe cine incuraja! Evil or Very Mad Twisted Evil
Cred ca meciul se va termina 5-0 pentru James! (si eu sunt optimista de fel)



_________________
Laureată a Premiului Oscue - Masters 2010, Wuxi Classic 2012
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui CristinaRo Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Miss Chigwell
Addicted to snooker


Data înscrierii: 27/Mar/2005
Mesaje: 1596
Locație: Baia Mare

MesajTrimis: Mie 22 Mar 2006, 14:47    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

PETITIE:
Noi, fanele lui Ronnie, adunate in sedinta solemna si cu batistele facute ghem, dorim in cele ce urmeaza a-i adresa umila rugaminte sa faca efortul de a se scuti de umilinta unui whitewash. Suntem constiente de imensele noastre pretentii data fiind situatia dar avem inca usoare urme de incredere.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Miss Chigwell Trimite mesaj privat
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mie 22 Mar 2006, 14:48    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Semnez petitzia...numai hai ne mutam la Ronnie acasa... Razz



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ruxi
A super fan


Data înscrierii: 28/Noi/2005
Mesaje: 74
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mie 22 Mar 2006, 14:58    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Subscriu in totalitate la cele spuse de tine Miss C. E o adevarata tortura in direct la care ne supune Ronnie in aceste momente. Chiar imi pare rau ca am facut atatea eforturi sa ajung acasa la ora meciului. Prevad nori negri la orizont pentru Ronnie in ritmul asta...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui ruxi Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 22 Mar 2006, 15:01    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Croft a scris:
Semnez petitzia...numai hai ne mutam la Ronnie acasa... Razz


Bună idee. Wink Laughing



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Irina
Addicted to snooker


Data înscrierii: 05/Dec/2005
Mesaje: 738
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie 22 Mar 2006, 15:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

miss chigwell si lady croft sunt de acord cu voi....sa mergem!



_________________
Paul Hunter - my role model in life. Forever be loved and never be forgotten!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Irina Trimite mesaj privat
Clara White
Administrator


Data înscrierii: 21/Noi/2004
Mesaje: 20151
Locație: Snookerland

MesajTrimis: Mie 22 Mar 2006, 15:13    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

După meci

JOHN HIGGINS : “Rezultatul e strălucit, fiindcă ar fi trebuit să pierd meciul cu 5-3. Nici nu-mi vine să cred că Stuart n-a câștigat ultimul joc ! Ce noroc picat din cer ! Aș fi fost foarte dezamăgit să fi făcut atâta drum ca să plec acasă după prima rundă. Dacă pierdeam, n-aș mai fi avut nici o șansă să-l ajung din urmă pe Stephen Hendry în clasament. Așa, încă se mai poate...”

PETER EBDON : “E un rezultat mare pentru mine – iată că reușesc să câștig cu 5 jocuri mai mult decât la ediția trecută !...”



_________________
Laureată a Premiului Oscue - German Masters 2018, German Masters 2019, Masters 2022
Moral principles do not depend on a majority vote. Wrong is wrong, even if everybody is wrong. Right is right, even if nobody is right. ++ Fulton Sheen
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Clara White Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mie 22 Mar 2006, 15:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dragutza declaratzia lui John...ma bucur ca e ambitzios shi lupta pentru urcarea sa in clasamentul general. Dak Ronnie...a ,,renuntzat''... Higgie are cale libera sa faca one-on-one cu Hendry! Laughing Laughing Laughing



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mie 22 Mar 2006, 15:53    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e ora 15.45 si de-abia acum am aflat marele soc al zilei. Shocked Mad Twisted Evil ronnie sa piarda cu 5-0?
cum......sa nu zic vorba aia, s-a intimplat? cit de aerian,somnambul,
drogat?,putea sa fie? care a fost cauza?diferenta de fus orar sau se gindea la bebe sau iar s-a saturat de snooker sau nu-i place china sau...?nu pot sa cred ce s-a intimplat. Shocked sper sa pot vedea si eu reluarea.
de acord cu voi ,fetelor,in tot ce ati comentat pina acum.



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lady Croft
Addicted to snooker


Data înscrierii: 24/Noi/2004
Mesaje: 1980
Locație: Petrosani (Hunedoara)

MesajTrimis: Mie 22 Mar 2006, 16:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Comentatorul spusese ca este cel de'al 8'lea whitewash a lui Ronnie. Poate cineva sa'mi spuna cate whitewash'uri au restul jucatorilor?...sau nu totzi...catziva macar. Smile Sunt curioasa cam cum ar sta un ,,clasament''. Smile



_________________
It all can be over in just one blink of an eye...but the memory will always remain in the mind! NEVER FORGETT...ALWAYS REMEMBER!
I  Snooker!
Laureată a Premiului Oscue - China Open 2011
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui Lady Croft Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
octav_star
Addicted to snooker


Data înscrierii: 28/Sep/2005
Mesaje: 147
Locație: bucarest

MesajTrimis: Mie 22 Mar 2006, 17:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

super funny peter:D inca o data umorul englezesc Razz



_________________
"Imagination decides everything. "
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui octav_star Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
snooky
Addicted to snooker


Data înscrierii: 11/Ian/2006
Mesaje: 1210
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mie 22 Mar 2006, 18:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

octav_star a scris:
super funny peter:D inca o data umorul englezesc Razz


te rog sa explici.nu am vazut meciul. Evil or Very Mad ce s-a intimplat?



_________________
"Stie ce e iubirea acela care iubeste fara speranta".
Cine iubeste,aiureaza".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Caută toate mesajele lui snooky Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.snookerforum.ro -> Sezonul 2005-2006 » China Open Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următoare
Pagina 4 din 10

 
Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001- 2004 phpBB Group
Designed for Trushkin.net | Styles Database
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community